piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

Rozwiązaniem problemu korków ulicznych pewnie by było gdyby roboty drogowe wykonywane były nie w godzinach szczytu. Ale w Łomży pewnie jest to nie możliwe, bo drogowcy lubią jak im kierowcy kibicują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110520/REG20/760276459

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

Hej, mam pytanko czy może ktoś się orientuje czy i gdzie w łomży można skorzystać z opalania natryskowego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

Nieodpowiedzialni ludzi kupują psa bo jest "taki milusi" jak maskotkę a potem się dziwią że im ucieka. Szkoda zwierzaka, bo albo go potrąci auto albo myśliwi odstrzelą lub zdziczałe psy zagryzą.

Tępych debili, którzy kupują psa bo im się podoba, nie żałuje, może następnym razem kupią sobie rybki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

u spawacza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

Uuuuuuu

To tylko Adam Słodowy poradzi :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

cytuję: "Przez Progres byłam zatrudniana przez półtorej miesiąca. W ogłoszeniach pisali ze stawka 1000PLN/miesiąc to minimum. Dojeżdżałam codziennie od poniedziałku do piątku do Ostrołęki na 5 godzin pracy.Jednak codziennie wychodziło jakby 7 godzin pracy bo z Lomzy wyjeżdżaliśmy o 15 a wracaliśmy o 22. Mieli płacić 5PLN za godzinę + prowizje. Za półtorej miesiąca pracy dostałam dokładnie 607,58 PLN. Nikomu nie polecam Progresu bo strasznie zdzierają z ludzi. Dojazdy tez obiecywali darmowe, a sobie niezły procent odliczają. Na prawdę, nie polecam.


I tak policzyłam na oko z samych dniówek powinnam dostać 750 PLN. a gdzie prowizje za przeprowadzone ankiety i podpisane umowy?? Pracowałam 30 dni roboczych płacone po 25 PLN za każdy. Do tego powinnam dostać 210 PLN za przeprowadzenie 40 ankiet gdzie mieli płacić po 5 PLN za każdą + 10 umów gdzie powinni płacić po 15 PLN za umowę czyli 150 PLN. Czyli łącznie wychodzi ze powinnam zarobić 1110 PLN a zarobiłam 607,58. To gdzie jest 502 PLN?? oczywiście tego sie już nie dowiedziałam... Jeszcze raz NIE POLECAM!!!"

Skoro tak i masz to w umowie to wypadałoby zapukać do sadu pracy. Napewno więcej się na nich znajdzie. Jeśli oszukanych ludzi jest wielu to tym lepiej. Prawo pracy sprzyja pracownikom i warto do niego sięgać.
A tak jesli nic z tym nie robicie to tyle waszego, ze sobie pogadacie, a oni dalej robią ludzi w bambucho.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

Do papieża Polaka nigdy nie żywiłem żadnych, specjalnych, uczuć. Traktuję go jako Polskiego księdza, który zrobił największą karierę ze wszystkich dotychczasowych, osiągając najwyższe stanowisko w kościele, czym przysłużył się promocji, zarówno dobrej jak i złej, Polski w świecie.
Karol Wojtyła przez niemal 30 lat zasiadania na papieskim tronie nie uczynił nic przełomowego dla kościoła, pozostawiając tę instytucję jako anachroniczną z dużymi problemami funkcjonowania we współczesnym świecie oraz z bagażem kompromitujących, a nie rozwiązanych zjawisk, jak np. plaga pedofilii i innej przemocy wobec dzieci z udziałem kleru, czy jawna sprzeczność pomiędzy nadmierną interesownością materialną i dbanie o uciechy życia doczesnego kleru z głoszonymi przezeń zakazami i nakazami wobec wiernych.
Jan Paweł o numerze 2 uczynił co prawda kilka prekursorskich gestów przybliżających kościół współczesnemu światu (rehabilitacja G. Bruno, przepraszanie za grzechy kościoła, gesty pojednania z Judaizmem....) jednak w kwestiach dogmatycznych był konserwatywny i kardynałami mianował również biskupów staroświeckich. Summa summarum Karol Wojtyła zmarnował swój pontyfikat (bawiąc się masowymi imprezami zwanymi niepoprawnie pielgrzymkami) pozostawiając w spadku anachroniczny kościół, jak ojciec, który pozostawia dzieciom dawno nieremontowane, zrujnowane, walące się domostwo.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

Kurcze ludzie jacy wy wredni jestescie!! Nie macie co robić tylko jeszcze dobijać zrozpaczonych właścicieli tymi swoimi uwagami co kto powinien itp. Jeżeli nie macie informacji o piesku to zachowajcie swoje wredne opinie dla siebie.

Mam nadzieje że piesek się odnajdzie, Nie trać nadziei i szukaj pieska. Może jakies ogloszenia porozwieszaj ze zdjęciem psiaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

Faceta już mam, zagadki mi nie straszne i staro się nie czuje. Za gówniarzami nadąrzać nie będę bo nie interesują mnie: palenie zioła, udawanie cwaniaka, zarzygane kible w klubie, i dziewczynki wchodzące do ubikacji w liczbie 2-3 i blokujące ją przez 30 minut. Dorośniesz zrozumiesz.
Ludzie 18+ nie maja pieniędzy i w zwiazku z tym robia w lokalach wiecej hałasu niż to warte. W tym wieku trzeba sie uczyć :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

Przeczytałem Twoją wypowiedź i jedyne, co przychodzi mi do głowy to to, że naczytałeś się artykułów, jakichś krytycznych książek i opinii o śp. Karolu Wojtyle, tylko nadal nie rozumiem, jak można byc tak okrutnym, bezmyślnym i na 100% pozbawionym wszelkich uczuc oraz zasad morlanych człowiekiem, o ile nim jesteś. Nie wiem co chciałeś osiągnąc tym artykułem, przyszpanowac, popisac się i pokazac, że jest na tym świecie idiota, która sprzeciwia się godnej do naśladowania i zapamiętania postawie papieża Polaka? Pokaż mi choc jedną osobą, która zrobiła równie wiele dla Polski, jak i dla całego świata? Pokaż mi drugiego człowieka, który tak wiele wycierpiał i przetrwał? Tylko Boska Opatrznośc uratowała mu życie po próbie zamachu, a wiesz dlaczego? Bo był nam tu potrzebny, i ktoś miał rację. Wiesz kto? Jeśli nie, polecam lekturę Biblii, może i nudna, bo nie napisana dzisiejszym językiem, ale ponadczasowa, bo jej przesłanie jest nadal aktualne i tym powinien życ człowiek, choc wiadomo że to w dzisiejszych czasach dośc trudne, ale przynajmniej powinien się starac.

Życzę Ci, żeby nikt nigdy nie wpakował w Ciebie żadnej kulki, i żebyś nie doświadczył choroby Parkinsona, bo uwierz mi to gorsze wszystkiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

Pisze bez jaj: jechalem jakies 45 min temu dwupasmowka sikorskiego w dol w strone woj. polskiego i zawracalem spowrtoem w rpzeciwnym kierunku tylko nie zawracalem przy wjezdzie do tartaku tylko troche nizej i doslownie naprzeciwko tej nawrotki za brama domu rzucil mi sie w oczy wlasnie sliczny pies HUSKY, dom nie wygladal za dobrze i sam do siebie powiedzialem w duchu - taka chalupa byle jaka a pies jaki ladny... w sumie to nie daleko dworca wiec jestem rpzekonany ze to pewnie bedzie ten pies... jedz tam i zobacz sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obłuda 500+ I odpowiedz na to ludzi w sondażu:poparcie dla rządu wyraziło 39 proc. pytanych.

Oczywiście i ja też tak zrobię jak TY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org