sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

Ok, a ktoś do makijażu? Znacie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

a na kiedy ślub



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

bardzo dobrze że ludzie piszą o takich rzeczach bo należy zacząć robić porządki ze wszystkimi pieprzonymi prywaciarzami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

No ludzie pies to nie krwiożercza bestia... W zasadzie nigdy nic nie miałam do ludzi ze wsi, ale stosunek do zwierząt jednak rzuca się w oczy - z im głębszej wsi wyszedł człowiek tym więcej ma alergii i bardziej panikuje na widok zwierząt, ich wydalin i zębów.

Dla mnie logiczne jest, że mój pies jest odwoływalny. Biega luzem (nie w mieście, ruchu ulicznym), a kiedy go zawołam - przychodzi. I wyobraź sobie, że łatwiej go odwołać niż niektóre dzieci na osiedlu. Nie sztuka mieć psa, sztuka go wychować tak, żebyś się nie wstydził i nie tłumaczył. I nie mówię o sztuczkach i innych fikołkach, ale są komendy, które każdy pies bezwzględnie musi znać. A że nie znają to świadczy o właścicielach.

Atakiem jest również skakanie, zachęcanie do zabawy np. przez młodego psa. I większość ludzi zamiast psa zgarnąć, klaszcze i cieszy się że ma towarzyskiego pieska. Bez oporów będę się bronić przed takimi psami, bo sobie tego nie życzę. I jakoś nie spodziewam się, że tacy właściciele zaczną lepiej pilnować swoje psy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

Dr Still Hummer to co że się studia skończyły, mi też się skończyły i z chęcią bym pojechał ale niestety nie moge ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

A który to rok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

to jak nie stac na telefon to po co se paszport robić, chyba bedziesz się na niego patrzec;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

To teraz wyobraz sobie, ze taki rodzic widzac psa znajdujacego sie 2-3 metry od swojego dziecka uznaje, ze pies stanowi zagrozenie i odpowiednio go potraktuje...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

Zobaczcie jak Policja zareagowała na demonstrację kibiców w Białymstoku:

http://www.sportfan.pl/artykul/25920/donald-matole-twoj-rzad-obala-kibole-lepiej-tak-nie-krzycz-bo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

Drużyna Tomsyl wygrała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

Być może niektórzy zauważyli, że kasowniki w autobusach Volvo i Scania czasami nie przyjmują biletu. Na wyświetlaczu wyskakuje awaria drukarki i nie można skasować biletu. Jest tak wtedy, gdy chcemy skasować pogięty lub złożony bilet. Co o tym sądzicie bo wg. mnie powinni coś z tym szybko zrobić.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

właśnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

Też się z tym spotkałem .
Mi to cały bilet jednorazowy wciągnął i po środku wydrukował,raz tez miałem że urwał mi bilet ten kasownik. Dużo osób się spotyka którzy mają ten sam problem z kasowaniem biletów

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

Poszukaj w mieście, gdzie znajduje się ta <uczelnia wyższa> albo w UK :P





----------------------------------------

Siedzisz w UK a szkoła w PL :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

a ja w sutku i tez jest ok :)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

Faktycznie przywłaszczył sobie haaaa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

Ja mam od 7 lat KARCHERA i innego już w życiu nie kupię .

Raz w roku wymieniam filtr za 50 zł , raz w tygodniu wysypuję smieci z pojemnika , żadnych worków , pilnowania , pełny pojemnik, odkurzacz się nie załączy .

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

ja posiadam juz 4 lata odkurzacz firmy"electrolux"bez zastrzeżeń służy bez napraw jak do tej pory:)i spoko cenowo pozdrawiam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szewach Weiss raczej nie zasługuje na Order Orła Białego

tia bo w woj. mazowieckim za darmo miliony rozdają i lepiej mieć blachy z literkami: WL (woj. mazowieckie, Łomża), hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org