wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Skowyt kundli się niesie! A tu:\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\"-\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\"

InFamia x myślę, że jednak jakby zrobić zestawienie jaki procent absolwentów uczelni łomżyńskich, a jaki warszawskich pracuje i na jakich stanowiskach pracują, to różnica byłaby wyraźna.
Zawsze można podnosić argumenty, że coś nie daje gwarancji na sukces, bo gwarancji nie ma nigdy. Co nie znaczy, że nie warto się przykładać. Nikt mi nie powie, że większa wiedza i doświadczenie nie daje większych szans na dobrą pracę. Jeśli ktoś z góry zakłada, że pójdzie na lekkie studia, żeby się nie przemęczyć i nie zrezygnować z życia towarzyskiego, to faktycznie, status bezrobotnego wysoce prawdopodobny.



 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Skowyt kundli się niesie! A tu:\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\"-\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\"   
Ares1 15-01-17 17:52 
 Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"   
tomek24042004 15-01-17 18:08 
 Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"   
ziomex 15-01-17 18:47 
 Re: A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"   
ŁOTR 1 15-01-17 20:29 
 Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"   
bn 15-01-17 22:47 
 Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"   
Ares1 16-01-17 08:55 
 Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\\\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\\\\\"-\\\\\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\\\\\"   
Bodek697 16-01-17 13:31 
 Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"   
Ares1 16-01-17 08:56 
 Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"   
czesiuboy 16-01-17 10:34 
 Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"   
Ares1 16-01-17 13:45 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org