czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skowyt kundli się niesie! A tu:\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\"-\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\"

InFamia x myślę, że jednak jakby zrobić zestawienie jaki procent absolwentów uczelni łomżyńskich, a jaki warszawskich pracuje i na jakich stanowiskach pracują, to różnica byłaby wyraźna.
Zawsze można podnosić argumenty, że coś nie daje gwarancji na sukces, bo gwarancji nie ma nigdy. Co nie znaczy, że nie warto się przykładać. Nikt mi nie powie, że większa wiedza i doświadczenie nie daje większych szans na dobrą pracę. Jeśli ktoś z góry zakłada, że pójdzie na lekkie studia, żeby się nie przemęczyć i nie zrezygnować z życia towarzyskiego, to faktycznie, status bezrobotnego wysoce prawdopodobny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"

a kturendy ? przez olszyTn jedziesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"

warunki jak w pracy. przychodzisz pracujesz dostajesz pieniadze. jak wszedzie. wszystko zalezy jak sie dogadasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"

do jeziorka zapraszam na sparinga

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"

P Kasia z sikorskiego . Czesała mnie moją świadkową moją bratową moją mamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"

ta na poziomie kur*a tylko szkoda ze jest to poziom depresji, markerem se namalujcie juz lepiej jeśli wybieracie się do tego pana, trwalszy będzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"

zapytałam (kur*a Joana nie nazywaj mnie chłopcem..) tylko czy powstaną jakieś nowe kierunki a Wy mi tu morały prawicie. Nie stać mnie na studiowanie w innym mieście niż Łomża, starczy? Dlatego interesuje mnie ta szkoła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"

najlepsze solarjum to plaza nad rzeczka zwana narew przy boku kochanego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\\\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\\\\\"-\\\\\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\\\\\"

48zl hahahahahahhahahahahahahahahaha to 2 dni chodzenia nieprzytpoomnym:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A tu:\\\"Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce\\\"-\\\"Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy\\\"

kiedyś miałęm taką sytuację i ubezpieczałem się w komisie na nowogrodzkiej tej ostatni przed stacją paliw, nie wiem czy dalej istnieją ale spróbuj tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org