piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

no napewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

lepiej nie pisac za duzo negatywnych ocen bo zaraz trzeba bedzie przepraszac jak z firma Domel bylo ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

"Taka jest natura psa żeby gryzć i tego nikt nie zmieni."
Biedne dziecko, nie mam pojęcia z jakimi psami miałaś do czynienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

Skąd wiesz jak jest jeżeli w PWSIiP się nie uczyłeś?? Przyjdź, skończ te studia i dopiero się wypowiadaj. Jak ktoś jest życiowym niedorajdą to i po studiach w Białym czy w Warszawce nie znajdzie pracy nawet jeżeli zdawał na 5...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

zgadzam sie przestanmy tankowac w lomzy chyba stac nas na to bo za duzo sobie pozwalaja wszedzie ceny nizsze a tu caly czas ida w gore ciekaw jestem czy pracownikom tez tak podnosza pensje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

najlepiej to kupis sobie hak i dopiero szukac montazysty jak samemu sie nie umie bo tak to naliczo i za hak i za montaz razem okolo 600 zl
a hak mozna kupic za 250

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

teraz na wsi to juz niema zycia na okolo pelno gnoju smierdzi ze wszystkich stron gnojowica wsiaka w ziemie dostaje sie do studni piwnic kiedys za komuny tego nie bylo byly kary za takie zatruwanie srodowiska teraz kazdy przymyka oko zeby nie draznic wyborcy bo nie odda glosu i tak sie trujemy za zywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

witam , chciałbym zmienić oponę w motocyklu tylko nie wiem gdzie w Łomży można je wyważyć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

dokładnie... hehehe , wyborcy wtedy się odwrócą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

na wsi od tego zeby pilnowac porzadku jest soltys ale on robi to samo to co bedzie sie wtracal do innych nie i tak kolko sie kreci a wszystko smierdzi niema juz zycia i na wsi kiedys nawies zjezdzali z miast bo tu swieze powietrze bylo dzis to chyba gorzej juz niz w miastach a ci co za to biora kase siedza sobie w biurkach bo tam jest cicho czysciutko i spokojnie ale chyba sciagnac telewizje niech to wszystko pokaza na caly swiat jak tu ludzi sie truje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

zabiorę 4 osoby w kierunku Achen lub gdzieś po drodze 666031154

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

"Zatrudnię Panią do opieki nad dziećmi (trójka) na 2-3 godziny dziennie. Osiedle Południe. 5zł/godz.

telefon: 506xxxxxx
ogłoszenie dodane 2011-05-16"


Praca odpowiedzialna, oczy trzeba mieć do okoła głowy, szybko biegać, być bystrym, trzeba posiadać odpowiednie umiejętności interpersonalne i oczywiscie doświadczenie.

Jak to możliwe, że w Łomży utrzymują sie tak skandaliczne stawki dla niań?
NIe wysiedziałabym na miejscu mając świadomość, że powierzyłam swoje dziecko czy dzieci zdesperowanej kobiecie, która za tą stawkę pewnie nawet z dziećmi gadać nie chce a co dopiero opiekować....No chyba, że bardzo lubi dzieci i szuka pracy takiej na chwilkę. Bo utrzymać to się z tego chyba nie można.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

ODNOSZĘ WRAŻENIE ŻE MOSIR W ŁOMŻY MA UKŁADY GRUBYMI NIĆMI SZYTE! P.SASINOWSKI POPEŁNIŁ JUŻ TYLE BŁĘDÓW I DALEJ GRZEJE STOŁEK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

Maskra.. Jeszcze 3 dzieci za 5zł/h? Na prawdę ludzie kpiny sobie robią chyba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

Co o tym sądzicie? Moim zdaniem to już jest przesda. Chyba CKE się strasznie nudzi i wymyśla głupoty... Sprawdzian w 3kl podstawówki, w 6 klasie, na koniec gimnazjum i matura.. Co 3 lata jakieś zaliczenie. Te 2 ostatnie dobrze rozumiemy ale w 3kl podstawówki pisać jakieś sprawdziany i stresować dzieci? One i tak nie wiedza pewnie o co chodzi i dlaczego... Tak tak z jednej strony oswajanie dzieci ze stresem związanym z egzaminami, ale czy to coś da? Niech jeszcze sprawdzian po zerówce zrobią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

Brakuje sprawdzianow dla noworodków...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

Ja mam hak,ale sprzedający nie dał mi samej końcówki - wypinanej,też nie wiem gdzie szukać zakładu montującego w Łomży/okolicy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

Witam!
Czy ktoś może wie jakim tramwajem o którym numerze dojade z dworca wschodniego pkp w warszawie do dworca stadion? Bardzo zależy mi na czasie. Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

ale możesz też pojechać tramwajem nr 22 albo 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnienie w MPWiKu przez Dziadka i Wnuczka

Po prostu chcę czuć się bezpiecznie gdy idę chodnikiem i żądam egzekwowania prawa. I TO WSZYSTKO. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org