poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Budka chciał do Nowoczesnej

Foto gabs najlepiej robia 4 zdjęcie wybierasz sobie jedno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

A o zwrot tej akcyzy na samochód się starałeś? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

jak juz masz żone to koledzy na bocznice czasem tylko na wódke mozna sie umówic koledzy Czarna 77 idziemy na wódke moze????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

Cytat:

Autor: felix (---.lomza.mm.pl)
Data: 09-05-11 12:29
Obkleić i zdjęcia obklejenia to w Łomży i całej Polsce nikt tobie nie zrobi. Okleić tak.

Cytat:

Autor: mirki (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09-05-11 12:34
Super cieszę się że jesteś tak zajebiaszczo mądry ^^ ale skoro nic nie wnosisz do tematu to po co się odzywasz ? Czyżby kolejny Trol ? ^^


Zaraz tam odrazu "trol", kolega poprostu zwrócił Ci uwagę, powinieneś podziękować, może dzięki temu czegoś się nauczyłeś i nie będziesz się już kompromitował.
Pozdr.

j.n.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

chcę wyjechać do pracy na truskawki do niemiec. Dostałam dokumenty o ubezpieczeniu z niemieckiej firmy, gdzie mam iść to podstęplować.
Moja sytuacja to:
- Jestem teraz bez pracy,
- ubezpieczenie mam w KRUS, ale KRUS nie chce mi tego podstęplować
- w biurze pracy nie mogę sie zarejestrować, bo mam ziemię
Pomóżcie, gdzie mam iść z tymi dokumentami z Niemiec, bo muszę wyjechać do pracy za granicę, w tej chwili nie mam srodków do zycia

Z góry dziękuję


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

Mieszkasz w mieście czy na wsi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

zgadza się, to są zbyt ważne sprawy by się nasmiewać i traktować je niedojrzale... jest to zbyt bolesne i prawdziwe.. by mozna było w inny sposób probować wspierać , pomagac innym
Czas leczy rany, ale jesli w sercu masz mała chociaz nadzieje, ze cos powinno byc inaczej, walcz o swoje, próbuj ile się da, by za kilka lat nie stwierdzić, .. była taka dziewczyna/chłopak .. a ja nie zoribłem wszystkiego co moglem by ją/jego zdobyć... tak mi się wydaje


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

Faktycznie, mimo pozorów dziś ciężko znaleźć normalnego partnera czy partnerkę, mam nadzieję, że nie podjęłaś zbyt pochopnej decyzji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

nie polecam osobiście tej sali amira. Jestem niezadowolony z obsługi i jedzonko też nic specjalnego. już lepiej było w goku w miastkowie na weselu jak w amirze...


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

callcenter to dno byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej, jak czekałem na rozmowę w recepcji to przyszedł jakiś koleś i prosił żeby mu oddali kasę za jakieś 3 tygodnie które kiedyś przepracował i miał problemy z odzyskaniem kasy
Wtedy miałem szczęście bo w trakcie rozmowy zadzwonił mój telefon i okazało się że w innym zakładzie pracy rozpatrzono pozytywnie moje podanie o prace.
Z uśmiechem od ucha do ucha zabrałem babie swoje cv z łapy i poszedłem w pi.z.du

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

wystarczy u sołtysa stempel dostać;) powodzenia w pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

miej wyj*bane i idź się nachlać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

od sołtysa pieczątkę ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

29

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

jak sprowadzałeś w tamtym czasie samochód to płaciłeś akcyzę, która jak się później po wyrokach okazało była pobierana niezgodnie z unijnym prawem i jest do zwrotu, na podobnych zasadach jak za kartę pojazdu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

I tylko czas ukoi nas
Smutek, żal nie chcą wiecznie trwać
I tylko czas ukoi nas
Wyschną łzy, przyjdą dobre dni
I tylko czas ukoi nas
Trzeba żyć, trzeba dalej śnić
I tylko czas ukoi nas
To, co złe kiedyś kończy się

[img=http://www.wrzuta.pl/images_2/audio_new.gif]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

Ja już dawno o tym myślałem, a pare tys zapłaciłem, więc to była by gra warta świeczki gdyby państwo polskie grało fer. Przecież wiadomo że jeździ sie za granice po tansze samochody niż są w Polsce, a oni porównują do ceny katalogowej w danym okresie w kraju...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

w goku jak byłem na weselu było coś około 150 osób i było super i luźno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

w biedronce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

N8725JY2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

Nie właściwe jest to że kupili te brzydki scanie a i tak jelcze jezdzą i jakoś na liniach nr 8 lub 1 po godzinach szczytu , a te jelcze miło wyglądają po remoncie podoba mi się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budka chciał do Nowoczesnej

Witam wszystkich.
Ja jestem z pomorskiego. KWP Gdańsk. TWO i TSF zdawałem w słupsku 19 marca czyli 6 tygodni temu i jak na razie zero odzewu (a kazali czekac na telefon).
Jest ktoś może w takiej (albo podobnej) sytuacji jak ja.
Proszę o jakieś info ile w KWP GD trzeba czekać na chociażby tel z terminem MS.
Jak coś to moje gg 5709535

Z góry dzięki i pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org