sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

Ja się nie martwię tylko interesuje mnie ten temat, i nie daje mi spokoju. Brałem też pod uwagę jakieś eksperymenty USA lub Rosji, stany wykluczyłem bo zbyt duża odległość. Może nasi sąsiedzi coś kombinują? Nie wiem czy słusznie ale jednak trochę wątpię w tak zaawansowaną technikę człowieka, obiekty musiały być ogromne, poruszały sie i zmieniały kierunki lotu naprawdę błyskawicznie, z gracją. Nie wiem sam co myśleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

A co do zarejestrowania tego zjawiska to faktycznie, było już ciemno ja miałem przy sobie tylko telefon obiekty były dośc daleko więc szanse żadne. A czy zjawisko astronomiczne? To na pewno nie, powtarzam, że obiekty w środku świeciły jaskrawo zielonym światłem a na zewnątrz dookoła osi zmieniały się czerwone światła. Co do tego nie mam wątpliwości. Zmieniały też odległość od siebie bardzo szybko, najpierw latały w prostej linii na wschodzie a za chwilę jeden był już na zachodzie drugi krążył na wschodzie horyzontu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

Mozemy domyslac sie jednego, w takim razie- to one sa odpowiedzialne na zmiany pogodowe w naszej Polsce ;>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?



Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

masz racje lomza to piekne miasto i ludezie tez niesa najgorsi a mlodzi to jak wszedzie sa dobrze wychowani i zle ale sama wiesz zkim mozna a zkim nie pomalu poznasz napewno kogos zkim bedziesz milo spedzac czas kiedys mieszkalem w gdansku 6 lat i juz niezle poznalem trujmiasto to wspaniale miasta i okolica milo wspominam te lata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

napisz mi swój numer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

wlasnie ahahahahn



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

http://www.miastkowo-amira.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

NAJLEPSZE SOLARIUM jakie znam.Tanio i profesjonalnie
a jak nie odpowiada to nie narzekac tylko iść gdzie indziej.Mi tam odpowiada i nie zmieniam

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

Tak, nadal popierajcie rozród psów mieszanych, macie rację. Niech pseudohodowcy mają zarobek, niech produkują masę psów, która potem nie może znaleźć domków, błąka się po ulicach, przepełnia schroniska.
Cieszy mnie tylko fakt, że w krajach o większej świadomości jest całkowity nakaz kastracji zwierząt, które nie idą do rozrodu (a tu zwierzęta są bardzo skrupulatnie wybierane). Cieszy mnie fakt, że idąc tam ulicą/ przejeżdżając przez wieś nie widuję błąkających się zwierząt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

Takie rewelacje miałaś podawać, a rzucasz tylko błachostkami. Kto komu broni składania cv? Zwłaszcza gdy znajdzie gdzieś lepiej płatną pracę?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

Z całą pewnością normalny czterdziestolatek nie musi się dowartościowywać za kierownicą, w przeciwieństwie do większości młodszego grona użytkowników drogi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

Nie chciało się nosić teczki... Teraz trzeba woreczki :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deficyt budżetowy jest o 1/4 mniejszy niż za czasów Ewy Kopacz! Poseł PO przegra słynny zakład o 10 tys. zł?

heh za moich czasów to ja czekałem 20min

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org