sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
RPO: projekt PiS ws. zgromadzeń godzi w konstytucję

może powiem jak stara Matka Polka lub "moher".
Ale jeśli pytasz o takie rzeczy na forum to jest to stanowczo za wcześnie na rozpoczynanie współżycia czy zabaw z seksem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: projekt PiS ws. zgromadzeń godzi w konstytucję

Oczywiście nie dotyczy ta wypowiedz innych osób rodzących przez cc. Po prostu wkurzyłaś mnie swoim idealizowaniem porodu przez cc. Sa sytuacje gdy cc ratuje życie dziecka i matki, ale ot tak dla zachcianki? No cóż.

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: projekt PiS ws. zgromadzeń godzi w konstytucję

Z tego co wiem na tej rozmowie było bardzo duzo osób i nikt jeszcze tam nie dostał pracy pierw było ogłoszenie ze poszukują potem było ogłoszenie że proszą o CV tylko tyvh osób które jeszcze nie składały ale to było z 2 - 3 miesiące temu Myślałam ze juz kogoś sobie wybrali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: projekt PiS ws. zgromadzeń godzi w konstytucję

do władz miasta mam pytanie . dlaczego za rządów obecnego prezydenta oraz dyrektora sławnej firmy MOSiR zlikwidowano grupy dziecięce do lat 8 ? dlaczego odmówiono płacenia pieniędzy trenerom ?? podobno to projekt ogólnopolski ??? wczesniejsze władze były w stanie pomagać i utrzymywać ten projekt .. pan Czerniawski podobno sprzyja sportowcom i szukaniu młodych talentów ?? tylko dlaczego za jego panowania dzieją się takie cuda ??? w całej Polsce robione jest wszystko aby dzieciom zorganizować czas wolny .. ciekaw jestem co na to Łomża ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: projekt PiS ws. zgromadzeń godzi w konstytucję

brzeczyszczykiewicz miałam przyjemność rodzić w naszym szpitalu i u Arciszewskich sn (niejednokrotnie!) i powiem Ci że ostatnio leżała ze mną na sali dziewczyna która już wcześniej rodzila u arciszewskich, dziecko urodzilo się wcześniej poprzez cc z głęboką zamartwicą i trafiło do PSK, dziewczyna opowiadała że dzięki znajomosciom jakie arciszewski ma w psk uratowano dziecko, dziewczynka normalnie się rozwija (widziałam ją) i zobacz że drugi raz ta dziewczyna zdecydowała się na poród u arciszeskich. Nie wiem czy jesteś kobieą czy facetem? Powiem Ci że mój pierwszy poród w łomzy ogólnie wspominam dobrze bo byłam do niego perfekcyjnie przygotowana i miałam prywatną połóżną ( wtedy jeszcze mozna było), ale już to co się działo po porodzie wspominam jak traumę. pielgrzymkowe obchody i kobiety na łóżkach które chcąc nie chcac były zmuszane do obnazania się w obecności całej świty... brudna pościel no bo przysługuje jedna na cały pobyt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: projekt PiS ws. zgromadzeń godzi w konstytucję

Nie pisałem o żadnym smrodzie ani o ociekaniu olejem, pisałem że były bardzo (strasznie) tłuste i sflaczałe, a nie że przelewałem go wiadrami. Sanepid nie zamyka lokali za niesmaczne jedzenie. List do właściciela nic nie da w przypadku gdy go po prostu zignoruje i dalej będzie robił swoje, za to zna łamach publicznych for internetowych poniekąd wymuszam poprawę jego usług. Dalsza dyskusja nie ma sensu ty dostałeś dobre jedzenie na miejscu ja dostałem niesmaczne na wynos, nie rozumiem skąd ta agresja w stosunku do osób niezadowolonych czy krytycznie nastawionych wyrażamy własną opinie i to wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: projekt PiS ws. zgromadzeń godzi w konstytucję

MLPN też zainicjowali prywatni ludzie MOSIR sie tylko podłączył...Sami z siebie raczej nie byli skłonni do organizacji takiej imprezy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org