piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
RMN zdecydowała o rozpisaniu konkursu na prezesa Polskiego Radia

bylem wczoraj w smoku okropne jadlo totalna klapa niemajo pojecia o gotowaniu skad oni majo tego bialego chincxyka slaby niego oriet smaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RMN zdecydowała o rozpisaniu konkursu na prezesa Polskiego Radia

Emiśka nie wiesz co położna może zrobić przy rodzącej? A to że podczas badania sprawdzają czy skraca się szyjka macicy do porody, i jak widzą że jest małe rozwarcie to może jakiś masaż rozciągający czy coś w tym stylu, kiedyś w jakiejś gazecie czytałem o tym, podpowiedzieć jak się prawidłowo oddycha(szczególnie jak się nie uczeszczało do szkoły rodzenia i położne o tym doskonale wiedziały bo na samym początku się pytały czy żona chodziła do szkoły rodzenia),zaproponować jakieś pozycje czy ćwiczenia na piłce zmniejszające ból, jest wiele sposobów ale ja jestem laikiem i nie będę się szczegółowo wypowiadać. No tak najlepiej to zamknąć buzie i nie krzyczeć podczas bólu bo Panie położne nie mogą porozmawiać. Moim skromnym zdaniem to rodząca ma prawo krzyczeć, wrzeszczeć i być nieprzyjemną dla położnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RMN zdecydowała o rozpisaniu konkursu na prezesa Polskiego Radia

kurcze zazdroszczę wam tej "weny" na bieganie ja już od tygodnia się zmuszam i kiepsko mi to idzie a do Jednaczewiaka mam minute drogi :D heheheh ale jak was tak czytam to coraz bardziej nabieram ochoty :D myślę że może w tym tygodniu zacznę...;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RMN zdecydowała o rozpisaniu konkursu na prezesa Polskiego Radia

Teoretycznie pownien dostawać, lecz nie dostaje, za to dostaje na to dodatkowe pieniądze, czyli np. starszy szeregowy 2200zł + dodatek na mieszkanie i inne dodatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RMN zdecydowała o rozpisaniu konkursu na prezesa Polskiego Radia

Najlepsze są sajgonki z mięsem mielonym haha. Lipa straszna ten Chińczyk, czas oczekiwania na jedzienie masakra, dodatkowo jak pracowali tam Chińczycy to jeszcze w miare to jedzenie było.


Najlepsze żarcie jest u WU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RMN zdecydowała o rozpisaniu konkursu na prezesa Polskiego Radia

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RMN zdecydowała o rozpisaniu konkursu na prezesa Polskiego Radia

Mało kto mi z was pomógł. O swoim współżyciu ja powinnam decydować i temat nie jest założony o nazwie "zrobić to czy nie?" tylko chce się po prostu dowiedzieć co i jak. Głownie chodzi mi o badanie. Lekarz stwierdzi to po rozmowie czy musi... I cena w tej sprawie nie gra roli. Na takich rzeczach nie warto oszczędzać. Często są jakieś powikłania z tym związane? Chodzi mi po spożyciu tych tabletek. Bo nie wiem czy prezerwatywa jest wystarczającym zabezpieczeniem. I jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to nie piszcie nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RMN zdecydowała o rozpisaniu konkursu na prezesa Polskiego Radia

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org