sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uniwersytet Warszawski obchodzi 200-lecie swojego istnienia.

Tak! Tak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uniwersytet Warszawski obchodzi 200-lecie swojego istnienia.

jest tez komis ubrań na mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uniwersytet Warszawski obchodzi 200-lecie swojego istnienia.

Człowieku mam powtarzać się po raz trzeci? Czytaj ze zrozumieniem. W czasach, gdy babcie i dziadkowie budowali domy, można było je postawić za tzw" jajka" więc nie było to trudne do osiągnięcia. Ktoś kto wyjechał na parę latek do stanów po powrocie mógł sobie pozwolić na kupno czy założenie własnej działalności, jak pisałem - mam ogromny szacunek do starszych osób ale większość tych babci nie ma swoich własnych poglądów a te wpojone przez kościół. Może z tym, że kościół dziś to instytucja do robienia kasy się też nie zgodzisz? Gdzieś widziałem wywiad z pewnym księdzem, którego biskup wyrzucił, ponieważ nie chciał brać pieniędzy od biednych rodzin np chodząc po kolędzie, właśnie ten ksiądz powiedział, że dziś jeśli nawet chce się pełnić służbę Bogu z powołania, i nie zdzierać kasy z ludzi to po prostu się nie da bo jeśli nie przynosisz zysku to biskup na kopach cię wywali. Ja nie odbieram nikomu do niczego prawa, ja tylko wyraziłem swoje poglądy co zrobić może każdy. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org