sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W restauracji Amadeusz znów sprzedawali garnki? Był tam jakiś Budka

Chata kurpiowska nad Narwia okolice Nowogrodu .Moze maja wolne miejsca. www.chatanowogrod.pl

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W restauracji Amadeusz znów sprzedawali garnki? Był tam jakiś Budka

Gdzie jest otwarte dziś solarium. najlepiej gdzieś na południu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W restauracji Amadeusz znów sprzedawali garnki? Był tam jakiś Budka

w niedziele ZAWSZE empik otwarty, w każdą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W restauracji Amadeusz znów sprzedawali garnki? Był tam jakiś Budka

parę dni temu byłem i zamówiłem nuggetsy .czytam te posty i myślę ze komuś się nudzi i lubi komuś szkodzić." masa oleju na frytkach" ??dobra ściema.
było przy mnie parę osób i po zjedzeniu chwalili jedzenie. szama jest dobra a te posty o tłustości są grubo przesadne.

"Szczerze powiedziawszy w KFC jest dużo taniej. I lepiej."- mamy odkrywcę, gratulacje!!! trudno żeby było taniej i smaczniej niż w firmie istniejącej od około 50 lat ,Kolumbie .

"Reasumując...ktoś chciał zrobić KFC w Łomży...tylko mu nie wyszło."
reasumując.. lepiej usiąść na dupie i nie próbować zrobić czegoś nowego .

Pozdrawiam każdego hejtera z forum!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W restauracji Amadeusz znów sprzedawali garnki? Był tam jakiś Budka

tak ale przy zakupie nowego stary zdajesz bo ci doliczają kilkanaście złotych.Na zlomie kilka złotych wyjdzie.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W restauracji Amadeusz znów sprzedawali garnki? Był tam jakiś Budka

jakie skutki? wiesz poczytaj trochę madrych ksiazek :) Myślisz ze przez indukcje rodzisz samoistnie? porów zostaje w takim wypadku wywołany, sama nazwa o tym mówi. Wiele dziewczyn na róznych forach wypowiadało sie że indukcja to własnie jest to poród wywoływany. Podać czy przykład? moja siostra poprzez porów wywołany miała zerwany kręcz szyjny, koleżanki synek miał naderwaną raczkę z przedramienia ale w karcie nic nie zostalo napisane, wszytsko ok, ale kiedy po 2 tygodniach codzinnego placzu dziecka, a szczegolnie przy kapieli badz przy przebieraniu malucha zorientowala sie ze jest cos nie tak. Poprosiła o prywatną wizyte jednego z naszych chirugrów łomżyńskich, potwierdził naderwanie. Dziecko 2 msc było w gipsie. Mam jeszcze przytaczac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W restauracji Amadeusz znów sprzedawali garnki? Był tam jakiś Budka

tak tak

lepiej go zachowaj i przy zakupie nowego płacisz 30zł mniej bo kaucje odprowadzasz w ten sposób.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W restauracji Amadeusz znów sprzedawali garnki? Był tam jakiś Budka

te wszystkie kauflandy i biedrony są otwarte jak w każdą niedziele nooooooo prawie w każdą :)


niedziela handlowa za tydzień ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W restauracji Amadeusz znów sprzedawali garnki? Był tam jakiś Budka

a co bedzie o 20? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org