piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent zadłuża miasto do 2030r

Nie no Panowie i Panie wszystko w imię boga czyli :
- budowa kościołów nie ważne że co 500 m następna willa i kolejny przepych obłudnych, żałosnych bezbożników
-nie płacenie podatków....w imię boga
-opłaty za wszystko co z kościołem związane czyli :
pogrzeby - flota,
narodziny - flota,
ślub - flota,
I TO WSZYSTKO W IMIĘ BOGA, WIERZCIE BÓJCIE SIĘ BO BÓG NA WAS PATRZY I PŁAĆCIE.
CIEKAW JESTEM JAK BY NIE MIELI TYCH WSZYSTKICH PRZYWILEJÓW I KASY OD WYSTRASZONYCH DARCZYŃCÓW BY PRZETRWAĆ PRZEZ KOLEJNE 100 LAT GDYBY SIĘ WSZYSCY OD NICH OBŁUDNIKÓW ODWRÓCILI - ILU BY Z WAS ZOSTAŁO !!!!
ZA DARMO ROBIĆ A W ZASADZIE NIC NIE ROBIĆ TYLKO WKÓŁKO *******...Ć PRZEZ GODZINĘ CO KAŻDĄ NIEDZIELĘ TO SAMO.
KTÓRY Z NICH ZA DARMO CHCIAŁBY ROBIĆ TO CO ROBI TERAZ GDYBY NIE WIDZIAŁ KORZYŚCI.
KOŚCIÓŁ PRÓCZ SWOJEJ WYREŻYSEROWANEJ OTOCZKI NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BOGIEM W KTÓREGO WIERZĘ.
POMODLIĆ MOGĘ SIĘ W DOMU NA ULICY TAK JAK CHCĘ I KIEDY CHCĘ.
ODKUPUJĘ TO CO ZROBIŁEM ŻLE W SWOIM ŻYCIU MOJĄ POSTAWĄ I ZMIANĄ NA LEPSZE - STARAM SIĘ PRZEPROSIĆ TYCH KTÓRYCH ZRANIŁEM A NIE BOGA BO JEMU NIE ZROBIŁEM NIC. NIESTETY WIĘKSZOŚĆ ROBI NA ODWRÓT - IDZIE DO KOŚCIOŁA PRZEPRASZAC ZE ZROBIŁ ŻLE BO NP. UDERZYŁ KOGOŚ W TWARZ W PORZĄDKU ALE TEN GOŚĆ DALEJ LEŻY NA ULICY JEGO JUŻ PRZEPOSIĆ ZAPOMNIAŁ !!! ALE TO NIE MA WPŁYWU KSIĄDZ GO ROZGRZESZY DA MU LITANIE NIECH SIĘ POMODLI ZA KOLEGĘ I JEST GIT DUSZA ZOSTAJE OCZYSZCZONA A GOŚĆ DALEJ LEŻY NA GLEBIE.
TO TAK JAKBY UDERZYĆ SĄSIADA I PÓJŚĆ ZA TO PRZEPROSIĆ NASZEGO OJCA !!!
KOŚCIÓŁ JEDNA WIELKA PARANOJA. KOŚCIÓL = KASA + LODY NA DESER.
CIESZĘ SIĘ ŻE MŁODZI LUDZIE ZACZYNAJĄ POWOLI ROZUMIEĆ TEN ZAKAMUFLOWANY ŚWIAT STEKU KŁAMSTW, STRACHU I ŚMIECHU Z NAS SAMYCH BO TO NA ŻYWCA ROBI KOŚCIÓŁ.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent zadłuża miasto do 2030r

Witam wszystkich czy dzis jest niedziela handlowa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent zadłuża miasto do 2030r

witam śmiga ktoś dziś albo śmigał? jak z tym wiatrem? : (

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent zadłuża miasto do 2030r

cudowna opowieść prawie jak wigilijna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent zadłuża miasto do 2030r

Nie uciekło tylko wyjechało na podbój innych państw.( to takie współczesne wyprawy krzyżowe)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent zadłuża miasto do 2030r

Tak powinni im embargo nałożyć.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent zadłuża miasto do 2030r

Ja robiłem niedawno na Krasce i muszę przyznać zajebiśćie mi zrobił.
Po 5000 tys. kilometrów na dolnymśląsku samochód przestał jeżdzić - silnik szlag trafił czyli prawie cały samochód. Byłem u gościa u właściciela u jego syna również i powiedzieli mi że to nie ich wina. No cóż wynająłem biegłego sądowego który stwierdził iż wina leży w wqarsztacie który robił rozrząd.
Niedługo sprawa w sądzie. Także rozrząd wszędzie byle tylko nie na Krasce !!!!

Co to za zakład na Krasce którego trzeba omijać ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent zadłuża miasto do 2030r

Gdzie w Łomży robią dobrze i niedrogo nierząd?
Autor: samuraj (---.cdma.centertel.pl)
Data: 19-04-10 15:01

Witam

Tak jak w temacie mam pytanie: Gdzie w Łomży jest mechanior, który robi dobrze nierząd no i oczywiście nie jest zdzieraczem?

za pomem w baraku z serduszkiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org