niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bez kredytów Łomża nie da rady

Nie moje, ale zgadzam się, piękne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

Witam,na sikorskiego jest sklep z farbami ...... zielona>1.50zl czarna>2zł czerwona>2.20



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

Dobry rower za 4 tyś? Ha-ha-ha! Fakt, chyba że startujesz w rajdach, to za 4 tysiące kupisz całkiem dobry rower MTB. DOBRY, naprawdę DOBRY rower "do jeżdżenia" kupisz za 1500 zł.
Kellys, Scott Kross i Merida - innych marek nie bierz pod uwagę. W Warszawie spokojnie za 1200 znajdziesz rower każdej wymienionej marki przeze mnie, do tego z dobrym osprzętem. Jeżeli nie chcesz przepłacać - wybierz się właśnie do Warszawy.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

Kupując rower wybieraj w firmach: Orbea , Scott , Merida , Giant , Author , Kellys. Do 1,5 tys. jest duży wybór. Popatrz na ceneo , tam masz modele ubiegłoroczne w wyprzedażowej cenie.













„Nierozsądnie jest zapłacić zbyt wiele, ale dużo gorzej jest zapłacić zbyt mało. Kiedy płacisz zbyt dużo, tracisz trochę pieniędzy – i to wszystko.
Kiedy płacisz za mało, czasami tracisz wszystko, ponieważ rzecz, którą kupiłeś,nie nadaje się do celu, w którym została kupiona”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

Za mało kasy dyrektor ma na wszystko - niecałe 6milionów złotych.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

jak można flagę sowiecką wrzucać w podpis?
cóż za idiotą trzeba być?
a potem zmieniać tę na rosyjską i palić głupa.
ścierwo się pleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

Moim zdaniem u nas w Łomży nie jest tak żle, napewno sobie poradzisz :) ja szlam z zalozenia ze i tak i tak musze urodzic a nerwy mi nie pomogą napewno. Także nie sluchaj co inni mówia na temat porodów w naszym szpitalu. To sprawa indywidualna. Kazdy porod jest przeciez inny (rodzilas to wiesz):) Najwazniejsze aby dzidzia byla zdrowa a Ty dasz rade!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

zapytaj w cyrku, własnie zjeżdzają klowni i kuglarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

automechanika na sikorskiego wjazd vis a vis ulicy wyszynskiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

Szpenio a sa jakies konkretne pomysly na "obudzenie" ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

zaglądałeś eminencji pod kiece, ostry gejzer z ciebie, parszywa radziecka świnio :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

Ja będę :) Oby przyszło nas jak najwięcej.

Im więcej ludzi - tym więcej pomysłów.

2 maj, 12.00 Stary Rynek w Łomży

http://www.facebook.com/pages/Obud%C5%BCmy-%C5%82om%C5%BCy%C5%84sk%C4%85-star%C3%B3wk%C4%99/193227194052055

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez kredytów Łomża nie da rady

sk***** mi też tematy usuwają!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org