sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Hotel zbyszko 80 zł za dobe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Dzwoń do Wydziału Ochrony Środowiska.
Wylewana gnojowica wyrządza więcej szkody dla gleby niz pożytku.
Daje sam pusty azot bez kszty próchnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Czyli zatrudnianie po rodzinie już ustawionych ludzi zamiast tych bez pracy jest ok.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Właśnie nie Ale chętnych z PUP nie ma zabardzo do pracy w Urzędzie miejskim

Sram na PO


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

owszem, posunęliśmy się - ilośc biedronek drastycznie wzrosła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

STOP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Do Żdziśka na starom łomzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Ok. skoro to taki specjalista czym się wyróżnia i co takiego dokonał. Proszę o fakty a nie co może zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Otóż ja też zaczynałem od klasycznej (oczywiście kupionej na piłsudzkiego w ciągu sklepów). Stroił mi kolegi ojciec. Jednak kupiłem stroik elektroniczny w tym samym sklepie za około 50 zł, prosty w obsłudze dla początkujących i jak dotąd przez dwa lata nie psuje się i baterii w nim nie wymieniałem do tej pory. No a potem kupiłem elektro-akustyka. Teraz planuje porządny piecyk do niego.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

W tatuażu nie ważna cena tylko jakość mamy go na całe zycie a w spelunach robia tuszem kreślarskim perła i pozniej wychodza po 2-3 latach buraki na skorze. Takze polecam salony z Biaółego lub z Wawy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

ale nik ja pierdole idź sobie na mecz dupcu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

No co to za najlepszy piłkarz czyżby bramek żadnych nie trafił??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Yyy przepraszam, ale jakiego zamachu.?


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

śLeDcZy -

Real 3-0
Chelsea 0-0

...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Ale dalej bzdury piszesz porównując Warszawę do Łomży tam nie ma takiego stopnia bezrobocia. I porównując stolice do Łomży mijasz się z celem kolego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Autor: A-Z (---.elomza.pl)
Data: 17-03-11 07:06

Co z tego że policaje czytają to forum jak sami kopcą rusaki :)

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!


skonczony sklamca rozumiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

no

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Autor: rzal3 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16-03-11 22:49

Pamiętajcie, budując się na Starej Łomży, Starych Kupiskach, Janowie, Konarzycach, budujecie się na WSI !!!!!!!!!!!!!!.
Gnojowica nie pochodząca z ludzkich szamb możne być wylewana na pola pół metra za waszym domem zawsze i wszędzie. Pozdrawiam mieszczuszki




no to bedziemy zzzzzznikac a calego takkkkkkk jakkkkkk lubimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

ANIU do mnie nie musisz czekać po numerek !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Im więcej kościołów tym mniej wiernych. Niedługo te świątynie opustoszeją jak w USA a nawiasem mówiąc więcej skromności i zejscia z przypadłości bogacenia się za wszelką cenę.
Przecież to niemoralne i wielce naganne oraz niezgodne z przykazaniami. I to ma być posługa chrześcijańska!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Masz rację Riposta.Oni wyszli ze wsi,ale wieś z nich nie.Grajdołkowa mentalność.Po co nam galeria?Oto jest pytanie godne mieszkańców Łomży.W Białymstoku wiedzieli,w Suwałkach tez tylko w Łomzy nie wiedzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Ja schodzilam z czarnych wlosow pasemkami i teraz mam ladny jasny braz. Nie zalecam dekoloryzacji bo potem strasznie pokrusza ci sie wlosy i bedziesz miala siano..co z tego ze bedziesz miala- moze - taki kolor jaki chcesz jak nie bedzies zmogla tych wlosow ulozyc?? Pamietaj ze nie zawsze po dekoloryzacji, kolor docelowy bedzie taki jaki sobie zamarzysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

evaa ma się dobrze, pisze pod innym nickiem czasami, zagląda raczej niż przegląda.

Prawdę mówiąc nie ma się co dziwić temu zanikowi "dinozaurów" forum. Czasy są takie jakie każdy widzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Ja uważam jeśli ktoś chce naprawdę pracować i nie marudzi nie wybrzydza pracę znajdzie

http://www.pup.lomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

W Stokrotce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

a ile z ferm drobiu tego leją uuu, czas podzwonić i porządek zrobić

Sram na PO


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

najpierw to korupcje trzeba bedzie wyciac a potem za te chaszcze sie bedzie mozna brac co w nich pija chłopaczki abrozje bo inaczej to **** przez duze D bedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Buchachachacha. A co tu komu do szamba???? Temat gnojowicy rostrząsacie jak obornik na polu

Buchachacha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

to ostatnie foto to jawna przeróbka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

Znacie może kogoś kto przygotowuje do matury z geografii ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

he i po sprawie ....






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

ja tez uważam , ludzie którzy dopuscili się morderstw winni byc na stałe eliminowani z życia spoełecznego. Czy eliminacja powinna następowac poprzez pozbawienie ich życia czy tez dożywotnie więzienie to jeszcze sprawa dyskusyjna . Jeżeli to było by dożwotnie więzienie to bez żadnych praw , tylko jedzenie tak aby nie głodował , spanie no i praca tak aby sam zarabiał na koszta swego pobytu w zakładzie karnym. ŻadnYch udogodnień typu , książki , telewizja , prasa , internet , muzyka czy odwiedziny. Dla takiego zbira nagrodą jest to ,że społeczeństwo pozwoliło mu dalej żyć ale życie to ma być dla niego karą. Oczywiście o przedwczesnym darowaniu reszty odbywania kary do końca życia tego zbira mowy nie ma. I tak to powinno wygladać. Ktoś zapyta dlaczego? Odpowiem prosto. Teo typu ludzie to wadliwe elementy naszego społeczeństwa , zwyczajnie zepsute których nigdy nie naprawimy więc albo jeż wyrzucamy czyli pozbawiamy życia albo składujemy w magazynach jako substancje szkodliwe.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

gdzie jest krzyż !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w MARKSIZM czyni czuba!

na POZNAŃSKIEJ przy rondzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org