piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

zasyp dziury w ulicach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/526-paliwo.html Artykuł o stacjach paliw w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Polecam serię filmów dokumentalnych na YT o Wylatowie, tam miały miejsce ciekawe rzeczy. Była też sytuacja, że nad lotniskiem wojskowym pojawił się niezidentyfikowany obiekt, armia wysłała myśliwce i kazano otworzyć ogień jednak obiekt znikł, ten rozkaz musiał wydać idiota bo jeśli faktycznie istnieje inna cywilizacja która odwiedza nas z "góry" to w starciu z nimi nie mamy najmniejszych szans bo są o lata świetlne przed nami ;) Więc lepiej mieć przyjacielskie nastawienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Anamed Spa przy ulicy Jatkowej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

ww40 napisałeś: ''Pieszy na osiedlu ma BEZWZGLĘDNE pierwszeństwo przed pojazdem.''



Zgodnie z art. 2 ustawy z 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. Nr 108, poz. 908 z późn. zmianami) "strefa zamieszkania" jest to obszar obejmujący drogi publiczne lub inne drogi, na którym obowiązują szczególne zasady ruchu drogowego, a wjazdy i wyjazdy oznaczone są odpowiednimi znakami drogowymi.
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31.07.2002r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz. U. Nr 170, poz. 1393), określa w § 58 definicję znaku D-40 "strefa zamieszkania". Z przepisu tego wynika m.in., że umieszczone w tej strefie urządzenia i rozwiązania wymuszające powolną jazdę (np. progi zwalniające) mogą nie być oznakowane znakami ostrzegawczymi.

Szczególne zasady ruchu drogowego, o których mowa w definicji "strefy zamieszkania", to m.in;

* prawo pieszego do korzystania z całej szerokości drogi i pierwszeństwo przed pojazdami,
* możliwość korzystania z drogi przez dziecko w wieku do 7 lat, bez opieki osoby starszej,
* prędkość dopuszczalna pojazdu lub zespołu pojazdów w strefie zamieszkania wynosi 20 km/h,
* zakaz postoju w strefie zamieszkania w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu.


Jedynym rozsądnym wyjściem, byłoby naliczanie mandatu w % od dochodu. Po 1 zwiększyłoby to wpływ do budżetu państwa a po 2 zwiększyłoby bezpieczeństwo. Na razie jest tak, że zapłacić tam jakieś marne 100zł, 200 czy 500 to dla większości nic nie znaczy. Każdy jezdzi jak chce. Jedynym ograniczeniem są pkt karne. Proponowałbym także zaostrzenie przepisów oraz zwiększenie stawek za mandaty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Ja nadal jestem za Czesławem ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

tam to od razu prawko zabieraja i samochod chyba!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

haha minie 10 lat a na planach pozostanie ''zagospodarowanie''

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

tera tylko kamerkow nastajali i ślipią bez nie, zeby kogo up......lić, a to ze kuń nasra, a to ze na tym obwazanku sie zacymie, a to ze batem zamiast kunia studenciaka pognas.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Ja pierdol3 to sięć i zmieniam kartę do innej ... ale również nie do play :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

nic się nie zmieniło syf i gomora .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Czytam te odkopane posty i co? Są sympatyczne , rzeczowe , bez kłótni i wyzwisk. Miło się czyta. Szkoda , że Ci "forumowicze" przestali już pisać. Żyjecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Ja pierniczę :D 7 lat mam tu konto :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Czytam te odkopane posty i co? Są sympatyczne , rzeczowe , bez kłótni i wyzwisk. Miło się czyta. Szkoda , że Ci "forumowicze" przestali już pisać. Żyjecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Teraz to już medialna twarz :) FC MPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

2012 jeszcze nie srały



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Dzisiaj gramy REAL i CHELSEA za 200 = 300 zł :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Cel w odkopywaniu tematów starych jak świat ja widzę taki- minęło 8,9, 10 lat- a nic, ale to nic się w Łomży nie zmieniło. W Biedronkach dalej brudno, ale ludzie tam kupują, bo nie mają kasy. Mnóstwo osób nadal szuka pomysłów na świetny biznes- a mimo tego, nic w Łomży się nie dzieje. Samowola i złe decyzje urzędników nadal przerażają. Każda władza jest do siebie podobna. I tak dalej. Te stare tematy świadczą o tym, że nie posunęliśmy się nawet o krok do przodu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Były , są i będą w cenie ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

A co macie wogle do Ptysia ?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

przyjdz na 8, wepchaj się w koleję, i powiedz: TERA JA! Ale ni po kartecke jeno sie zapisać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

i co złapaliście go po tylu latach zboczeńca ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Nie słuchaj ich. Tam nie ma kamery.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Nie licz że ta instytucja coś ci pomoże lub da oj nie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni Rozpoczęli udowe galerii Veneda . Ma pozyskać pieniądze na odrestaurowanie poczekalni PKS/PKP w Łomży ale dopiero po 2013 roku, oraz Hali targowej na starym rynku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

nałogowo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

wiem o czym pisze Biernaczento. Wczoraj miałam również wątpliwą przyjemność jechania na Ostrów, za Śniadowem czasami droga się kończy :) Zastanawia mnie dlaczego łataninie jest winny Tusk? Czy on kazal budowlańcom którzy robią dany odcinek drogi opier.... materiał ?Gdyby drogi byly robione wedlug zasad, bez kręcenia z materiałem to ich stan byłby inny. Wniosek? NIE BIERZ CO NIE TWOJE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Autor: SAiNT (---.lomza.sdi.tpnet.pl)
Data: 02-06-02 14:04

ŁOMŻA TO ZADUPIE !!! WYPROWADZAC SIE STAD I TO JAK NAJSZYBCIEJ!!!


TO BYŁ WIZJONER!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Temat dalej aktualny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Łomża cofa się w rozwoju, TO NIE PRAWDA BYŁA, TO ROZWÓJ COFAŁ SIĘ W ŁOMŻY.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

jest kamera i jest czynna bo wielu kierowców sie właśnie tam nie zatrzymuje.


pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110304/REG20/830085632



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

cKlock - to nie KMKM Łomża robił te strony, tylko ja. I nie mowie ze te strony ja w calosci robilem. ThePortal i WordPress to ogolnie dostepne CMS'y, szablony gotowe jedynie pozmieniane.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni powoli widać efekty. Rozpoczęli budowę galerii Veneda po 10 latach . Mają pozyskać pieniądze na odrestaurowanie budowę poczekalni PKS/PKP oraz część przeniesienia targowiska miejskiego które obecnie funkcjonuje na torowisku do hali targowej , budowa centrum handlowego na niezagospodarowanym terenie Dworca PKS/PKP w Łomży ale przebudowa najprawdopodobniej rozpocznie się dopiero po 2013 roku, oraz Hali targowej na starym rynku. budowa strefy ekonomicznej. Informacje te podaje prasa
Gazeta Współczesna , Tygodnik Narew, Tygodnik Teraz Łomża



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

popieram
chociaz glosowalem na innego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Ja głosowałem na PiS Lech Kołakowski obaj mieli podobne zamiary co do Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

"Mają pozyskać pieniądze na odrestaurowanie budowę poczekalni PKS/PKP oraz część przeniesienia targowiska miejskiego które obecnie funkcjonuje na torowisku do hali targowej , budowa centrum handlowego na niezagospodarowanym terenie Dworca PKS/PKP w Łomży ale przebudowa najprawdopodobniej rozpocznie się dopiero po 2013 roku, oraz Hali targowej na starym rynku. budowa strefy ekonomicznej".
Część z tych pomysłów (np. hala targowa) pojawiała się już w koncepcji rządów poprzednika, i to za pierwszej kadencji. Lepiej poczekać na efekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

,,tulii'' -Mówili tak By wygrać wybory żeby wygrał Brzeziński ale się nie udało bo Łomżyniacy mieli go dość bo obiecywał gruszki na wierzbie. Mieszkam w Łomży od nie dawna ale już widzę że dożo rzeczy trzeba zrobić. Ale na 1 miejscu Dworzec PKS/PKP i ten śmietnik czyli targowisko
Zambrów jest mniejszy od Łomży ale ma lepsze dworzec PKS i Poczekalnie A Łomża nic po prostu zero . Tesco nawet już mają .Burmistrz Zambrowa pan Dąbrowski coś robił w ubiegłej kadencji a Brzeziński chyba przyklejał gruszki na wierzbie

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Tak jest z każdym rządem. Na samym początku swojej kadencji korzysta bez wstydu z osiągnieć jakie zostawili poprzednicy i przypisuje je sobie. Jak wyjdzie z tymi wszystkimi planami należy ocenić jak już będą urzeczywistnione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Pożyjemy zobaczymy. Obiecanki cacanki ... Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Tusk tez dużo obiecywał a co wyszło każdy widzi. Może nich nam zrobią drugą Amerykę w Polsce ba w ŁOMŻY!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Jak na razie nowy prezydent kojarzy mi się tylko z zatrudnieniem szwagra i zatrudnieniem byłego prezydenta jako doradcy. Poza obietnicami nic konkretnego jeszcze chyba nie zrobił?
A co do rozwoju miasta nic się tu nie zmieni do czasu polepszenia infrastruktury komunikacyjnej na co nie możemy liczyć jeszcze przez xx lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Autor: robrob (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30-11-07 07:19

Pacanie pomyśl jak wielu łomżyniaków mieszka poza miastem i mają BLM




gdzie tu logika?
to już nie są "łomżyniacy", skoro nie mieszkają w Łomży:
http://www.sjp.pl/co/%B3om%BFyniak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Agroturystyka w Olszynach Kolonia " U Krysi" 10 km od Łomży noclegi tylko 35 zł za osobę, świetne warunki, cisza, spokój bardzo czysto, dobre jedzenie:) Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Były prezydent juz nie pracuje





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

www.bigbeat.pl najlepszy sklep w Łomży a raczej w Konarzycach :) jak najbardziej polecam :) W sklepie na Piłsudskiego nie ma zbyt dużego wyboru ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Lipa w Łomży nie ma nigdzie :( Zamówiłem z allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

WITAM WSZYSTKICH I TYCH CO LEJĄ SZAMBO NA ŁĄKI I POLA TEŻ.
MAM PROŚBĘ PRZESTAŃCIE W KOŃCU TO ROBIĆ BO MOŻNA OSZALEĆ OD TEGO SMRODU!!! DURNIU JEDEN Z DRUGIM !!!!! CIEKAWE JAK BY TOBIE IDIOTO KTOŚ WYLAŁ SZAMBO POD DOM TAM GDZIE MIESZKASZ CZY ZJADŁ BYŚ OBIADZIK ZE SMAKIEM.....TAK DO WIADOMOŚCI TO PODAM ŻE MAMY W ŁOMŻY OCZYSZCZALNIĘ ŚCIEKÓW I TAM SE WYLEWAJCIE.....


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Potraficie pocieszyć. Zastanawiam się już czy jest to mi wogóle potrzebne. Chodziło mi tylko o podstawowe informację na temat mej firmy. kilka fotek i co jakiś czas coś dorzucić jakąś fotkę lub zmienić informacje. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie tematem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Autor: morąg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-03-11 15:25

No sporo o tym jest w sieci. Na szczescie latwo mozna to wylaczyc.
pozdrawiam!



..a jak to można wyłączyć..??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

witam. powiedzcie ludzie gdzie są oferty pracy w łomży? to miasto to totalne zadupie. wszystko drogie a pracy brak. jak ktoś wie o przyjęciach w zakładach pracy w łomży niech coś napisze.. dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Marcinie,a co ma nick do pracy,co?Równie dobrze może komuś się nie podobać Twoje imię,ale czy to jest powód by kogoś nie zatrudnić?Nie wydaje mi się!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

wszedzie dookoła



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Oczywiście że tak. Tak było kiedyś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

"chłopie uciekaj "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

4lomza - ogłoszenia - praca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

KMKM Łomża bzdury piszesz nie ma chętnych do pracy w UM?. Było nie tak dawno ogłoszenie na rachmistrza praca jak dobrze pamiętam na 3 miesiące dla 30 osób i było ponad chyba ponad 200 chętnych. Duża część zatrudnionych jak ktoś już pisał na tym forum ma powiązania z UM. Jeśli dalej chcesz pisać że ludzie z PUP nie chcą pracować w UM daj ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach. A co do zatrudniania rodzinki przez towarzysza prezydenta daj choć jedno zmianę na + dla łomży przez te już kilka miesięcy urzędowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Ja robiłam na przeciwko Sp9,długo nie czekałam,tatuaż podoba mi się bardzo no i przystępna cena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Kostkę to w każdym muzycznym dostaniesz. Do wyboru do koloru. Miłego grania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

Autor: rzal3 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16-03-11 22:49

Pamiętajcie, budując się na Starej Łomży, Starych Kupiskach, Janowie, Konarzycach, budujecie się na WSI !!!!!!!!!!!!!!.
Gnojowica nie pochodząca z ludzkich szamb możne być wylewana na pola pół metra za waszym domem zawsze i wszędzie. Pozdrawiam mieszczuszki.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Pięknie to ująłeś :)
Nawet ja bym tak nie potrafił:)

Się państwu miastowemu wiejski zapach nie podoba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska dziękuje Wam - „Inko” i „Zagończyk”!

A tak jest po resocjalizacji :)

http://www.joemonster.org/filmy/22272/Wielka_bitwa_kibicow_pilkarskich_z_ochrona

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org