sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Łomża.

oglądaliście ostatnio W11, ale się działo co ? złapali "polotra"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Łomża.

Najważniejsze to nie dać się zastraszyć tolerastom. Zauważcie jak ci kretyni podsycaja nienawiść - straszą prokuraturą, sądami. Wmawiają nam działania pozaprawne - nawoływanie do nienawiści, znieważanie pasożytniczego narodu.
Pamiętacie co z Hubertem było ? Tępe dziennikarzyny pisały, że postawiono mu zarzut za to, że napisał: "czeczen dostaje więcej zasiłku niż ty zarabiasz".
Przez takie bzdury tworzą paranoję strachu.
Hubert popełnił błąd - uzył flagi narodu pasożytniczego i właśnie za znieważenie flagi mu grzywna groziła.

Tez zauważyłem jak ludzie wystraszyli się lewicowych faszystów i przestali pisać. Ja proponuję - zachowajmy ostrożność i nie dajmy się zastraszyć. Skoro nie wolno pisać o Czeczenach - piszmy o Agresywnych Pasożytach, o Kozoje@#ach, o Kaukaskich Leniach, Brodatych Dzieciorobach.
Najlepsze jest określenie Agresywne Pasożyty - żadna lewacka gazetanie zacytuje tego określenia, bo ujawni, że nie chodzi nam o ich rasę, czy religię a to to, że są agresywni i żyja na nasz koszt.

Jestem pewien, że autor filmu "Przestępczość Czeczenów" wybroni się przed sądem. Nikogo nie znieważył (kto mu udowoni, że pisząc "Agresywne Pasożyty to bandyci " miał na myśli Czeczenów?).
Nie nawoływał do nienawiści - ostatnio czytałem owyroku sądu (chodziło o Żydów) - można krzyczeć: "pogonimy precz Czeczenów" nie wolno nawoływać "pogońmy precz Kozojebców" - to już nawoływanie.
Można napisać "Nie lubię pasożytniczych Czeczenów" - za lubienie lub nielubienie kogoś JESZCZE nie dają wyroków.

Używając wyrażeni "Agresywne Pasożyty" można pisać co nam się podoba.

Dodatkowo zauważyłem, że coraz więcej osób używa anonymouse.org - dodatkowe zabezpieczenie. Grunt to przestać pisać o Czeczenach a zacząc pisać o Agresywnych Pasożytach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Łomża.

Hehe :) a ja nie mając nic wspólnego z branżą kebabową (ale akurat mi się nudzi) powiem Wam, że najlepszy jest na Sybiraków. Pani nie żałuje porcji i jest bardzo miła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Łomża.

Dodatkowo zauważyłem, że coraz więcej osób używa anonymouse.org - dodatkowe zabezpieczenie
GDZIE DZIECKO TO WYCZYTAŁEŚ.SIEDZISZ I SZCZEKASZ JAK TWÓJ IDOL GOEBBELS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Łomża.

tesz tak mysle jak czytamtfoj posty xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Łomża.

" szablak"czytaj posty o kebabach

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org