piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...wina narodu...

a juz przestancie bo zygac sie chce!!!!!!!!!!!! i tak nie ma ich -gdzie sa potrzebi a jak juz to z **** w tyl!!!!!!!!!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

studentka odpier*ol się tępa pipo bo nie zamierzam się kłócić bo zal troszkę ciebie ignorrrrrrrrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

Proponuje poszukać w ogłoszeniach,będzie taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

juz dawno jest tu masz ich reklame http://www.infolomza.pl/finanse.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

Wczoraj koło Długoborza rowerem jechał 79-letni mężczyzna i wyprzedzała go ciężarówka
,,Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 79-letni rowerzysta zahaczył o bok wyprzedzającej go ciężarówki."

Jak roumieć treść tego komunikatu?
Tzn że kierujący rowerem jechał szybciej niz wyprzedzająca go ciężarówka skoro to on nią zahaczył a nie odwrotnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

zacznijmy najpierw od tego, ze wybierac to se mozna miedzy mieszkaniami na ul. Kazanskiej czy Sybirakow gdzie stawiaja nowe bloki, bo tak to raczej trzeba patrzec po ogloszeniach co sprzedaja i gdzie. Wiec za bardzo sobie nie powybierasz. Ceny sa rozne, mieszkania do remontu jak i po remoncie, z meblami jak i bez, role tez gra wiek bloku, pustak czy plyta, ktore pietro, ale najlepiej to osiedle Poludnie, wszedzie blisko i wszystko pod nosem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

Januszu twierdzisz że pisowcy upijali niekoniecznie pisowych lekarzy aby to oni pijani operowali.
Hm - dziwna dywersja.
Jak wiesz zarząd szpitala jest ten sam od kilku kadancji parlamentarnych i co tu związek z PiSem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

lauracrow1 dobrze prawi, ale zgodze się też z kawoszem ludzie zamawiają po 200 000 zł za 65m2 i czekają miesiącami na jelenia. Od kilku miesięcy przeglądam uważnie ogłoszenia i wiele mieszkań z wygórowaną ceną ciągle czeka na klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

Ja czekam na przedawnienie mandatu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

A wiecie może ile mniej więcej trzeba by zapłacić za salę gimnastyczną? Jak sądzicie? (chodzi mi oczywiście o wynajęcie na godz, dwie).
pozdro. A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...


Witam forumowiczów i liczę na waszą pomoc. Ok tydzień temu , na stacji "Pryma" natknąłem się na wycieńczonego Owczarka Niemieckiego który leżał sobie skulony w kącie , gdy wstał chwiały mu się nogi , był w opłakanym stanie. Postanowiłem go przygarnąć i zaopiekować się nim. Zauważyłem także , że był bity. Dziś gdy rano wstałem by dać mu ciepło miskę , okazało się , że nie ma go , bramka była otwarta i nieprawidłowo zamknięta , a w śniegu odznaczyły się buty człowieka jak i "Azyla"

Mam wielką prośbę , jeśli ktoś zna tego psa , niech skontaktuję się ze mną. Jego zdjęcie w linku. Azyl to młody pies , ma nie więcej jak 4 lata. Mieszkam na Poznańskiej , podejrzewam więc że jego wcześniejszy "właściciel" mieszka w okolicy.

http://imageshack.us/photo/my-images/818/mg9736.jpg/

mój tel 531-727-826

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

Phi... Po 2012r. to już nie będzie sensu bo nie będzie przywileju emerytalnego ;] he...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

Nie pieprzcie głupot ,że poszli na łatwiznę,że są to ludzie mierni itp. Mają wiecej oleju w głowie niż wy. Mają stałą,ciepłą posadkę z pełnym pakietem socjalnym. W robocie się nie namęczą,a nawet w pałach wam się nie mieści ile oni zarabiaja...
A Wy napieprzajcie po 15 godzin na waszych łomżyńskich PANÓW... panów prywaciarzy ha ha ha ! Nawet nie piskniesz jeden z drugim bo Pan będzie zły i Cię wyjebie na bruk.... ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

Fajny piesek mam nadzieje ze sie znajdzie... Dzieki 4lomza odnalazlem swojego;) tez owczarka... Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

PG10 Gdzie to ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

http://www.youtube.com/watch?v=LzcnEzO6GFY

to tez na te gorsze chwile, zeby byly lżejsze :))

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

http://www.youtube.com/watch?v=XS2kn-ocIuo[url/]

wkręcajcie się dalej :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

szymonek, dlaczego tyle dziwnych pytań zadajesz????? głównie dotyczących relacji d-m??

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

szał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

Każdy z was ma trochę racji. Można nie jeść tego,,gówna", kto lubi niech je i nie narzeka. Co do rygorystycznych standardów w fast foodach, też nie ma co dyskutować-są, tylko dlaczego ich ktoś nie przestrzega. Dlaczego w ciągu dnia gdy jest możliwość kontroli standardy i jakość jedzenia jest O.K. a wieczorem nie. Ciekawi mnie czy to samodzielne decyzje ambitnych kierowników i kierowniczek czy przyzwolenie właścicieli. Mam nadzieję że zabiorą głos pracownicy: byli i obecni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

rambo777 - Ok. masz dużo racji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

Południe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...wina narodu...

pewnie by pozwolił ale rowerem na czterech kółkach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org