sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Według zasad \"ładu korporacyjnego\" zarząd spółki, który nie dostaje absolutorium sam składa rezygnację

Jestem w szoku! Sprawdziłem na stronie wydziału komunikacji że 16.02.2011 przyjęto wniosek i trwa postępowanie, mimo ze jestem po egzaminie 2 tygodnie, pewnie jeszcze poczekam sobie na prawko....
Wy też tak długo czekaliście??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według zasad \\\"ładu korporacyjnego\\\" zarząd spółki, który nie dostaje absolutorium sam składa rezygnację

Dostałem zwrot kasy po 15-tu dniach od złożenia PIT-u. Miłe zaskoczenie ze strony US.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według zasad \\\"ładu korporacyjnego\\\" zarząd spółki, który nie dostaje absolutorium sam składa rezygnację

osobóweczko audi a3 1.9 tdi 110 km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według zasad \\\"ładu korporacyjnego\\\" zarząd spółki, który nie dostaje absolutorium sam składa rezygnację

mam dziś zły dzień ale wczoraj też. jutro będzie to samo ... Qurwa z tym życiem jestem zabity , brak pracy , żadnych perspektyw ,co robić Qurwa nawet w tej chwili schlać się nie mam za co ... Qurwa dramat ... umieram...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według zasad \\\"ładu korporacyjnego\\\" zarząd spółki, który nie dostaje absolutorium sam składa rezygnację

hej szymonek nie łam się tak chłopie, jutro też jest dzień, i wszystko może wyglądać inaczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według zasad \\\"ładu korporacyjnego\\\" zarząd spółki, który nie dostaje absolutorium sam składa rezygnację

możemy razem poćwiczyć i się po dojeżdżać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według zasad \\\"ładu korporacyjnego\\\" zarząd spółki, który nie dostaje absolutorium sam składa rezygnację

I zjedli oni wszyscy mego dziadka jajca z rakiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według zasad \\\"ładu korporacyjnego\\\" zarząd spółki, który nie dostaje absolutorium sam składa rezygnację

Tylko elita ma dostęp do czata 4lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według zasad \\\"ładu korporacyjnego\\\" zarząd spółki, który nie dostaje absolutorium sam składa rezygnację

Żyjemy w świecie globalnym.
Wyobraźmy sobie, że ktoś np w Australii /rodem z łomżyńskiego/ wpada na genialną myśl. Podchodzi do kompa i mówi sobie, a zobaczę co tam w tym wieśniakowie słychać.
Wbija sobie słowo Łomża, przegląda między innymi to forum i trafia na wspaniały temat o kebabach.
Czyta, a potem długo śmieje się do rozpuku, wyłącza kompa i oddycha z ulgą.
- Całe szczęście, że to wieśniakowo jest tak daleko, te ciołki i tłumoki miasteczkowe chyba nigdy się nie zmienią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org