sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KOD w MPWik-u

o ktorej ci pasuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

oh nie ma czym sie denerwowac, uogolnienia nie powinny dotykac tych, których tak naprawde to nie dotyczy,
jesli chodzi o wiek to mam ok. 40 lat i sporo przezyłem i wiem i sporo w zyciu widziałem niestety,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

przed obiadem pasi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

a gdzie mieszkasz hihi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

Ale w niedziele tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

znam przykład gdzie wynajmowali mieszkanie i aby nie płacić zwyczajnie uciekli wynajmującemu mieszkanie bez zapłaty. Mieszkanie pozostawili w fatalnym stanie brud.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

czy jutro?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

Hattrick

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

*X*X:
cyt:To co pozostaje po przelocie samolotu, może oddziaływać na cienkie chmury leżące tuż poniżej trasy lotu. /.../Jeżeli padną na cienką warstwę chmur, mogą wyglądać prawie dokładnie jak prawdziwa smuga wyparowania./.../ Smugi płynące z końca każdego skrzydła stanowią rdzeń ogromnego i niedającego się w żaden inny sposób zaobserwować wiru"...

Po pierwsze to ONIE NIE LATAJĄ W ŻADEN POCHMURNY DZIEŃ! Nawet ja sa małe chmurki- to byłoby wtedy widać.
Po drugie to smugi ciągną się ja spaliny z silników, a nie z końców usterzenia. Po tzrecie: co to za loty? Wojskowe, cywilne? Czyje sa te samoloty, bo my ani takich , ani tyle nie mamy.
Najlepiej ośmieszyć- bo tak każą. A co było ze "świńską grypą" i tymi trującymi szczepinkami? Czemuś głupi? Boś naiwny.

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

Dzisiejsza "Uwaga" TVN. Kolejny program TVN z Panem Emilem.
Bardzo ciekawy przykład urzędnika i jego stosunku do petenta...
Heh...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

juz sprawdzilem. nie ma tam chyba ogloszen. A ty szczebiotka zamknij sie i wypad pindo z tad ........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

dawno tam nie byłam, może zadzwoń i zapytaj?
nr tel (z google więc może nie być właściwy)
na długą 86 216 26 69
na krótką 86 216 20 88

na stronie http://www.tamaris.de/home/kolekcja/buty/l/11.html jest cała kolekcja ale wygląda na to że na polskim rynku nie będzie wszystkich modeli albo po prostu nie podali ceny sugerowanej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

przeciez zartuje caly czas , mam duzo wolnego czasu , bawie sie w zagadywanki itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

86 219 87 17

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOD w MPWik-u

hmmm nie posiadam numeru??:P czy coś w tym stylu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org