piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobra zmiana w ofensywie

Rambo777, masz rację. To jest niewykonalne. Osobiście podobały mi się te kursy. Co prawda wykłady były nudne ale spotkania, które miałam z kobietą prowadzącą kursy wspominam dobrze. Były ciekawe. Dowiedziałam się kilku przydatnych rzeczy. Żeby zdobyć podpis za kilku godzinny kurs musiałam chodzić na nie dwa miesiące. Nie codziennie, ponieważ wiadomo, że jest sporo ludzi, którzy umawiają się na spotkania. Mniej więcej raz w tygodniu po 2h.
Jedno pytanie?
Jakim cudem skończy kurs para, która bierze ślub za 3 miesiące, ponieważ dziewczyna jest w ciąży? Przypomnę, że jeszcze wcześniej są wykłady w Kościele, które odbywają się np. w 1 i 3 piątek miesiąca.
Kursy uczą jak rozumieć drugiego człowieka ale i jak uczyć się z nim żyć! To nie jest bełkot na temat "powinniście razem chodzić do Kościoła" tak jak myślą co niektórzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w ofensywie

Hahaha! Raka szyjki macicy głownie powoduje wirus HPV, którego nosicielami są mężczyźni! Zarazić się nim można przez seks, z każdym kto jest nosicielem!
pani prowadząca kurs chciała chyba kogoś nastraszyć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w ofensywie

bo sami pojebance tam siedzieli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w ofensywie

Lanek,
ale może człowiek więcej zyska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w ofensywie

Zlikwidować religię w szkołach a w jej miejsce wprowadzić w lekcje wychowania seksualnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w ofensywie

Taki trochę paradoks, ktoś kto teoretycznie nigdy sam takiego życia nie zaznał...uczy o wychowaniu i małżeństwie. Smutnych czasów dożyliśmy.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w ofensywie

A 1/2 wygranej to nie łaska ?????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w ofensywie

Klinika za 250 000 ? Ten pan chyba nie wie co mówi :):):):):):):):)

Chyba że w baraku by tę klinikę otworzył i na zasadzie chałupniczej :):):):):)


UCZCIWY PODZIAŁ PO POŁOWIE I SPRAWA ZAMKNIĘTA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w ofensywie

Kurcze, co to jest targowisko? Łatwy zarobek? Pieniądze miały być DLA CHORYCH DZIECI. Nie ma pół na pół. WSZYSTKIE NA chore dzieci. Pan Doktor NIE MA chorych dzieci, sam też nie jest chory i jego żona też nie. JEMU TE PIENIĄDZE SIĘ NIE NALEŻĄ, bo nie takie było ich przeznaczenie. Cała kwota miała iśc na chore dzieci i tu jest pies pogrzebany. Póki nie zobaczę deklaracji doktora, na co przeznaczy CAŁĄ kwotę, uważam, że to nie jest uczciwe. Bo to że wystąpił, nie dało mu wygranej. Wygraną dał mu CEL przeznaczenia pieniążków i wizerunek rodziny p. Mańczaków. Pan doktor jest zdrowy i nie dla niego te pieniążki są.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org