niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UWAGA!!! SKOK NA KASĘ

Kupiłem telefon w sklepie internetowym orange czy ktoś wie gdzie go mogę zareklamować gdyż dostałem wadliwy model... na infolinii dowiedziałem się że mogę to zrobić w salonie w łomży jednak oni powiedzieli że są salonem franchesowym więc nie przyjmują tel ze sklepu internetowego natomiast na gwarancji powinienem mieć adres odsyłki telefonu lecz nic takiego nie mam... może ktoś z was miał taki problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA!!! SKOK NA KASĘ

ty mały! migdałki są i tobie niepotrzebne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA!!! SKOK NA KASĘ

To są właśnie uroki internetowych zakupów :):):):):):)

Ciekawe gdzie bliżej ?

Do salonu czy do sklepiku internetowego ? :):):):):):):):)


Najlepiej wyślij na Berdyczów :):):):):):):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA!!! SKOK NA KASĘ

ale kosmetyczka od czego? Kazdy tu sobie autoreklame robi, a tak naprawde niewiadomo o co konkretnie chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA!!! SKOK NA KASĘ

Tylko wiesz to jest tak jak masz jakieś info i podczas spotkania prywatnego z kumplem to np. lekarza, który wie, że np. jakiś lokalny "bonzo" ma raka i zostało mu raptem kilka miesięcy życia ale oczywiście "bonzo" nikomu o tym nie mówi no i spotyka się ten lekarz z kumplami i gadka a oni rzucają hasło a ty Wiesz Zdzisiu jak temu "bonzowi" się super powodzi a ten lekarz odzywa się, że nie chciałbyś mieć tych jego pieniędzy i tych problemów. No ale Zdzisiu nie daje za wygraną i pyta dalej no powiedz nam jakie ma problemy, lekarz mówi no nie mogę bo mam tajemnicę Hipokryta. No lekarz co ty kumplom nie powiesz no i lekarz mówi no dobra ale Wam mówię w zaufaniu Wiecie no bo jemu to kasa już nic nie pomoże bowiem zostało mu kilka miesięcy życia ale wiecie nikomu ni słowa. I tak po kilku dniach spotyka się owy Zdzisiu w innym towarzystwie i gadka spada na owego "bonza" bo np. Olek u niego pracuje i opowiada jak to jego szefowi się super powodzi a nagle odzywa się Zdzisiu i mówi nie chciałbyś tej jego kasy i tych jego problemów. I tu historia się powtarza i tak dalej ciągnie się info po Łomży, po Polsce, po świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA!!! SKOK NA KASĘ

MPO Miastkowo,

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org