sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Motyw następnego marszu KOD. \"W obronie narodowej telenoweli KLAN\".

no wlasnie pisza debile juz glupoty bo nie maja o czym to fantazja ich nie zna granic nie pisz tylko zglos gamoniu gdzie trzeba i nikogo nie oczerniaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\".

niewiem o co chodzi, pierwszy raz widzę tych ludzi...oni z Łomży..? wygrali to wygrali, szkoda że nie oglądałam tego programu to moze wyciągnęłabym jakieś wnioski..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\".

Po prawej,czy po lewej stronie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\".

Jeżeli chodzi Ci o stomatologa dr.Wróblewskiego to podaję nr: 509452245

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\".

GNOJU pokaż w którym momencie, on mówi że weźmie całą wygraną dla siebie?

@ chłopaku z małym rozumkiem, gdzie w artykule jest mowa o klinice? Wklej pokaż, gdzie ty to wyczytałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\".

moze pan doktor rzeczywiscie cos by z klikniką działał mając milion, ktory pewnie myslal ze wygra dlatego wspomnial o tym w tv, ale 333tys... co to jest.. podatek , kupi dobry nowy samochod, wyksztalci dobrze dzieci, wycieczka na wyspy i pieniazkow nima. W lotka wygrywają po 13 milionów, takimi pieniędzmi juz bym sie zainteresowal :) a takie grosze szybko wyda . Niech juz se je ma. Pragnę dopowiedziec ze odrazu cie przejrzalem w tv i juz wtedy mialem chęc zabrac wszystkim w lomzy telefony ! nikt z rodziny na ciebie nie glosowal :) to mi wystarczy, dziękuje za uwagę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\".

to ty bredzisz i mącisz ludziom mądrym w glowach, wierzysz we wszystko co uslyszysz w tv, daj mi zrodlo ze chociaz polowa pojdzie na dzieci na ktore glosowali ludzie to zwroce honor, a narazie to nie mamy o czym dyskutowac. Wstydzilbym sie dac mniej niz polowa wygranej na jego miejscu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\".

na"D"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\".

_maly_ prosiłbym o kontakt do Ciebie, ew. odezwij sie na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\".

Widzisz a wrtykule jest zdanie: "Gdyby nie pomocna dłoń pana Henryka rodzina Mańczaków nadal byłaby anonimowa. Miejmy nadzieję, że teraz popłynie strumień pomocy dla braci." czyli teraz to inni mają zbierac dla tej rodziny, on zrobił im przysługę, że o nich stało się głośno. Tak?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\\\\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\\\\\".

@profesor z twoim rozumem, to na pewno nie mam nic wspólnego, z czego jestem bardzo szczęśliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\".

Chcę kontakt do elektryka który zrobiłby coś takiego w przestępnej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\".

Najlepiej z tym co jeżdzi czerwoną Toyotą z boxem na dachu.On prowadzi działalność gospodarczą wiec nie ma problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\\\\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\\\\\".

Oczywiście, ze to wprowadzenie w błąd. Same artykuły przed emisją dotyczące wysyłania smsów były prostym przekazem o pomoc dla rodziny Mańczak a nie dla p. Henryka. Proszę bardzo. Czyżby P. Doktor osobiście przekazał Księdzu Proboszczowi informację o apel? Apel jest jak dla mnie jednoznaczny;
http://www.krzyz.lomza.pl/index.php/component/content/article/1-wiadomoci-gowne/67-pomomy-adrianowi-i-kubie.html

Pomóżmy Adrianowi i Kubie
czwartek, 20 stycznia 2011 11:35
Od wielu lat nasi parafianie, państwo Mańczak, walczą o zdrowie swoich synów, chorych na rzadką chorobę o nazwie pęcherzyca. Każdego miesiąca leczenie chłopców pochłania ogromne koszty. Dzięki inicjatywie innej rodziny naszych parafian udało się losem chorych chłopców zainteresować Telewizję Polsat.

W niedzielę o godz. 17.45 będzie emitowany program „Milion od zaraz”, w którym wystąpi w transmisji na żywo rodzina z naszej parafii ZABIEGAJĄCA O ŚRODKI DLA Kuby i Adriana. ICH WIELKOŚĆ ZALEZY OD ILOŚCI WYSŁANYCH SMSów na daną inicjatywę, co należy uczynić w trakcie trwania programu. Zachęcamy naszych parafian do włączenia się do tej akcji.

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw następnego marszu KOD. \\\\\\\"W obronie narodowej telenoweli KLAN\\\\\\\".

z samych waszych smsowych glosow jest pewnie ta wygrana 333 tys, wiec wzbogaciliscie doktora z wlasnych pieniedzy:) a ile zarobil sam program to wam sie w pale nie miesci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org