sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

mow o sobie :) skoro ty jestes taki malo rozwiniety nie znaczy zee kazdy musi taki byc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

Ciekawi mnie ciężka sytuacja w rodzinie pana doktora.Czy lekarskie zarobki na rtg to powód do rodzinnej zapaści finansowej?Radiolog jest w stanie zarobić mesięcznie około 10 tyś,a jak jeszcze jest pracowity to ho ho....
Także jak pan ma ciężko sytuację finansową,to niech zapyta się pan rodziny Mańczaków jak przeżyć za znacznie mniej.
Mimo wszystko wierzę w szlachetne intencję pana doktora.I w to iż nie weżmie z tych pieniędzy nawet pena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

Chłopie wszystkim może się udawać, ale ty możesz mieć pecha, i wtedy będziesz miał kłopoty.
Zastanów się!! czy ci się to opłaci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

bo wcale jej nie szukala , bo po co jak lepiej siedziec w domku a druga połowka dobrze zarabia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

Tak .tak masz rację ,ludzie wysyłali SMS dla PANA HENIA NA KLINIKE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

Kiedy ja składałam papiery do 2lo trzeba było mieć 140pkt. Było to 2 lata temu:) bardzo gorąco polecam tą szkołę;) pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

Pan na Mickiewicza to Pan Piotrek Ćwiekowski. Mistrz nie fryzjer! Co on potrafi z nożyczkami zrobić to głowa mała! Naprawdę polecam tego fryzjera. Ogromna wyobraźnia i mistrzowskie fryzury. Pozdrawiam. :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

To, że jest napisane Made in China to nie jest wyznacznikiem że to podróba. Chcesz to ryzykuj. Możesz mieć farta i nic się nie stanie. Ostrzeżenie jest wysyłane tylko raz. Potem leci ban na konto. Z tego co wiem to handel podróbkami jest w ogóle wszędzie zakazany i chyba nawet policję mogą nasłać za to. Ale ręki nie dam sobie uciąć. Jak chcesz mieć spokój to przerób PLNY na BLNY i masz z głowy. Ja na Twoim miejscu bym nie ryzykował. A jak chcesz koniecznie sprzedać to walnij ogłoszenie w Ogłoszeniach drobnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

Witam, szukam tapicera do mebli. Macie może kontakt do jakiegoś dobrego? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

Szukam kontaktu do elektryka z uprawnieniami, polecicie kogoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

Gdzie ty wyczytałeś w zapodanym artykule przez GNOJA, że jest tak jak mówisz, mnie nie interesują jakieś wymysły, mowa jest o konkretnym artykule z Współczesnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

Mało już jest tych tapicerów,ale czy Tobie się opłaca zmieniać obićie na jakimś tam tapczaniku? Pewnie za te pieniądze można kupić coś nowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryśka Pawłowicz w Poznaniu[/url] poszła po bandzie

masz może eksploatacji, czy dozoru? ile płaciłeś za kurs?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org