niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naukowiec o PiSlamiżmie

Tak jak w temacie co sądzicie o tych szkołach?? Może ktoś orientuje się z jaką ilością punktów przyjmują do tych szkół ?? ewentualnie, jaka średnia jest wymagana? z góry dzieki za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec o PiSlamiżmie

Dobre:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec o PiSlamiżmie

Jak zdemontować blat w zmywarce Bosch

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec o PiSlamiżmie

są 4 śruby na torksy z tyłu i z przodu tez zależny jaki model i trzeba ja odkręcić żeby zdjąć blat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec o PiSlamiżmie

Siema!

Mam takie pytanie , może ktoś z Was jest trochę w temacie , albo kiedyś coś takiego ogarniał . Otóż chciałbym sprzedać parę sztuk koszulek , tyle , że zrobionych przezemnie , a jest to podjeba firmy PLNY ? Jak myślicie , jak bym to wystawił na allegro to zaraz byłaby blokada ? Jakiś sąd czy coś ? Oczywiscie bym to opisal , że to nie oryginał itp... i kto by chciał to by łyknął . ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec o PiSlamiżmie

predzej łyknie Cie skarbówka a firma może wytoczyć ci sprawe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec o PiSlamiżmie

a macie link do tej gry jak oni grali o tą kasę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec o PiSlamiżmie

Rozliczmy więc Pana Henryka z kliniki. 200 tyś to sporo aby zacząć działać. Skoro 50 oferuje Mańczakom, resztę wykorzysta na klinikę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec o PiSlamiżmie

Odstapię salę weselną w Kisielnicy, termin 11.06.2011 tel 660 779 452

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec o PiSlamiżmie

Ja w tym artykule nie znalazłem, żeby Pan Korolczuk miał wziąć całą wygraną, tylko dla siebie, owszem znalazłem że będzie chciał pomóc, jeszcze innym rodzinom.

"Zwycięska rodzina, dzięki wygranej, chce pomóc chorym Kubie i Adrianowi Mańczakom z Łomży, którzy wraz z rodzicami wzięli udział w programie. Pan Henryk jeszcze przed emisją na żywo zadeklarował się, że część wygranej przekaże chłopcom cierpiącym na rzadką chorobę dziedziczną, zwaną pęcherzowym oddzielaniem się naskórka. "

"Pan Henryk ma zamiar wesprzeć pewną sumą pieniędzy także Paulinę Sokół, Barbarę Ignatowską i jej chorego syna Krzysia oraz kilka instytucji pożytku publicznego."

GNOJU! fałszywy znów kłamiesz, i manipulujesz baranami, z małym rozumkiem.

Zwróćcie uwagę na fotkie w jego profilu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec o PiSlamiżmie

Pozwól, że podłączę się do Twojego tematu. ;-)
A co sądzicie o ogólniaku w Ekonomiku? Jak nauczyciele podchodzą do nauczania? Czy coś pożytecznego z tej szkoły wyniosę? Bo słyszałam różne opinie na jej temat, które popadały ze skrajności w skrajność i już sama nie wiem, czy jest to dobra szkoła, czy raczej wybrać się do II LO. Proszę o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec o PiSlamiżmie

Mam uprawnienia SEP bez ograniczeń,w czym masz problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org