sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
opony

Jestem za tym aby te dwie partie zaczeły dzialac razem. Z tego wychodzi ze jestem za niemozliwym. Niemozliwe=fantastyka. A fantastyka to swietne nakrecanie ludzi aby wierzyli w to co widza i słyszą.

Te dwie partie są fantastyczne :P

anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

na farnej obok kiosku jest zajebiście ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

przy Matysiakach na długiej po lewej masz wejście wchodzisz po schodkach tam fryga kilku fryzjerów/fryzjerek i jest taki młody chłopak, moge polecić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

heheh racja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

Przy CTO koło blaszaka gość lux strzyże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

zazwyczaj ludzie niesmiali wybieraja zawod w ktorym maja staly kontakt z ludzmi a ich niesmialosc przeksztalca sie w haryzm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

6 tyg temu zalozylam wkladke Mirene.Dzis poszlam na sprawdzenie i okazalo sie ze jej nie moga znalezc.Niezle co? A przed zalozeniem pytalam czy ona moze sie gdzies zapodziac czy cos? to odpowiedz byla ze nie. Teraz mam isc na sanogram zeby ja znalezli. Czy ktoras z Was dziewczyny slyszala o podobnych przypadkach? Jesli tak piszcie prosze.

anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

katkusik zalosna jestes , bierz przyklad z kolegow i kolezanek ktore wiernie cie otaczaja,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

podejrzewam ,ze sumienia nie maja albo odwrotnie sumienie maltretuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

:)


czy można zaufać kobiecie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

kaktusik

To się nazywa , peszek :):):)

Wkładka wpadła i po ptokach :):):):):):):)

W zasadzie to powinna wypaść , no ale różne dziwne rzeczy się zdarzają :):)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

milosny pachnacy list, z zaskoczenia i nie tylko w walentynki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

Szcześciem nie boj sie nakruszyc, wypelnilam nim poduszki!

anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

Szczebiotko przecież nie chciałaś mnie poznać mnie A do Z. Ja nic nikomu nie musze udowadniać . Jestem jaki jestem a że Ci trudno to zaakceptować to twój problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

Witam

Ja chodzę do fryzjera na Dmowskiego nad szklarzem i jestem zadowolony po każdej wizycie.

POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

Witam. Mozecie mi poowiedziec gdzie w Łomży mogę poszukać pracy oprócz wiomaru??? Zalezy mi na stalej pracy... magazynier, kierowca, cokolwiek..... jak cos wiecie dajcie znać na maila adameklomza@o2.pl będę bardzo wdzięczny....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

ok 4tyś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

pytanie do kwzelo:
Dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

Witam chciałbym zamontować hak do BMW E36. Wiecie może czy w Łomży ktoś sprzedaje używane haki do tego modelu. Najlepiej używane? A może ktoś z Was ma do sprzedania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

39

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

Napiszcie nazwisko tego "doktora".Musi oddać obiecane dzieciom pieniądze!To dzięki nim wygrał.Nikt by na niego nie głosował.Nikt go w pracy i najbliższym otoczeniu nie lubi.Tak mówią w szpitalu.Znają go.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

tez polecam samodzielnie w isntrukci masz podane ile stopni na dane miasto sie ustawia na czaszy anteny i tyle co pokrecic w boki to proste ja sam zamontowałem to w godzine a fachowiec zedze z ciebie koło 100 zł spróbuj sam :) naprawde dasz rade;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

To nie my wygraliśmy 333 000 zł, tylko pan doktor, który po programie obiecał, że przekaże dla naszych dzieci 50 000 zł”, mówi Krystyna Mańczak.
http://superlomza.pl/Community/64258,Blog_Wpis,Wygrani_bez_wygranej__Rodzina_Manczakow_z_Lomzy_dziekuje_przyjaciolom_znajomym_i_calej_Polsce_za_wie.html


Marzenia to przede wszystkim pomoc potrzebującym, pomoc takim chorym dzieciom, jakie właśnie w tym programie były. I również pozwoli to zapoczątkować budowę kliniki chirurgii dziecięcej, o której też marzę, od kiedy zacząłem być związany z medycyną.




------------
Zobaczymy co z tych marzeń zostanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opony

tez nosilam apart, a prowadzącym był dr Cwalina. Nosiłam go 2 lata ale z efektu koncowego jestem średnio zadowolona. A więc nie powiem zeby był to super specjalista, poprostu jak sie uda komu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org