sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kursy walut w nbp a rynkowe

heheheh.....
Ja mam radio takie piękne radio nooooo UUuuuu stare ale piękna rzecz GRAND taki srebrny panel i anena Auuuuu stoi od 1979 roku jak w straży pracowałem to już nadawałem sam do siebie bo nikt ***** w łomży nie miał, ty debilu ty, wun tfuuu szczylu ty.
A radio piękne ma nawet przełącznik łon i of. I co ty debilu potrafisz ty, czym ty sie chwalisz, rodzina i znajomosciami, a sam to ejste tai wsiarz., wiesz ja jak mam brodę brzuch, to cie brzuchem przewale a ty co masz, ty co masz, glupią gadkę i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy walut w nbp a rynkowe

Napisz proszę jakim to ty lenka jesteś orłem.Czym się parasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy walut w nbp a rynkowe

To prawda,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy walut w nbp a rynkowe

bizzy :))) znam sie na tym jak swinia na gwiazdach:)))) kiedys to byla prosta sprawa ! ale teraz??? wiem ,ze igla ma regulacje-to pamietam :) chyba wezme pod pache ten adapter i pojde kolo ratusza jak napisal jeden z was - moze cos z tego wyjdzie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy walut w nbp a rynkowe

nie sugeruj się stroną flesza. Ja jak zobaczyłem demo to też powiedziałem że w życiu u mnie nie zagrają. Naprawdę są dobrzy i nie nachleją Ci się w połowie wesela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy walut w nbp a rynkowe

spedemon za to jeden inteligentny na tym forum popatrz ogloszen moze zajmiesz sie czyms w zyciu bo w tej piekarni nie nazarabiasz duzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy walut w nbp a rynkowe

spedemon ty i ten inwalida umyslowy smietana bity w czolo podkowa smierdziel mozecie mnie najwyzej w puzon dmuchnac hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy walut w nbp a rynkowe

Ludzie, nie poniżajcie się na wzajem, czy z poza Łomży, czy w Łomży, czy z Kolna czy nie. Człowiek jest tylko człowiekiem, ma prawo robić błędy. Nie jednokrotnie ja zawiniłem i dzięki Bogu ktoś miał refleks, zahamował. Niejednokrotnie ja zdążyłem wyhamować.
Niech każdy z was kierowców zastanowi się czy zna i rozumie dokładnie Kodeks Ruchu Drogowego?
Czy stosuje się do przepisów?
Niestety ze wszystkich moich dwóch kolizji drogowych przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierujących z tablicami BL. Czyli 100% kolizji spowodowanych przez kierowców zamieszkałych w Łomży.
I czy kiedykolwiek napisałem, że Łomżyniacy to .... i nie umieją jezdzić?

Jeżdząc po ulicach zauważyłem fundamentalne błędy nie tylko utrudniające ruch, ale także stanowiące realne zagrożenie. Oto kilka z nich:
1. nie pokazywanie kierunkowskazu zjezdzając ze skrzyżowania o ruchu okrężnym
2.STAWIANIE SAMOCHODÓW na ul.Sikorskiego włączając awaryjne, wyskakując po dzieci i jednocześnie blokując pas, następnie zbliżając się do przeszkody nie można ominąć grupy pojazdów ponieważ prawy pas jest już zajęty przez kierowców nie jadących jak najbliżej prawej krawędzi jezdni.
3.nie zatrzymywanie się na strzałkach przy czerwonym świetle, 4.wyprzedzanie kiedy już sami jesteśmy wyprzedzani
5.przyspieszanie będąc wyprzedzanymi
6.jazda na prostym pasie z prędkościami 60,50,40,30,60,20 gdzie nie ma żadnego powodu do jazdy powyżej, lub poniżej 50
7.skręcanie w prawo od środka jezdni w lewo od prawej krawędzi
8.skręt w lewo na ulicy jednokierunkowej od środka jezdni!!!
9.Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu przy skręcie w lewo kierującemu jadącemu z nad przeciwka, skręcającemu w prawo.
10. Piesi jako uczestnicy ruchu drogowego bezczelnie 'wskakujący' przed pojazd, gdzie
art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem.
Art. 14. Zabrania się:
1. wchodzenia na jezdnię:
a. bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,
b. spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;
11. Nie sygnalizowanie manewru wyprzedzania przez kierującego. A pozniej zdziwienie, ''dlaczego to taki nie taki zaczął skręcać w lewo jak ja wyprzedzałem" i hamskie, bezczelne trąbienie...
12.Nie zmienianie świateł z drogowych na mijania podczas gdy kierujący nadjezdzający z przeciwka zmienił je na mijania.

Stąd można wywnioskować, że jest brak znajomości przepisów, brak myślenia i za duży egoizm. Na szczęście zdecydowana większość kierowców jezdzi bardzo dobrze.
Zacznijmy od siebie. Nie ważne czy jest to BL, BLM, BGR. I takie podziały są po prostu głupie. Pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy walut w nbp a rynkowe

a możesz sprecyzować gdzie te kluczyki znalazłeś???

jeśli to okolica Reymonta to chyba znam właściciela, jeśli możesz podaj jakiś numer kontaktowy jeśli akurat znalazłeś w/w miejscu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org