sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

zalezy gdzie biegasz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

Przed imprezą też nic nie da. Poczytajcie sobie smakosze wódki i nie oczerniajcie lokalu i ludzi.

http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Co-czwarta-butelka-wodki-jest-podrobiona,wid,12853079,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

Chlopak sie ucieszyl ze wrzucil 5 zl wyjal 2 tysiace i teraz bedzie chcial znowu wygrac, tylko ze tym razem nie wrzuci 5 zl tylko np 500 zl i pozniej tak w kolko:P
Myslisz ze Ci co graja w maszyny dlaczego graja, bo tez za 5 zl wyjeli grubsze pieniadze :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

tak tak idzcie i wrzócajcie po 5 zł a napewno wygracie. powodzenia.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

Reklamy "podforumowe" :) Nie mam nic przeciwko, tylko to cholernie razi jak widzi się ilość postów.

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

Zlece wywóz gruzu. Od zaraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

ludzie toć bozia jak to przeczyta to do nieba niet

Także zastanówcie sie czy fufu jest czy niet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

zwin sobie tego nalesnika w rurke i dalej nie musze ci chyba mowic co z nim zrobic...tylko schabowy!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

A na magazyn przyjmuje sam browar czy firma Progres?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

Własnie przez takich społeczniaków to miasto sie rujnuje..
Bo on był w USA wielki światowy człowiek raptem z Łomży (malutkiej mieściny) sie wyrwał i wielki Pan
Sie pilnuje swoich spraw a nie udaje obcokrajowca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

bez słów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

daj spokój "domnisoara demolka" ona nie zna francuskiego i tylko tyle co ty z translatora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

Ciekawe gdybyś ty się dowiedział, że masz udział w działce to byś sobie odpuścił . Nie współwłaściciel popełnił błąd przy scalaniu lecz miasto, więc ono powinno mu wypłacić odszkodowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

no to gdzie idziemy?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

Jasne, że może, ale czy wtedy nie straci alimentów, które przysługują do póki dziecko uczy się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowód na wielkie oszustwo Solidarności

w Benku jadłem w sierpniu, ale faktycznie w lokalu pizza była OK, chociaż mam zastrzeżenia jeśli chodzi o dużą, a megawypas. Jednego dnia jadłem dużą, a drugiego megawypas i nie zauważyłem różnicy co do ilości składników. Wlokalu mi nawet smakowała (ale bez rewelacji), to zamówiona do domu była tak jak powyżej opisano "gniot" mało składników, sam placek i ser....


pozdrawiam da grasso - w niedziele pizze były naprawdę super(idealnie wypieczone i starannie zrobione, składników w sam raz-Super i dziękuję:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org