sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.

jaaaaaaaaaaa ja ja ja nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.

a przez kolejny tydzien przegrasz 5000 Pozdro dla ciebie

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.

Sprzedam gitare elektryczna dimavery rebel za 450zl.kupiona zostala bodajze w sklepie music man za 750 zl. Gitara ma 2 miesiace. Kolor- grafiti z statula wolnosci i orlem.uklad hsh. Dobre miekie struny.Dostep do wszystkich progow:pierwszym palcem moge dotknac 24 progu 1 struny e( gornej basowej)gryf dobry do gry bardzo szybkiej.Gitara trzyma stroj. Przy ruchach wajcha tez.
Jest swietna do bluesa.ale rock i metal tez na niej dobrze brzmi(ja gralem metal)
Dane techniczne:
Konstrukcja - Bolt on
Korpus - Klon
Gryf - Klon
Podstrunnica - Palisander
Progi - 24
Przetworniki - układ HsH (2x
humbucker, 1x single coil)
Mostek - Vibrato FR-style
Tremolo, chrom
Blokada strun - Double Locking
Type
Przełącznik - pięciopozycyjny
Potencjometry - 1xVolume,
1xTone
Maszynki - Die-cast, chrom
Wykończenie - połysk
Kontakt gg 28368700
Nr tel 784551998



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.

prawie w każdym mieście powstanie Tesco express, do końca 2011 mają otwożyć ponad 200 sklepików, w innych miastach mają powieszchnie podobną do Stokrotki na Kś.Anny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.

a zaginela ci kiedys u kuriera? bo mi zaginela w DHL i uwierz zeszlo wiecej niz 2 tyg.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.

Tomekf, dzieki za informacje :)


Po raz kolejny Łomżyniacy pokazali swój poziom :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.

Zgadzam się z poprzednikami, że najlepsze są okna drewniane. Wymieniłam ponad rok temu (wybrałam właśnie okna z pol-skone) i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.

Nareszcie coś nowego w okolicach rynku,mam nadzieję,że się utrzyma.Mimo,że w Łomży króluje kebab.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.

Super autko, sam niedawno kupiłem w hatchbacku, 2006 rocznik. Super komfort jazdy, duużo miejsca, dynamiczny silnik, no i pewnego rodzaju prestiż ( w końcu Avensis to wysoka klasa). Krótko mówiąc polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.

w razie pytan zapraszam na gg 3327824

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.

hOj ja pracowalem u was z chep-but 3 miechy i tak mnie oszukano z pieniedzmi ze ...:((( mialem zarabiac po 1800 zl co miesiac a zarobilem ostatnia swoja wyplate 600 zl bo nibyd manka na targach obuwia :(( szok :( chwalicie czesto zambrow ale u nas nie tak kolorowo :((( zeby nie firma dobroplast w laskowcu bysmy mieli taka biede ze :( ja pracuje po 12 godz. dziennie mam w miesiacu 250 godz pracy w okresie zimowym zarabiam 1.500 zl (( chore to ale prawdziwe:( jezeli chodzi o sezon z\ oknami zarabiam ponad 3 tys. zl bo jest zbyt :( a ludzie z lomzy smieja sie z nas z zambrowa tylko w przeciwienstwie do was u nas cos sie robi mimo ze zadupie:(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z OSTATNIEJ CHWILI - zemsta Stongi za brak ułaskawienia.


W dzisiejszych czasach gdy butelka wódki kosztuje 15 zł w hurcie a w knajpie powiedzmy 60zł jaki interes miałby ktoś w ryzykowaniu z jakimś lewym towarem. W konfidenckiej Łomży nie działał by 10lat ale max. 10miesięcy i byłby po biznesie. A to, że działają 10lat widać, że jest dla niektórych nie do zniesienia.
Większość z wypowiadających się tutaj pisze, że nie chodzi do jamy, ale jednocześnie nie będąc ich klientem stwierdza, że alkohol mają niedobry.
To się nazywa uczciwość a'la łomżyniak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org