piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

Często sprzedaję na aukcjach internetowych i z doświadczenia odradzam siódemkę i opek. Aktualnie korzystam z usług serwisu do zamawiania kurierów https://www.kurjerzy.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

szczebiotka: chciałbym Cię zobaczyć z szafką nocną na plecach

kamilk: dzięki za odpowiedź, na pewno sprawdzę te sklepy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

W dzień dostawy fajne męskie ciuchy można znaleźć w maskaradzie w polo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

"forever" nie oczekuj kultury od chama i rasisty adamosxa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

Schronisko dla psów przyjmie używane, niepotrzebne już obroże w celu oznakowania psów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

GB na miejscu jest dobra, na wynos fatalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

Dzisiaj w Kauflandzie zbierają dla jakiegoś dziecka niepełnosprawnego głośno zaczepiając przechodniów i kupujących..Czy ci którzy zbierają działają charytatywnie? Wiecie może coś więcej o tym dziecku lub o tego typu akcjach..? Ja do tego podchodzę trochę z przymróżeniem oka..może dlatego że kiedyś jak moja siostra będąc w widocznej ciąży nie chciała dać pieniędzy to ten co zbierał zaczął jej przy ludziach głośno wygadywać że powinna się wstydzić nie dać ani złotówki tymbardziej że jest w takim stanie...to było żenujace...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

mowisz ,ze spaprana ? ciekawe

v

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

Witam. Mam do Was pytanie.

Chciałbym iść dziś wieczorem z żoną na jakąś smaczną kolację przy winie tylko nie wiem gdzie. Czy może ktoś polecić jakąś restaurację? Nie wiem... 4PR czy coś w tym stylu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

RETRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

tak zdecydowanie KFC ale i przydało by sie jakiś sklep nocny w pobliżu ronda na zjeździe bo tam juz po 22 nic nie kupisz i trzeba leciec az na stacje hm... a na poludniu jest takich sklepów wieczornych więcej. wiec myślcie wkońcu

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

Czy UFO istnieje ? Czy Obcy już od tysięcy lat przyglądają się nam? A może pomagają? Świadczyłyby o tym stare rzeźby, malowidła i inne dzieła artystów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

no właśnie, ten facecik co zbierał to głośno zaczepiał wszystkich, że niby jak ktoś nie ma i nie da to mu będzie wstyd że na chore dziecko nie dał...niezły chwyt..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

jak narazie w Polsce jest ponad 350 sklepów Tesco, dla porównania Biedronka ma ponad 1500

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

To se trzymaj hajs a nie wydawaj na kolejne gry ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

Dzieciaku czy ty na prawdę nie masz co robić?czekaj tylko powiem matce o ocenach w szkole, jak pójdzie do wychowawczyni i zobaczy to tak cię załatwi że przez rok czasu nie będziesz widział komputera.
Bajek za dużo oglądasz i co się w nocy ufo przyśniło.
Zamiast matce chałupe posprzątać czy talerze zmyć to tylko tv i komputer.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

skradziono, a może wiesz kto ją może mieć???.... Pełno takich osiedlowych nierobów, tylko kraść i nic więcej !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

no i o 5 rano wszyscy zebrani kierowcy aut powyzej 10t ruszaja. Czyli caly skumulowany halas i tak Ciebie obudzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłuchajcie żesz wreszcie swego Świętego Ojca!

Ja uważam że istnieje. Może nie UFO jako UFO wykreowane przez Hollywood, lecz po prostu inne życie po za Ziemią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org