sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie do Sejmu !!!!!!!! Dla Krynickiej PiS klamie.

raz zjadłem tam pizze i powiedziałem ze więcej tam nie zjem :) nie wiem czy trafilem na słaby wyrób czy ogolnie tam jest nie dobra pizza bo slyszalem ze duzo osob poleca benka :D ogolnie lokal spoko itd zmienia kucharke to sie przejde obadac drugi raz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie do Sejmu !!!!!!!! Dla Krynickiej PiS klamie.

a moze byc mlodszy przystojny wesoly odwazny bystry usmiechniety szarmancki romantyk z dusza poety???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie do Sejmu !!!!!!!! Dla Krynickiej PiS klamie.

otwieram lumpeks co chcecie ???? to załatwie !!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie do Sejmu !!!!!!!! Dla Krynickiej PiS klamie.

to ja

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie do Sejmu !!!!!!!! Dla Krynickiej PiS klamie.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie do Sejmu !!!!!!!! Dla Krynickiej PiS klamie.

to teraz taki standart juz? ze oszukujesz jak tylko trafisz na frajera,nie wazne czy masz jakies zasady,jest okazja kogos oszwabic to sie korzysta?no pieknie niunka123,gratuluje!ty dobrze pozniej spisz? wrzody na zoladku nie rosna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie do Sejmu !!!!!!!! Dla Krynickiej PiS klamie.

podzwon glabie to sie dowiesz, a wiesz moze ile kosztuja jajka na rynku, a ile w sklepie? I gdzie najlepiej kupowac w Łomzy czy poza Łomza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org