sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Domkiem Pastora kieruje już Cuch

wymień żarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

ja tam radziłabym udać się do Pani radczyni która pracuję w Centrum Interwencji Kryzysowej na Wojska Polskiego, który jest pod kierownictwem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, tam odpowiedzą Ci na takie pytania, wiem bo sama korzystałam tam z porad prawnych, tylko najpierw trzeba zadzwonić i umowić się na spotkanie, zupelnie za free a taka pomoc zawsze się przyda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

sieta faka;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

kazdy narzeka a i tak tam chodzi bo nie ma gdzie chodzic..;/ trzeba poprostu walnąć flaszke przed impreza i nie chlac tam tych specyfikow.. tyle w tym temmacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

haaha:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

A jaka nagroda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Witam

Zrobiłem takim samochodem od nowości 140000 km. Jeżeli chodzi o spalanie to silnik jest naprwde bardzo dobry 2.0 D4D po trasie 5,5 l. /km. , w miescie 6,5 - 7,0 l./100 km. 116 KM to naprawde wystraczające jak na gabaryty samochodu. Jeżeli chodzi o zawieszenie to przez ten czas nie wymieniłem żadnej końcówki, drążka, amortyzatorów. Miałem problemy że parowały reflektory z przodu, ale na gwarancji wymienili, Problemem była u mnie jeszcze przekładnia kierownicza ale na szczęście też na gwarancji wymienili. Licz się z kosztami jeżeli chodzi o jakieś naprawy bo to TOYOTA, poza tym ogólnie dobry, pojemny, wygodny, rodzinny samochód tym bardziej że to wersja kombi. Ja miałem tą przyjemność że jeździłem od nowości tym samochodem dokładnie sprawdź kupowany smochód. Rocznik, silnik, wersja mojego samochodu była dokładnie taka o jaką pytasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

ja sie z toba nie zadaje heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

kononowicza na prezydenta lomzy!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Male sprostowanie co do kosztow. Otoz nie taki diabel straszny, serwis nie jest wybitnie drogi. Ja serwisuje w B-stoku i jak narazie kosztowo wypada lepiej niz np. w Fiacie (o ile serwis fiata mozna nazwac serwisem). Po za tym czesto sa akcje promocyjne wiec koszty jeszcze maleja. Trzeba sie jednak liczyc z tym, ze do Diesela z reguly sa drozsze czesci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

witam!
moj sąsiad wlasnie sprowadzil toyote avensis verso 2.0 D4D z 2003 roku na sprzedaz w bardzo ladnym stanie ,moze nie jest to kombi ale chyba to nawet lepsze rozwiazanie gyz to minivan czyli jest nawet barziej funkcjonalnym autem od kombi ,jesli jest pan zainteresowany prosze pisac to przesle nr.kom.do sasiada.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

czesc wszystkim mam pytanie czy może ktoś wie jak dlugo sie czeka na komisje lekarska po poradni zdrowia psychicznego. Prosze o odp to dlamnie bardzo ważne.Dzieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

5-10-15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

ten co się zgłosi to musi być desperatem, tak samo jak i ta twoja koleżanka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

To nie ten. Z os. Maria tam mieszka i dlatego w tych okolicach się wałęsa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

do Katiia87
Ja też jestem, już po wszystkim i też do mnie nie zadzwonili.
Za to ja dziś tam zadzwoniłam i pani powiedziała, że...
Dziś lub jutro ukaże się lista rankingowa i w zależności od tego na którym jesteś miejscu tak szybko załapiesz się na nabór. Jeśli jesteś wysoko to możesz liczysz na następny nabór, ale jak mi powiedziała pani z kadr, kandydaci są cały czas opracowywani i " dobijają" do listy.
Wychodzi na to, że trzeba cierpliwie czekać.

Pozdrawiam

ma_lina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Wystrój poprawili i to dość wyraźnie :)
Poprzednio goszczące tam instytucje (Piwnica, Metro, OK. i coś tam jeszcze) kojarzyły się z syfem, brudem, błotem, a w dodatku było ciemno jak w pupie afroamerykanina, teraz jest jaśniutko, trochę nawet klimatycznie i zdaje się, że jakieś skórzane kanapy do posiedzenia zagościły.
Jednego czego nie udało się wykurzyć to ten przerażający, duszący, stęchniały smród, towarzyszący lokalowi od zarania dziajów.

na pytanie: "jaka tam panuje atmosfera?" odpowiadam: "Ciężka do oddychania"
i z pewnością psująca atmosferę do zabawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Witam. w zambrowie u nas za jakis czas maja otworzyc tesco w chwili obecnej pojawila sie rekrutacja . jezeli ktos z lomzy zainteresowany skladajcie cv. Pozdrawiam .

link : http://zambrow.org/aktualnosci/strona.php?strona=artykuly_pokaz&id=7808

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

do Bad Dog


Tzn. że po zaliczeniu pzp i otrzymaniu wyników po 10 dniach dopiero wtedy dostane skierowanie na pozostałe badania i moje pytanie tutaj jest jak długo czekasz na to skierowanie po zaliczeniu pzp

ma_lina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

a DJ tam jest czy radio ESKA ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

UNIKAT a co to jest ?? nie slyszalem o takim klubie hehe gdzie to jest chyba gdzies za Lomza ?? wiem gdzie byla Piwnica metro ale szczerze to tam tez nie latalem , dzieciarni pelno !!! tak zwana speluna . Nie bede mowil o Unikacie bo nie wiem NIC :) ale powiem jedno LOMZY POTRZBNE SA DOBRE KLUBY !!!!!! UNIKAT reklamuj sie rob imprezy to bedziemy chodzic !!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Tyle że to nie będzie żadne wielkieTesco a jedynie zwykły supermarket typu Polo Market czy Lidl.
W takich pipidówach typu Zambrów Tesco nie stawia hipermarketów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

szczebiotka a kto to ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

zycie to nie bajka to thriller ;P zakupów pewnie tam wcale nie było albo wydawało ci sie ze je tam pozłozylas a nie polozylas bo polozyleas gdzies indziej badz tez chcialas polozyc bo jakbys polozyla to by byly tam gdze polozylas a tak to nie polozylas no i to co mowisz ze polozylas nie ma sensu ! rozumiesz ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Miałem to samo co autor tematu:

otwieram pizze a tam jakieś kluchy, ser nieroztopiony w sumie trudno to bylo nazwać serem, nie wiem co to, ale to był mój ostatni zakup w GB.

Przyznam, że na początku byłem zachwycony pizzą, ale teraz nawet okropnie wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

wole lumpeksy meblarskie , mozna tam buszowac do woli ale na kark nie nalozysz i nie bedzie grzac w plecy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

szczebiotka: zeby wazyc np gwozdzie itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

mnie tam żona grzeje :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

forever young napisał(a):

>
>
>
>
>
> Szczebiotka robi kariere na demotach strona główna :P a wy
> sie jescze zastanawiacie jak wyglada :D


milo, upadlas nisko, ale to do ciebie podobne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Wielkie TESCO W ZAMBROWIE







i wszystko jasne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

ale śmieszne ... normalnie skonałam o żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

to nawet nie można nazwać serem, bardziej mi to przypomina suchy makaron, kiedyś była lepsza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Kilka razy jadłęm u nich pizzę i tak mnie zniesmaczyła, że odechciało mi się

do dzisiaj (chyba już rok mija). I jeśli kiedykolwiek wróci mi na nią ochota, to

na pewno nie u GB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Wracając do tematu czy każda pizza jest tak spaprana u nich ?? bo na początku była o wiele lepsza ten temat ma na celu zwrócenie uwagi GB zmieńcie to bo będziecie świecić pustkami @!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

a jak z tą walką o którą pytałem będzie gdzieś w sieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

widziałem i dałem chyba 2 zł ale gościu co zbierał wyglądał mi na cwaniaczka ,trochę agresywnie zaczepiał ludzi ..nie sądze aby ten gostek robił to w czynie społecznym !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

a ile masz lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

to pytanie czy stwierdzenie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

bo nie można zakładać ze wszyscy to ku.....wy i złodzieje ! dlatego wrzuciełm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

w którym miejscu na giełczyńskiej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Się rzucili jak psy na stęchłe mięso.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

A komu chcesz przypomnieć o beatlesach? Ci, którzy wiedzą o co chodzi słuchali, słuchają i słuchać będą. Obszczymury w kapturach z gilem do pasa nie zatrybią, a siksy szlifujące osiedlowe chodniki nie zwrócą na to uwagi. No, chyba, że jakiś Kunta-Kinte obwieszony tombakiem i wymachujący kończynami jak małpa prosząca w zoo o banana przerobi jakiś kawałek beatlesów w rytmie umca-umca, a MTV lub VIVA będzie to znudzenia puszczać na okrągło. Wtedy zaczną tego słuchać, ale jak się okaże, że ta muza ma prawie pół wieku to nie uwierzą i jeszcze pewnie posądzą beatlesów o plagiat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domkiem Pastora kieruje już Cuch

Zadzwoń do Panoramy w Nowogrodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org