sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sprawa internetu

aska dill -szkoda mi takich ludzi jak Ty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

aha rozumiem :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Sprzedam owe głośniki komputerowe (nowe). Zainteresowanych zapraszam na pisanie na maila aice10@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Mam się dowiadywać czy napiszesz posta w sobotę?? Jak podasz jakiś kontakt gg, mail to się odezwę. z góry dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Pic na wode!Wiem z doswiadczenia.Jesli masz slaba wole to zapomnij, ze wynalazki tego typu pomoga.Jedyna jego zaleta jest to , ze nie wydziela zadnego zapachu.Nie polecam , bo wydasz sporo kasy i te rozne plyny do niego,ktore same kosztuja przecietnie 45 zl.Odradzam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

jest tylko trzeba chcieć a za dupę dostajesz brawo i pocałuj się w nią



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Istniej już dobrych kilka lat, latem królują lody (nawet dobre) zimą naleśniki.( też mogą być duży wybór i smaczne, pod warunkiem że ktoś naleśniki lubi.)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

może wiecie kto odnawia lampy w samochodach bo moje są zżółknięte i lekko zniszczone tak jakby poprzepalane , da sie coś z tym zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

yo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Podaj region gdzie zgubiłeś?

Globetrotter .... raz na piechotę raz autostopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

znajomy cos wczoraj wspominal o naleśnikach na giełczyńskiej może o to ci chodzi jeśli tak to bardzo je chwalił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Napisz na mój email powiem Ci co ja wiem w tym temacie. Nie jestem prawnikiem, ale wiedzę posiadam od osob, która coś w tym kierunku wiedziała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

To znaczy że niemców nie lubią zamykać wolą wrabiać muzułmanów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Na Giełczyńskiej, to pewnie miał na myśli bar który się znajduje na rogu: Giełczyńska, filary, tam też mają naleśniki i też dobre. Powyższe dotyczy lodziarni ,, Malina,, Znajduje się na starym rynku obok ery itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

wrzuć e-mayla to ci napiszę jak załatwić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

malwina 25 przesadzasz i robisz z igły widły. ja bym wogule takiego postu niezakładała bo to śmieszne jest. koniec tematu!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

szymonek żałosny jesteś. Ani te twoje teksty nie są zabawne, ani mądre. Poziom niziutki. Ach! I serdecznie chcę ci pogratulować nowej umiejętności. Udało ci się nauczyć wstawiać zdjęcia w posty. Jestem z ciebie dumna, ale nie nadużywaj tej umiejętności bo to irytuje.

OHMYGOODNESS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

zapytaj sie kogos kto wyprawiał wesele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

nie jest to mozeliwe. ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

jakie glupale

OHMYGOODNESS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu


.


Pomagam przejść cała rekrutacje - Wszystkie testy razem z SZESCIANAMI !!!

testydopolicji@op.pl

gg 6775028

tel 666 194 944


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Na te tematy tez jest tam wiele wyjasnien....Niemozliwe ze w tak wielkim wszechswiecie my jestesmy jedyna cywilizacja....Gdzies tam ktos zyje i moze zadaje te same pytania...

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Milena Skad takie teksty bierzesz . Może należysz do tych co Mama i tata Mowia porzadną córke mamy. O...j swojemu facetowi jak go wogóle masz albo Jak sie brzydzisz to nałóż prezerwatywe. Ja jestem hetero a ty chyba nie. Może jesteś Bi tylko nie chcesz się do tego przyznać. W łożku to ty dominujesz czy leżysz jak kloda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Tak samo ja ostatnio zamówiłem do domu to normalnie masakra, jakaś wodnista była a ser dziwny. Nie ma to jak da grasso, tam to jest dopiero prawdziwa pizza. Gb bierz od nich przepis albo nie wiem co bo tracisz klientów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Balthazar widać żeś pił tylko royale i pośledniejsze wytwory alkoholowe, pewnie wina Agropolu, a od wielkiego dzwonu tanią wódkę z dolnej półki. Dobry alkohol pity nawet w dużych ilościach, ale odpowiednio rozłożony w czasie i podawany z przekąskami (najlepiej tłustymi) nie winien kaca wywoływać, a co najwyżej przyjemne uczycie rozchwiania nazajutrz. Wypicie w kwadrans pół litra starogardzkiej bez przegryzienia skutkuje dużo poważniejszym stanem jutrzejszym. Zaś rosyjskie wynalazki to szczyt kacowej piramidy, nie dość, że stany lekowe to i depresyjne, problemy z widzeniem, zaburzenia koordynacji, wywracanie żołądka na wierzch. Strzeżmy się takich trunków !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Interesuje mnie typ znajomości oczekiwany przez stronę przeciwną, jak również ile ma hektarów gospodarstwo rolne koleżanki oraz jaki jest stopień zmechanizowania produkcji rolnej w gospodarstwie (niski/wysoki/pełna mechanizacja). Dziękuję.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

Witaj. Mam na sprzedaż Seata Toledo II z 1999r. Pierwsza rejestracja maj 2000. Autko super wyposażone. Silnik 2.3 V5 150KM, bardzo dynamiczny, nieduże spalanie (w cyklu mieszanym ok 7,5-8l). W środeczku skóra z alcantarą, automatyczna klimatyzacja, tempomat, zmieniarka na 6 CD. Auto na alufelgach 16" z oponami zimowymi + letnie. Jak byłbyś zainteresowany to pisz na maila. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

@HH@H@H@H@H@H@H@H@H@H U NAS MAJA MIEJSCA JESCZE W MC DANALDS ZAPRASZAMY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawa internetu

mi raz butelkę rzucił jechałem za nim !!! tak sie ********** ze wyprzedzilem i szklana z cappy mu jebnolem ;)) tylko ze jego reakcja bylo gorsza i musialem spierdalac chcial mnie z drogi zepchnac frajer :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org