sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dorn i Napieralski w PO

wyjrzyjcie za okno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

Co jak co, ale dzięki temu zakazowi przynajmniej można spokojnie spać, a nie słuchać "przyjemnych" odgłosów silnika tirów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

zwierz we mgle tumanieje .......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

Hej, polecam wam fajne i dość ciekawe forum o tematyce Harr'ego Pottera : muffliato.mojeforum.net ! Bardzo ciekawa gra rpg. Napiszcie co o takowych sądzicie? I zapraszam do rejestracji :) Obecnie mamy tam konkurs, w którym będzie można wygrać ciekawe nagrody ! Polecam :) i czekam na opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

wszystko sie zgadza poza Hamiltonem :-)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

Ja też tam piłem i kac ,że myślałem ze już epitafium będę wzywał ,ale jakoś po trzech dniach doszedłem do siebie i już nigdy więcej tego dziadostwa...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

pod koniec miesiąca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

Znam sytuacje 5 miesięcznej dziewczynki gdzie lekarze z Łomży zdiagnozowali zapalenie płuc i podawali antybiotyki,dziecko trawiło do Białego stoku w ciężkim stanie,gdzie porobili nowe badania i stwierdzili że niema zapalenia płuc,lecz leki które dostawała doprowadzili do wrzodów żołądka które pękły i dostała wewnętrznego krwawienia.Moim zdaniem masz kolego racje,ktoś powinien się tym zająć. Jest bardzo dużo ludzi gdzie byli potraktowani jak śmiecie,których spotkały straszne przypadki w naszym szpitalu,tylko każdy machnoł ręko a takie sprawy trzeba nagłaśniać dużo można by o tym pisać

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

Nie!!! takiej możliwości nie ma


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

Gdzie ta mgła?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

Witam, jutro jest podobnież nabór i niestety na tel. z KWP sie nie doczekałam, czy jest ktos może z Łodzi w podobnej sytuacji, że przeszedl wszystkie etapy postepowania kwalifikacyjnego a na tel. sie nie doczekał odnosnie naboru? Co teraz z nami będzie? Czy jest szansa na to, że w następnym naborze na nas zwrócą uwage w pierwszej kolejności?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

hahaha no:D fajnie:P i tak te koty wytłuke. wszystkie 15 hahahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

kabaret:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

nie zadaje sie z parszywcami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

odwiedzam szpital co dwa miesiace. zachodze na oddzial, pielegniarka zaparza mi kawe, siadam w wygodnym fotelu i ogladam tv info. potem dostaje slodycze. wszystko w szpitalu. profesjonalna obsluga, poprostu git. to jest mozliwe, zapraszam na oddanie krwi :)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

nie badz taki zarozumialy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

wymiana :) masz poprostu słabej jakości tworzywo oprawy :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

w jakim celu?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

Pierwsza walka na zawodach : http://www.youtube.com/watch?v=KOj_JmmnyKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dorn i Napieralski w PO

Retro lub Labirynt

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org