wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiejkuty

jestem za urządzeniam manifestacji:) Ciekawe jest to ze zaraz po założeniu tego wątku dzwonią do mnie ludzie że są zainteresowani współpracą i że faktycznie ta Nasza Łomża kuleje z tym sportem na tyle że ktoś musi się za nią wziąć!!! Na jutro postaram sie umowić z osobami gotowymi do pracy i współpracy.... Wiemy już z doświadczenia ze na miasto liczyć nie można, MOSiR też tu nic nie pomoże bo poza basenem , orlikami i stadionem nie ma żadnych obiektów w postaci hali bądz sali gimnastycznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiejkuty

medaliki sa dostepne w bylejakim sklepie, mowilam ci ze suczek jest duzo
ile czasu byla u ciebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiejkuty

A jak ja z miesiąc temu chlałem samogon 80% , rany boskie jak mnie z nóg ścinało . Ledwo do samochodu wsiadłem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiejkuty

Chciałabym wykupić siostrze przed ślubem prezent w postaci zabiegów odnowy biologicznej. Przeglądałam w internecie i natknęłam się na gabinet DermMedic, niestety nie mają strony. Czy ktoś zna ich ofertę, jaką odnowe ppropnuj a ? Czy są tańsze ceny niż a AnaMed?

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org