sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...a jednak chodzi o biznes...

Zastanawiam się czy to odwaga czy głupota . Kup auto w Polsce moja rada , a najlepiej jak masz kasę gorszy ale z salonu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a jednak chodzi o biznes...

kiedy jest komunia w katedrze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a jednak chodzi o biznes...

niech naprawia ten co zakładał

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a jednak chodzi o biznes...

czasami slysze jak dzieci kaszla, tak mokro ze az strach
a rodzice, co robia, ....
pytaja sie spokojnie, glupio skreconymi zdaniami ...a- o porade...
powiem Ci .
wez tego dzieciaka (co masz) za glowe i dryluj do lekarza ,
a potem, dawkuj tak> jak napisane-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a jednak chodzi o biznes...

Gdzie lepiej się wybrać, do ponad gimnazjalnej szkoły akademickiej(technikum informatyczne) przy Agrobiznesie, czy do technikum informatycznego w mechaniaku??I od ilu punktów przyjmują w ASP?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a jednak chodzi o biznes...

do kalman:
Jakbyś zgadł :) A teraz zapraszam tutaj kolejna konsola XBOX 360 JASPER

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1023888876

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a jednak chodzi o biznes...

Litwini potrafią z trzech aut zrobić trzy- nie chciej aby Ci się taki trafił. Polecałbym albo jechać jednak kawałek drogi do tych Niemiec i mieć spokój, albo kupić w Polsce autko, które zostało sprowadzone przez kogoś i też z Niemczech. Jeżeli długo zbierałeś tą kasę to Litwa odpada, bo możesz to kasę szybko stracić i kupić grata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a jednak chodzi o biznes...

Witam poszukuje kogoś to zajmuje sie sprawami pacjentów np.odszodowanie za bład lekarza itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a jednak chodzi o biznes...

Tylko ch-u-j wie o co tu chodzi .... :D

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a jednak chodzi o biznes...

szczebiotko! z mokrym kaszlem umiem sobie poradzic, moja corka miala suchy, taki tez slyszalas? masz jakas rade? jeszcze raz napisze ze miala kaszel, miala to czas przeszly, przypomne rowniez ze bylam nie u jednego a u wielu lekarzy, sterydy kaszel wyleczyly ale opinia alergologa bardzo mnie niepokoi i chce zrobic dziecku odpowiednie badania aby wykluczyc lub potwierdzic domniemana astme, alergolog u ktorej bylam (jedyna z dobra opinia na wyspie) jedynie na podstawie wywiadu przeprowadzonego ze mna stwierdzila tak powazna chorobe. Stanac w kolejce i trafic do pierwszego lepszego imbecyla to kazdy sobie moze ja dziecku chce zaoszczedzic nerwow i strachu wiec wole zapytac i isc do jednego sprawdzonego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a jednak chodzi o biznes...

P. Kaligulik! Dziękuję za ocenę moich wypowiedzi (odbieram do siebie), ale nie było moim zamiarem wazeliniarstwo. Zadałam proste i banalne pytanie. Nie sądziłam, że moje kropki, przecinki w dalszej konwersacji, mogą być tak odbierane. Będę na przyszłość pamiętać, żeby rozważniej rozdawać swoje uśmiechy. Nie wszyscy przecież mogą mieć na nie ochotę, prawda? Udanego dzionka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org