środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zauwazyliscie prawego kmiocica?

ja tez po ms skladalem
jest rozne w roznych Kw u nas akurat po ms sie sklada ABO
a na przyklad w innych slyszalem ze na poczatku albo po wz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauwazyliscie prawego kmiocica?

Zdarzają się takie osoby ale wiadomo że jak ktoś przyjdzie do urzędu pracy to niech nie wymaga że urząd sam mu znajdzie pracę bo bezrobotny musi CHCIEĆ pracować a nie tylko przyjść się zarejestrować i czekać aż urząd coś znajdzie, nie na tym to polega. Są tak bezczelni że przychodzą w ubraniach roboczych na podpis czy też do rejestracji i wcale nie jest to mały odsetek cwaniaczków, widziałam na własne oczy to wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauwazyliscie prawego kmiocica?

"HEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEH"

Smiejesz sie z wlasnej głópoty ? Ale masz ubogom wyobraznie , ze taki kijofy storytel wymysliles . Postaraj siem bardziej bo takie bajki to w brafo pisójom .

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauwazyliscie prawego kmiocica?

Martaaaa...a ty to skad jestes ze wyzywasz tu od Łomzynskich ciemnogrodow??????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauwazyliscie prawego kmiocica?

Odnośnie dokumentów, moje zdanie jest takie że jeżeli ktoś rejestrował się już raz to jak rejestruje się ponownie nie powinien znosić kolejny raz tych samych dokumentów, ale to nie urzędnicy ustalają co ma być przedstawione przy rejestracji tylko mają to odgórnie ustalone. Świadectwa szkolne oraz świadectwa pracy muszą być wprowadzone do systemu w celu przyporządkowania danej oferty pracy dla osoby bezrobotnej:) także te dokumenty nie są wymagane tylko po to bo tak trzeba:) wszystko jest potrzebne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauwazyliscie prawego kmiocica?

Ale ja tu nie zauwazylem zeby ktos kogos wyzywal(moze jednostki) ;)
rozumiem tez osoby tam pracujace ale:to jest praca z ludzmi i dla ludzi i waszyscy co zgadzaja sie na nia powinny sie liczyc z tym ze beda leprze i gorsze dni.Czasem trzeba sie smiac przez zeby niestety...sami sobie wybrali ten zawod...W Polsce pracowalem w pewnej instytucji ze mialem kontakt z ludzmi....bardzo wieloma ludzmi....i jedno mialem przykazane....Klijent ma zawsze racje....Niestety w urzedach tak nie jest...wiec pytam dlaczego????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauwazyliscie prawego kmiocica?

Napisałam robol bo był brudny i nachlany i sie darł że on musi to i to zrobic rozumiesz ???? Jesli jest czlowiek kulturalny to i kulturalnie zostanie obsłużony i oceniony przez innych !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauwazyliscie prawego kmiocica?

Achaaaaaaaaaa juz byl nachlany oki....rozumiemy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauwazyliscie prawego kmiocica?

wiem ze pracownicy nie maja wplywu na to ile dokumentow i papierow nalezy przedlozyc aby zostac zarejestrowanym.to lezy w gesti wyzszych instancji.Ale jakaz to by byla ulga dla pracownikow i klijentow jak mozna by to bylo uproscic...
zrozumiec trzeba tez ludzi tam oczekujacych i spojrzec na ich sytuacja...znajdz swiadectwo znajdz inne swistki szkoda ze jeszcze nie trzeba swiadectwa szczepien na swinska grype...Tak dziala system i jest zje....ny jak czolg w Nowogrodzie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauwazyliscie prawego kmiocica?

Chyba mikrodermabrazja jak już i wierz mi że takie inwazyjne oczyszczenie nie jest przyjazne dla skóry. Ja też kiedyś chodziłam na takie oczyszczania i teraz musze po nich zamykać naczynka bo kosmetyczka która mi je robiła tak cisnęła że popękały. Poza tym przy takim czyszczeniu można spowodować zakażenie skóry i to powiedział mi dermatolog w Białymstoku. A co do mikrodermabrazji to właśnie ten zabieg jest bardziej drażniący dla skóry-wiem bo go miałam i to pod okiem lekarza i akurat w tym przypadku tak musi być. Wągrów można sie też pozbyć w inny sposób niż tylko przez masakryczne czyszczenie. Zresztą tak naprawdę to Wasza sprawa gdzie chodzicie tylko pamiętajcie że za kilka lat może się okazać za późno na właściwą pielęgnację....



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org