wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trudna droga w niebyt

Ja myślę, że pomysł powstania takiego lokalu jest jak najbardziej dobry (sam bym taki otworzył, ale wiadomo, trzeba mieć za co :P) Społeczność która uczęszczała do lokali "pod koniami" i "czesław pub" na pewno nie rozpłynęła się i tylko czeka na otwarcie takiego pubu z muzyką na żywo ( rock rulezzz :D), bo teraz nie ma żadnej alternatywy (według mnie jak na razie najlepiej wypada Amnesja, przynajmniej jakaś kultura tam obowiązuje). Co do miejsca przy Bonarze, to myślę że jest ok, bo to centrum i jak Kola wcześniej napisał "ochrona" blisko :D Chętnie ze znajomymi będziemy odwiedzać taki lokal. Tak więc, życzę powodzenia i wytrwałości w działaniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

praktycznie tego nie idzie rozpoznac dopoki nie masz towaru ze sklepu z ktorym moza byloby porownac
ps wiekszosc ich produktow jest produkowana w chinach

co do znakow charakterystycznych - to sa one do skopiowania

a tutaj prosto od chinskich producentow:)

http://www.diytrade.com/china/4/products-list/0-k-c-1/abercrombie.html

i to pewnie widzisz na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

Idąc tokiem myślenia Pani Haliny - jeżeli człowiekowi zechce sie inteligentnie piszac oproznic a po chamsku wysrac i nie bedzie w pobliżu szaletu miejskiego to powinien zdjąć gacie i postawić kloca na trawniku ??? Podobna sytuacja jak u zwierząt. I ci muszą sie wypróżniać i ci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

ciuchy wyglądają tak samo dopiero gdy masz je w rękach można coś zobaczyć - rodzaj materiału i szwy w orginale wszystko musi być perfekt i jeszcze metki a&f to jedna z nielicznych firm na metkach której widnieje napis made in usa większość podróbek tego nie ma choć zdaję sobie sprawę że podrobienie takiej metki to nic trudnego. Warto jednak zauważyć że na podróbach zawsze jest china czy inna tailandia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

Piecia nie doczytalem ze ma byc Piano Black w takim razie B&W odpadaja, ale Jamo S608 wystepuja w kolorze piano black i naprawde bardzo milo graja. Piecia jeszcze powiedz do czego ci te kolumny potrzebne? Czy to bedzie 100% KD czy stereo tez? Bo te same kolumny zupelnie inaczej sie zachowuja w KD a inaczej w Stereo.
P.S. tarczyn ile chcesz za 819-stke?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

no może nie zawsze ale w większości przypadków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

Okazje są dla naiwnych. Nikt nie sprzeda TANIO oryginalnych rzeczy, więc jak coś kosztuje dużo mniej na allegro to nie sądze, aby to było oryginalne. Tak jak z perfmami. Już dawno nie kupuję przez allegro. Jedynie sklepy internetowe. Drożej, ale taniej niż w Paryskiej:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

W pełni popieram post wcześniejszy.

Poza tym jak ktoś zauważył ta ulotka wizualnie drażni, gdy się ją czyta. Pomieszanie "pisma" jest szalenie męczące w odbiorze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

Może się na poczatek odwołac poprostu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

Na allegro ciężko kupić ciuchy A&F oryginalne nawet jak są drogie, przekonałem się o tym sam na własnej skórze:) Można kupić podróbki bardzo dobrej jakości i gorszej, najlepsze np. jeśli chodzi o polówki sa te z grubszym stawianym kołnierzykiem, te z cieńszym do niczego się nie nadają
-kupiłem droższą koło 199 zł niby oryginał materiał po miesiącu całkowicie zmechacony , nic nie warty towar , sprzedawca zapewnia że oryginał
- kupiłem dwie tańsze koło 80zł, to w ogóle do niczego sie nie nadają, po pierwsze niby dwie m-ki a jedna inna niz druga, logo nie równo naszyte, poprostu totalny badziew.

Jak chcesz już kupić przez allegro koniecznie proś o real foto nie podawane przez producenta.

Pozdro:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

to gdzie to mozna sprzedać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

Oni zawsze chca zaistniec za wszelka cene na tym forum od samego poczatku zajecia nie maja dzieciaki i tylko pisza na kazdym forum co im slina na jezyk przyniesie zamiast nie odzywac sie jak nie jestes zaintersowany albo nie masz o niczym pojecia a oni ani razu jak przesledzilem nie udzielili zadnej pomocy innym tylko obrazaja wszystkich.Ja bym go nauczyl zycia ale niestety obawiam sie ze nie bedzie dane mi go spotkac a szkoda....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

hehe czekaj i tak sie nie pojawi ... wczoraj z nudow podjechalem tam ... siedze czekam nikogo nie ma ...
hehe mowie nie bede kazdego zaczepil i pytal czy jest z forum tym smiesznym kozaczkiem ...

heheh :D

twardy teraz co to nie on ... a jak zgubil portfel i napisal to jeszcze laske by zrobil za portfel heheh a teraz wielki fafa rafa... ale twardy tylko zza kompa ...

co ty zaczeles ? spinac sie ?

nic po za tym nie dasz rady ... za cienki w uszach jestes ...


wez dzis wpadnij tam w czapce mikolaja ... to od razu nok downa zaliczysz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

przejdź się do media expert tam ci doradzą jaki będzie dla ciebie najlepszy albo bodajże Speed na dwornej za muzeum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trudna droga w niebyt

haha bo pękniesz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org