wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a tu prawda o Jarosławie K

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

W tym polroczu bedziesz mial jeszcze programowanie z Javy to sie poduczysz:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Komp był formatowany, jakieś inne zabiegi również były przeprowadzane w serwisie, problem istnieje. Czy nikt nie jest w stanie mi pomóc, a może podpowiedzieć, który serwis poradziłby sobie z takim problemem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

tego co podaja rozne zrodla to moze byc mnostwo przyczyn, jedna z nich to to ze twoj rozmowca uzywa starszej wersji skypa niz ty

http://www.google.com/search?hl=en&source=hp&q=skype+shuts+down+computer&btnG=Google+Search&aq=f&aqi=&oq=&rlz=1R2DKUS_en

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Portfel dzis rano odzyskalem, sa jeszcze uczciwi ludzie w tym miescie.Odnośnie uwag smoka24 i jasiu smietany to spotkajmy sie dzisiaj na Wyszynskiego o 16 to Ci ku...wa powiem ile bylo w portfelu.Tak Cie załatwie hu... ze juz nigdy w zyciu swoimi raczkami nic nie napiszesz na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Jak najbardziej urodzinki w Urwisku, ceny bez zmian i godziny otwarcia bez zmian.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Zapomnij, w Białymstoku w Gomixie też nie mają - chyba że na zamówienie. Ogólnie jako takiego modelarskiego sklepu to w Łomży nie ma, niestety zostaje Ci "portal aukcyjny".

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

tylko musisz mieć dużo kasy bo nauczycielka od polaka czasami żąda kwiatów za 200 zł i mają czas na zebranie kasy i kupienie z 3 godz, i nawet jak nie jesteś debilem to i tak z ciebie jego zrobi słowami ale tak po za tym wszystko jest ok

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

to jest biznes nie paranoja.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Panie Rambo (wycieki z aut)to tylko przykład ,jeden z wielu.
Jednocześnie każdy może tu napisać że on sprzata po swoim psie(można polemizowac)lecz nie o to tutaj mi chodzi.
Chodzi mi tu o stworzenie warunków i nie tylko konkretnie w tym przypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

To żart czy serio mówisz ???

Może Paplik ci pomoże :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

stefan01-o co chodzi z tym paplikiem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

z przodu to ona ma co innego, przynajmniej powinna miec.pozdrawiam sasiadke i proponuje zalozenie konkurencyjnego kolka na ks. anny.a w potem zrobimy zawody w pacierzu na hali



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Widzisz sam ,tobie auto,innemu pies,jako pomoc,ochrona,przyjaciel i dlatego wiecej wyrozumienia .Ja znoszę CIEBIE ty MNIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

no właśnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

na wyszynskiego przy sklepie z pasmanteria jak chcesz to tez dołącz jak jestes taki ciekawy to i ty oberwiesz a co do nerwow to jestem zawsze spokojny tylko nie lubie takiej gatki jak jestes taki cwany w gebie to sie sprobuj tez na piesci juz nie jeden sku...iel dostal, a mnie na pewno rozpoznasz trudno mnie nie zauwazyc skur....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Jak już cię nikt nie akceptuje w społeczeństwie,nie masz znajomych,czujesz się inny to masz we krwi Policyjną prace zatrudnij się i się wyżywaj na społeczeństwie bo tylko w mundurze "będziesz kimś""

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

dzieki stefan



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

hehehe ciekawe co to za bluza jak tyle kosztowała , moze ma w sobie jakies złote nitki....niech idzie z nia do jubilera :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

djjona pewnie też mieliście zadawane rozkazy jak psy że macie kupić czekoladki albo kwiaty, albo matury nie zdawać próbnej bo was uje......e tak że nie zdacie wszyscy. o tej próbnej maturze że tak nauczycielka powiedziała do swoich uczni i nikt z nich nie poszedł jej zdawać , to już chyba cała Łomża wie a rodzice się boją cokolwiek zrobić bo wiadomo ostatni rok nauki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

16% lub 20% zalezy co byś miał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Bardzo duże szanse ze wyjdzie to na dobre.
Przebudują droge oraz skrzyżowanie,miasto zacznie żyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

tak juz w Łomży jest, jak czegoś nie ma to tego chcą, jak już powstanie to jednak nie chcą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

iczyn-ka tak tak jest dokładnie, nieraz sie kwiaty kupowało, co do tej matury to niewiem byla gadka że np. PANI mowi stawiam wszystkim 2/3 ale z mojego przedmiotu macie nie pisac matury żebym lipy nie miała.... heh

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Tylko nie zgub portfela -powodzenia Herosie.
Człowieku przeczytaj na spokojnie to co napisałeś i zastanów się nad sobą!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Opanujcie sie kurde chłopak zgubił ważny portfel ja pierdziele z dokumentami ze wszystkim a dla jasia i innych tego typu pop.................. jest to powód do smiechu no tylko współczuć głupoty jeja.

Ale ogólnie jest happy end bo portfel sie znalazł i już



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

mozna zdobyc kod przez facebooka,ale trzeba zaprosic 3 znajomych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Miałbym pewną sugestię jak można było by zmusić te panie aby wykazywały więcej kultury i były bardziej miłe. Posłużyć tu się muszę Alior Bankiem którego apropos jestem klientem. Tam jak zakładasz konto to potem wybierasz na ekranie dotykowym, zwróconym w Twoim kierunku w ten sposób, że Pani któa Cię obsługiwała nie widzi co wybierasz, na jaką ocenę zostałeś obsłużony. Jeżeli w jej przypadku będzie powtarzała się najniższa nota wówczas taka pani może pożegnać się ze stanowiskiem.
Myślę że taki system powinien być wprowadzony w każdym urzędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

Witam. Jestem po MS składalem dokumenty do KWP Białystok. Treaz kazano zlozyc mi ankiete bezpieczeństwa z klauzulą poufne. dlugo sie czeka na jej rozpatrzenie? gg 5673194



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a tu prawda o Jarosławie K

ja zaczołem i ja skoncze... a co do dziewczyn to zalezy gdzie jest was wiecej..... a to co tu ludzie pisza z poezja nie ma nic wspolnego wrecz przeciwnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org