czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Droga 61

Wiesz ja ci poradze ! jedz do Białegostoku do Makro tam bedzie taniej :-) Nie dziękuj za podpowiedz wlicze ci w rachunek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

Witam.

Sprawdz ten adres :

http://www.smartransfer.pl

To ci moze pomoc.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

można zapisać sie wcześniej niż w niedziele bo mam egzaminy i niewiem czy sie wyrobie na 12.00 pozdro dla wszystkich startujących.WIĘCEJ TEKICH IMPREZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

KASKI NAPEWNO SĄ NIEKONIECZNE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

SZKODA , ŻE TYLKO 15 ZAWODNIKÓW MOŻE STARTOWAĆ , JEŚLI TAK TO JUŻ DALIŚCIE PLAME

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

NiemoralnieNormalna hehe :D ty to pilnuj boya, a nie kierowcow podrywasz :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

Szarość trawy jest moim zdaniem dużo jasniejsza niż np szarość alkoholu!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

Wniosek jest prosty:
Odrzucmy unijna konstytucje!!!

Forum Mlodych PiS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

przybysz... ta gadka to do SxxxK byla :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

Abcd: no przecież wymieniłem aż dwa: Nysa, Żuk !! :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

cycq: A mógłbyś zdradzić: co kojarzy Ci się z "wywuzką na Sybir" ?? Bardzo jestem ciekawy, co też zaobserwowałeś w tych autobusach, że doszedłeś do tak odkrywczych wniosków ? Rozumiem, że jechały nim całe rodziny (od niemowlaków, młodzież, do dziadków). Zapewne także znaczna część inteligencji (tylko nie wiem, po czym to poznałeś). No i przede wszystkim nadziani klienci. Tylko dlaczego nie jechali swoimi BMW, Audi i Mercami, a wybrali się akurat autobusem ? Z mojej wiedzy wynika, że na Sybir wywieziono znaczną część polskiej inteligencji, ludzi wrogich władzy bolszewickiej (współpracujących i sprzyjających np. AK), duchowieństwo, oraz tzw. kułaków, czyli odstających majątkiem od pospolitej hołoty (w rozumieniu sowieckim). Wywożono całe rodziny, nie patrząc na wiek. Czyżby uczono Cię w szkole (a może wogóle do niej nie chodzisz), że wywózka na Sybir miała za cel eksterminację starców ?? Chyba, że jestem debil i źle zrozumiałem Twoją wypowiedź. Jeżeli tak, to przepraszam i pozdrawiam.

slm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

Nie wiecie może gdzie w Łomży można wydrukować coś na drukarce laserowej??? Jest to dla mnie bardzo wazne. Z gory dzieki za kazda informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

Wedlyg mnie to jakies fantasmagorie. Dzieci co raz mniej, w Lomzy trzeba w najblizszych latach polowe szkol zlikwidowac a ten chce kilkanascie tysiecy studentow, chyba z Warszawy przyjada:) Po drugie skad kadra naukowa na tyle kierunkow, autobusami z bialegostoku beda jezdzic? Po trzecie skad kasa? Trzeba miec niezle przebicie (ktoremu naszemu miastu brakuje) zeby z budzetu wyciagnac srodki, a samorzady sa za biedne zeby sie zlozyc.

Poza tym czemu mialyby sie skladac? Bo szkola dostarczy kadr? Kadry sa, wyksztalcoe w o wiele bardziej szacownych alma mater, tylko pracy dla nich nie ma.

Jezeli mialoby sie to rozwijac, to wedlug mnie konieczna jest specjalizacja edukacyjna w kontekscie rynkow pracy za granica albo w duzych miastach, ewentualnei mozna to powiazac ze strategia rozwoju gospodarczego regionu i ksztalcic pod istniejace i potencjalne inwestycje. Ale 17 kierunkow?

Cenie wizjonerow, ale tutaj chyba ktos przesadzil.

MCH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

gondoljerzy ma racje!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=6572518&redId
=26499618341f971bbcd4e8&redTs=1106866619&_err=1&ticket=
3510119275066329yUYf7tuoOAyUYiI3hCvdkcwXPMeM9GSy4SowR9wckzz
DaKvmR6xylNfS4GA4QS6cYrx8NVJv%2BJiP83KuwRNQtE4Yb%2F6nc6pNab
Tign0LMtRuhnRPtHmLhYj8YEgyZMDM

zapal swieczkę za tych których zabrał los...
...ludzi dobrych wciąz zabiera mgła
i tylko my mamy tą moc zatrzymać Cię
by daćwieczność Ci....

Miałam to szczęście, że poznałam ich osobiście, że poznałam Pawła..
czy mnie pamiętał, pewnie nie...
To nie jest tylkjo jakis tam zespól.. to historia, terazniejszośći mam nadzieję, że przyszłość. Odszedł jeden z filarów zespołu, ale wierze i wiem, że "chłopaki sie nie poddadzą, nie pozwolą żebywszytsko stało się tylko historią.. bo slowa ich utworówsą życiem a nie wymyślonym światem

zapal świeczkę[*]

ja nie zapomnę, będę cie pamietać o Tobie Pawle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

GDZIE W ŁOMŻY MOŻNA SKORZYSTAĆ Z NAŚWIETLEŃ LAMPĄ BIOPTRON??? MOŻE KTOŚ PRYWATNIE UDZIELA TAKICH NAŚWIETLEŃ? PROSZĘ O JAKIEŚ INFORMACJE I KONTAKT. Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

jesli ktos chciałby sie zabierac do wawki w soboty i wracac w niedziele to zapraszam (jezdze cyklicznie - niemalze kazdy weekend)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

To znaczy wiecie...macie w tym wszystkim troche racji ale tez nie, kazdy szanujacy sie chlopaczek musi dostac troszke w dupe, czasem spier*** przed palkami itd. stad tagi sa wszedzie, i w coraz bardziej beszczelnych miejscach...Brzeczyszczykiewicz.. ..powiedzial zeby udostepnic jakies tam mureczki no i ma racje koles ale kto nam to udostepni?Z tego co wiem niedlugo na muszli ma byc organizowany jam jak mozna te gowno nazwac 'jamem' w ktorym maja wystawic nam mureczek i puszeczki i jazda ale ta sprawa jest jeszcze do obgadania z wladzami miasta....ale watpie ze to bedzie impreza dosyc fajna, poniewaz przyjda na nia liczni zgredzi sadzac ze wystapi krzysztof krawczyk...a tu chlopaki z farbami...to sie im nie spodoba wiec impreza dostanie po dupie i to bedzie pierwsza i pewnie ostatnia...wiec nie ma panowie jak malowac nielegalnie i jechac po takich miejscowach ze bania peka kumatym...i wszystko panowie....co do przystankow sam sie na nich bawie i taguje ale bez przesady...czekam na kolejny wypowiedzi.....:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga 61

Ale nie podałeś swoich namiarów

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org