czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Premier zapędzony w kozi róg

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

:))) czy przyszly policjant bedzie z e mnie to jeszcze nic pewnego.

Pzdr :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

Hym… ?? Tak to już jest na tym świecie, że ludzie gadali, gadają i gadać będą. Tu jednak należy w/g mnie rozróżnić zwykłe plotki od naturalnej informacji. Oczywiście całkowicie abstrahując od Twojej osoby, jeśli ktoś sobie wyrobił (zasłużenie) złą opinię to się ona za człowiekiem ciągnie. Czy to źle? Ja uważam że dobrze. Osobiście wolę wiedzieć kogo należy unikać lub czyje towarzystwo bije w moje dobre imię. Podobnie rzecz się ma z wszelkiej maści fachowcami. Jeśli wynajmiesz takiego do jakiejś roboty a on Ci ją spartoli, to oczywiste że nie polecisz go nikomu.
Baaa… nawet będziesz znajomych przestrzegała że to zwykły naciągacz, który nie zna się na swojej pracy i należy go unikać.
Oczywiście ludzka natura ma to do siebie że bywamy zazdrośni, mściwi lub też zwyczajnie głupi. Co znacząco wpływa na zmyślanie czy też koloryzowanie faktów przypisując je danej osobie. Jest też taka właściwość, że jeśli człowiek żyje uczciwie, szanuje siebie i kieruje się twardymi zasadami (taki swoisty kodeks postępowania), to bardzo często omijają go tego typu sytuacje. Dlaczego? Dlatego że unika środowisk i sytuacji, które mogą negatywnie wpłynąć na jego opinię. A to szczerze przyznam jest bardzo istotne w życiu. Osobiście wolę mieć jednego sprawdzonego i na poziomie przyjaciela/przyjaciółkę, niż całe „stado” prostaków, których znajomość nie przynosi mi chluby.
Niestety nawet wolność ma swoje granice i nie zwalnia z myślenia oraz rozróżniania, co jest właściwe a co nie. Co wypada a co nie ,co wolno a czego nie należy robić. Jeśli człowiek żyje w szacunku do siebie to i inni będą nas szanować, lecz jeśli nie szanuje sami siebie … nie wymagajmy szacunku od innych.
Tradycyjnie się rozpisałem :) odbiegając chyba troszkę od tematu. Tobie w końcu chodzi o zwykłe plotki. Więc moja rada – uważniej dobieraj koleżanki oraz ogólnie znajomych. Ale pamiętajmy też że i w każdej plotce bywa trochę prawdy.
PS. Nie żebym był szczególnym miłośnikiem sensacji ale miałem chwilkę więc ….. się pomądrzyłem ;) Pozdrawiam i głowa do góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

Obserwuje ten temat od pewnego czasu i widzę że tylko Basia24 broni firmy Wiomar. Zerknełem w profil "Basi24" jeszcze 2 dni temu nie było tam imienia Barbara tylko jakieś męskie, już nie pamiętama jakie. Po drugie użytkownik "Basia24" jakiś dziwnym trafem na ogółem 15 postów, 13 znazło sie w tamacie "Wiomar". CZy to nie jest podejrzane :):):)

Co wy na to ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

Witam!
Proszę o opinie na temat usunięcia trzeciego migdałka u dziecka tzn. czy warto w łomżyńskim szpitalu, jak wygląda taki zabieg i na jak długo trzeba się położyć do szpitala?
Którego z lekarzy polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

i P@wcia zatkało....

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

ZaZdroszczą ?? Zazdrość ?? Może ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

stokrotka się rozbudowuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

To niedlugo radni jeszcze zechca moze samochody slużbowe. Niech nawet ida na ten kurs obslugi, a i tak sie nie naucza. Ich iloraz inteligencji jest niski z tego co widac. Wiekszosc z nich by postawila sobie kompa przed soba i by sie na niego tylko patrzyla bo by nie wiedzieli co z nim zrobic.


Powodzenia w nauce obslugi Panie i Panowie Radni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

Plotkę mamy w genach i już. Gdy niewiadomo jak komu dokopać to plotka załtwia sprawę. Jest niby niewinna, ale krew psuje osobie oplotkowywanej. Nie martw sie. Pewnie tobie czegoś zazdroszczą to plotkują. Znudzi im się wcześniej czy póżniej. Najlepiej na plotkarzy nie zwracać uwagi i olewać. To dopiero ich wkurza. Powodzenia w ustatkowywaniu się. A świętych nie ma na tej planecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

temat nie w tym dziale.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

Duzo czasu schodzi w tym Białymstoku na tych testach psychologicznych? Zaznaczam że ja staram sie do SW.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

No to Grey podniosłeś mnie na duchu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

Do Grey!!!

Super, moje gratulecje =*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

i po co zakladasz drugi temat pod rzad o tym samym..?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

Zbedny wydatek z kasy miasta.
O ile wiem nośnikiem informacji jest płyta CD, czy pamięć USB Pen Drive.
Rzeczy chba w tym, aby dokumenty były dostępne radnym w wersji elektronicznej.
Można umieścić na stronie internetowej Urzędu Miasta. Dokumenty niejawne mogą być na stronach kodowanych.

Pozdrawiam Radnych i bezradnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier zapędzony w kozi róg

086 473-16-15 przyjmuje pon-wt-czw-pt. od 8:00 do 13:00
środe od 11:00 do 17:30 mam nadzieje ze pomoglem pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org