piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent się ożenił

Mieszkańcy mają dużo do powiedzenia, ale chyba tylko w dniu wyborów. Władza szybko zapomina o swoich powinnościach i o tym o czyje dobro ma dbać. Kto ją wybrał i obdarzył mandatem zaufania. Pana Choińskiego niestety nie wybierali mieszkańcy. Piszę - niestety - gdyż w wyborach bezpośrednich ten pan nie miałby szans na objęcie piastowanego stanowiska.

Mam wrażenie, że nasza władza dba o to, aby się za bardzo "nie upocić" wykonując swą pracę. Zdecydowanie łatwiej jest likwidować niż zdobywać fundusze na rozwój i funkcjonowanie miasta. Wymaga to mniejszego zachodu a i tak prezydent przyzna 12 tys. nagrody za "dobrze wykonywaną pracę".

Może na to forum zajrzy prawnik który podpowie mieszkańcom mającym dzieci w wieku szkolnym jak pozbyć się z ratusza prezydenta - likwidatora. Jak ograniczyć szkody i bezpowrotne straty i nie czekając do wyborów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

A ja mysle ze z wielkiej chmury maly deszcz. Po pierwsze nazwa sciagnieta z innego lokalu i to z bledem:), djeje z czolowki regionu? ale poza Lomza i atomem nikt o nich nie slyszal, a ta profesjonalna ochrona to niby kto? Ja wiem a inni zobacza jak tam pojda:):):) A wlasciciel lokalu uzywa takich argumentow i slow ktore mozna uslyszec na wsi. Jego zdaniem wszystkie inne imprezy procz amnezji to sa spedy. Chyba nic dobrego to nie wrozy temu lokalowi ale z czasem wszystko wyjdzie w praniu takze czas zakonczyc ta autoreklame na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

Eeeeeee. Z tego co liczyłem mam 23 pkt ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

Sie nie ma z czego śmiać. Orłem z matmy nie jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

Na ul.Długiej koło Rosmana jest optyk.Tam sie zapytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

Wstyd!!!!!!!!!!!! Dno i wodorosty!!!!!!!!! zeby ludzie sie tak zachowywali!!!! Zero szacunku i taktu!!!!!!! Nawet dla rodziny!!! Macie teraz nastepny temat do plotek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

w lomzy praca z warunkami przyzwoitosci hehehehehehhehe dobre sobie.
na wakacje to mozesz sobie isc dobrobic do swietego na truskawki 50gr za kobialke heheheheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

na pewno nie to samo :))))

życzę powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

Odswiezając troche temat musze powiedziec ze ja z tego salonu jestem bardzo zadowlony. Dzisiaj chce tam przedłuzyc umowę bo zaoferowali mi fajny telefon taniej niz miła pani telekonsultantka. Dali mi maxymalny rabat o ktorym nie wspomiala mi wcale telekonsultantka mowiac ze juz bardziej ceny tego telefony nie moze obnizyc... Z salonu jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

ja Wam tylko napiszę,że 13 lipca 2008 roku w Łomży będzie Feel. ;p

źródło:
http://www.koncertomania.pl/wojewodztwo/Podlaskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

[*] [*] [*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

W PKO BP, czasem też na poczcie się trafiają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

[*][*][*]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

SLUchajcie ZDALAM MS!!!!!!!!!11 hahahah dzwonili do mnie tego samego dnia, MS mialam o 8, a telefon z infor. ze wynik badania jest pozywtyny po 14 :)))))))

tak zdawalam w Białymstoku.

W piatek zaczynam badania w szpitalu MSWiA, na pierwszy ogien oczywiscie psychiatra :) tzrymajcie za mnie kciuki;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

A6 2.5 TDI 1999r.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5007578

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

Wyrazy współczucia Rodzicom,rodzinie.Marcie....spoczywaj w spokoju(*)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent się ożenił

Ludzie kochani gdzie sie rodzą i kto wychowuje tych ludzi???Niedawno wróciłam z zagranicy i co słyszę ta na mnie gada ,ten na mnie gada ,tamten coś tamtemu powiedział.Koleżanki obgadują chociaż wcale święte nie są.Ja nie wiem gdzie to sie rodzi???Ok nigdy święta nie byłam ubiłam się bawic ale teraz chce założyc rodzine życ normlnie a cigle dochodza do mnie jakies plotki newsy na mój temat.Kogo co obchodzi co robię lub robilam???Kto na tym ucierpial po co tepic sobie język.Czy ludzie nie mają naprawde swojego życia???Zwracam się tu do tych wszystkich lubiacych sensacje :

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org