czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ta wrzawa to temat zastępczy dla

Rod Peterssen i Marco Santozo jako rezydenci, czyli co? Muzyka trance, techno? acha czyli widze, ze klimaty Atomu beda sie wspaniale komponowaly z marmurami i ceglami. Ciekawe czy przy selekcji biale rekawiczki przejda.

Mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak mysle i muzyka bedzie typowo klubowo np. jak w yamie.
Dobrze by bylo, zeby ten klub byl jakas konkurencja dla yamy, na czym klienci moga skorzystac nie tylko ciekawsza oferta w ramach "walki" o klientow, ale rowniez zmniejszeniem tlumow w okresach swiatecznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ta wrzawa to temat zastępczy dla

Basia24 ........ wcześniejsza moja wypowiedź - cyt: "Ponadto ze stylu Twoich wypowiedzi typuję, iż wbrew nickowi należysz do tej brzydszej części społeczeństwa" nie polemizowała z Twoją urodą. Cosik masz problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Śmiem przypuszczać, iż jesteś facetem. Kobieta nie pisze takich tekstów i nie formuje takich zwrotów jak Ty:

1. "przyjdą takie lamusy do pracy co ręce z dupy im wyrosły i chcą kasy za robotę jak gówno robią" ...., "
2. " jest taka zasada jak Ci nie pasuje to wypier...."
3. " przyjdzie taki lamus do pracy i nic nie robi to każdy go wypie....."
4. " nie chodziło o kasę tylko o to że sie (...)"
5. " nie jestem z nim po rodzinie i nie (...) "
6. " tak narzekasz to co do (...) tu jeszcze robisz"
7. " szef będzie nosił Cie na rekach i odpie...pszał za ciebie roboty"
8. " juz nie jeden raz dostalam zje....bke"
9. " czasami ktos nie zasluguje na porzadny opie...... a"

Na koniec piszesz na temat szefa: "odnosnie puszczanych epitetów to masz racje i tego nie popieram".

A mi wychodzi wprost z treści Twoich wypowiedzi, że to Ty jesteś tym Prezesem. Tyle bluźnierstw to ja nawet od meneli, "panienek" i grypserów nie słyszałem.

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ta wrzawa to temat zastępczy dla

Odnośnie rozprawki sprzed dwóch lat - rola śmiechu...mój syn pisał wtedy i oparł swoją rozprawkę o "South Park" (!!)...
Słabo mi się zrobiło jak usłyszałam :-)
A on dostał 16 punktów na 16 możliwych :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ta wrzawa to temat zastępczy dla

Wiem że ten temat kiedyś był,bo ja go pisałem,i od tamtej pory tam nie bywam,ale przestrzegam.Warto czasem przypomnieć aby nikt nie zapomniał o miejscach które należy unikać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ta wrzawa to temat zastępczy dla

A komu chce sie czytac ksiazki???

Sram na wszych Karłów, Eunuchów, Impotentów, Wy...Kolejeńców kaTTynskichh!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ta wrzawa to temat zastępczy dla

Gdzie w Łomzy mozna kupić soczewki kontaktowe JEDNODNIOWE ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ta wrzawa to temat zastępczy dla

no szkoda dziewczyny.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ta wrzawa to temat zastępczy dla

Bez sensu jest kupować pracę, nie ma się później tej satysfakcji po zdanym egzaminie :) ja również pracę pisałam sama, było to kilka lat temu, ale było. I mogę powiedzieć, że nie jest to nic trudnego. A tak w ogóle to powodzenia na maturze dla wszystkich tegorocznych abiturientów:) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org