czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Już 9 m-cy

Słuchajcie macie może jakieś pomysły, które pomogły by nam w zdobyciu sponsorów na JUWENALIA. Byli byśmy wdzięczni za jakieś sugestie, wszelkie informację prosimy wysyłac na mail tonio18@vp.pl

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już 9 m-cy

Markac napisz gdzie mieszkasz to przyjde ze swoim i ci pod oknem narobi mój pies , a potem może i ja poprawie po nim jak dobrze pojdzie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już 9 m-cy

patrycja a czy robiłas zabieg usuwania blizn?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już 9 m-cy

"Wszyscy jada po strazy miejskiej ,a podan do pracy przybywa z kazdym dniem ."

A dziwisz się? Pensja jak na łomżyńskie warunki niezła, a ludzie widzą jak "ciężką" pracę mają strażnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już 9 m-cy

basia24,przeczytaj to,co napisałem wcześniej o żonie mojego kolegi.Pracowała cztery lata i co?Zawiniła tym,że jest kobietą i chciała mieć dziecko.Ważniejszego powodu do nieprzedłużenia umowy nie było.Nikt,kto zwolnił się z Wiomaru nie narzeka,przynajmniej nie słyszałem a uwierz mi znam wiele takich osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już 9 m-cy

dzięki bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org