sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
15,5 MLN ZŁOTYCH

o....ja nie wiedzialam ....:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

Saggo jestes jedna z nielicznych osob, ktoremu ten limit nie dziala prawidlowo;-) W tej chwili 95% uzytkowinkow neo w opcjach 128kbp/s i 320kbp/s ma wlaczony ten limit i co najdziwniejsze w TP rzeczywsicie obcinaja ten transfer po jego przekroczeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

1. NIe obrażamy się wzajemnie używając slów uznawanych powszechnie za obraźliwe.
2. Artykuły dostępne w internecie prezentowane muszą być jako link i krótki opis czego dotyczy (ew. kopia pierwszych 2-3 zdań) - zakaz kopiowania całych artykułów.
3.
4.
...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

Propozycja do admina! Uruchomienie modułu sms grupowego - kto chce jeździć na rowerku w grupie, dopisuje się do listy.... ktoś gdzieś jedzie, wpisuje o której ma zamiar startować, skąd, dokąd ....i modulik rozsyła SMSy do wszystkich zainteresowanych....

Da się?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

Miedzy Łomżą a Konarzycami, jeszcze przed stacją Gosków, leży wywrócony znak/przystanek bodajże komunikacji miejskiej. Znajduje się to jeszcze na terenie Miasta. Czy odpowiednie służby nie powinny się tym zająć? Coś ostatnio patrzę, że wielu ludzi w tej naszej Łomży zaniedbuje swoje obowiązki!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

Doskonała propozycja z tym grupowym modułem sms




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

Właściwie, dlaczego ?

NIe miałem dotychczas żadnych problemów z internetem z firmy MULTIMEDIA.

Jak możesz to opisz co jest nie tak i czego można sie spodziewać (może to dopiero się rozprzestrzenia jak wirus)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

no fakt zmienił nazwę nasz Skateshop =/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

Całkowicie zgadzam sie z Blakesem. Dwie trzecie z dzisiejszych hip hopowców to przefarbowani skini. Jeszcze kilka lat temu jako małolaty chodzili i pisali po murach rasistowskie teksty, a teraz czarną muzykę słuchają. A przede wszystkim skaci kojarzą mi sie z punkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

Takie same jak we Francji czyli : marnę szansę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

Z iloma sąsiadami można podzielic neostradę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

no proste. jak sie rozciagnac przy jakims flipie skoro ma sie krok w kolanach :P ? a ty gilu jezdzisz ?? bo ja jezdze. moze my sie znamy :P ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

Z całym szacunkiem... a gdzie oni tam będą grać? Przy drzwiach od toalety? Chyba ze Koteria sie rozbudowała i jest więcej miejsca niż było. Dawno tam nie byłem;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

gilu: mi nie chodzi o to zeby zrobic wlasnorecznie, tylko zeby wytlumaczyc tym czubkom z lsm np. ze rampa 3.5 m jest bezpieczniejsza od 2 metrowej i niech nie robia kolejnego gowna :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

Czy jesteście pewni , że to będzie skatepark? Wiem , że będą boiska do różnych gier i korty tenisowe. Najlepiej zapytać w dziale technicznym Ł.S.M..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15,5 MLN ZŁOTYCH

Macinku- mam grubiutkie paluszki i nie jestem maszynistką. W związku z tym czasem uda mi się w porę wcisnąć 'Alt', innym razem nie. Ale jak widzisz tym razem postarałem się specjalnie dla Ciebie i wszystkie literki wyszły mi ładnie.
Pisząc o poprawności, miałem na myśli głównie ortografię i gramatykę, bo błąd, podobnie jak kłamstwo - sto razy powtórzony może stać się prawdą. A to czy literka powinna mieć kreseczkę albo ogonek czy nie, to nawet Marcinek się domyśla (i to myślenie jest dla 'marcinków' bardzo pożyteczne).

_____________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org