czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Z takich komentarzy to Ty referatu raczej nie napiszesz. Większość tu na samo słowo "Białystok' reaguje agresją. Widocznie czegoś białostoczanom zazdroszczą... Najgorsi są kibice ŁKS, oni to już w ogóle by ich pozabijali. Mieszkałem w Białymstoku ponad rok. Super miasto. Myślę nawet o osiedleniu się tam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

no co ty, mieli u nas przecież bombę atomową robić :P:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Do GrubyŁKS:Normalne że chodziło mi o miasto, a nie o ciebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Dlaczego nikt nie chwali choinek na rondzie koło stokrotki wyglądają przepięknie, duży plus dla pomysłodawcy.
PS. Wreszcie ktoś pomyślał ;)))

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

i tak wszyscy umrzemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Suszarka jest po gwarancji, a w serwisie też mogą być partacze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Witam.Koledzy poszukuje fachowca,co by mi drzwi w samochodzie wyregulował(są opuszczone)kogo byście polecili i ile takie coś moze kosztować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Jak dla mnie karta jest dobra :) Miałem TNT2 i procesor 400MHz i płynnie grałem w Colin McRally. Należy dobrać tylko odpowiednie sterowniki...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

twoja większość to zdecydowanie mniejszość
nie upieram się że to było nawalenie bo równie dobrze mogły to być jakieś piguły na trawienie - powiedzmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

SPAMHP możesz odpowiedzieć na pytanie dlaczego chciałeś wejść później jak za pierwszym razem powiedziano że nie ma miejsc?Naprawde nie przeżywaj tak tego to może i jest wzruszająca historyjka ale i śmieszna zarazem!I nie mam żadnej koalicji z unomat po prostu jestem w opozycji co do Ciebie bo śmieszą mnie Twoje gorzkie żale



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

makmarc i fedor temat został zamknięty i obsługa lokalu przeprosiła za zaistniałą sytuację. Wasze bredzenie o konsekwencjach są tyle warte ile macie w gaciach. Jak się chcesz wypowiadać w czyimś imieniu to sam się przedstaw. Bo podejrzewam, że nikt was nie upoważnił do wyjaśniania czegokolwiek bo jest to sprawa wewnętrzna obsługi lokalu. Przeprosili, kulturalnie wyjaśnili i sprawa zamknięta. A obsrańce niech dalej wypisują i podbijają ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsiejszy prezydent i jego zastępca

Zgadzam się !!!! W Łomzy nie ma biznesmenów tylko ciułacze i cwaniaczki z powierzchownościa bogaczy. Kredyt goni kredyt ale oni muszą się pokazać na "kukawie". Mercedes i kosmetyczka raz w tygodniu nie upoważnia do traktowania pracowników jak bydło. A wszelkie akcje charytatywne z udziałem "łomzyńskich biznesmenów" to porażka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org