Młode koszykarki SP4 ósme w Polsce

mm pon, 19 czerwca 2023 08:55

Koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży zajęły ósme miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci.

Tomasz Obrycki mistrzem województwa podlaskiego juniorów w szachach

mm nie, 18 czerwca 2023 15:01

Tomasz Obrycki, podopieczny Vafy Mammadova, uczeń Szkoły Podstawowej nr 10, w rozegranych w Supraślu XXV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w Szachach, zajął pierwsze miejsce w kat. do lat 12. W kategorii do lat 14 brąz wywalczyła Pola Galińska. Oboje reprezentują KS Elbrus Łomża.

„Awans jest Nasz!”

mm so, 17 czerwca 2023 21:50

Radość, szampan i łzy. ŁKS 1926 Łomża na własnym boisku pokonał KS Śniadowo 5:0 i awansował do III ligi rozgrywkowej.

Dzieci i młodzież z niepełnosprawnością na Olimpiadzie

mm wt, 13 czerwca 2023 17:07

Ponad 80 uczestniczek i uczestników wystartowało w 3-dniowej I Polonijnej Olimpiadzie Osób z Niepełnosprawnością. Inauguracja I Olimpiady zawodami lekkoatletycznymi odbyła się we wtorek na stadionie miejskim w Łomży. Na bieżniach, skoczni i rzutni panowała pełna ambicji sportowych atmosfera. Rywalizacja lekkoatletyczna wyzwalała spontaniczne emocje, budziła radość i w efekcie przyniosła zwycięzcom medale na podium, zaś wyróżnionym reprezentacjom dała okazałe puchary.

Krawczyńska z kolejnym minimum na Mistrzostwa Europy

mm pon, 12 czerwca 2023 08:45

Martyna Krawczyńska wypełniła kolejne, tym razem na dystansie 3000 metrów z przeszkodami, minimum przed Mistrzostwami Europy w Jerozolimie. Wcześniej takie minimum osiągnęła w biegu na dystansie 5000 metrów.

ŁKS wygrywa w Grajewie i jest bliski awansu do III ligi

mm so, 10 czerwca 2023 19:59

„Chłopaki udźwignęli” - podsumowuje po meczu Damian Polnicki, prezes ŁKS-u 1926. Łomżyńska drużyna pokonała w Grajewie tamtejszą Warmię 4:2. W końcówce na murawę wkroczyła policja i wjechała polewaczka. Ostatni mecz z KS Śniadowo zdecyduje o awansie ŁKS 1926 do III ligi.

„Dziesiątka” wicemistrzami Polski w czwórboju

mm pt, 09 czerwca 2023 08:55

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży zajęła drugie miejsce w ogólnopolskich Finałach Krajowych Igrzysk Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym, a Maciej Bylica został najlepszym zawodnikiem w Polsce.

Miał być finał, będzie finał

mm śr, 07 czerwca 2023 20:08

ŁKS 1926 nie stawił się na mecz finałowy Pucharu Polski szczebla wojewódzkiego, który dziś 7 czerwca miał być rozgrywany z Jagiellonią 2 Białystok w Wysokiem Mazowieckiem. Będzie walkower i drugie miejsce, a wojewódzki puchar pojedzie do Białegostoku.

Na łomżyńskich kortach najlepsza Maja Nowicka z Kalisza

mm wt, 06 czerwca 2023 17:47

- Nasz Turniej Piątuś Cup na stałe wpisał się w sportowy krajobraz Łomży i po raz 9. ściągnął nad Narew 15 utalentowanych zawodniczek z całej Polski – opowiada trener Tomasz Waldziński z UKS Return w Łomży. - W rozgrywkach stanęły w szranki młode tenisistki z Mazowsza, Lubelszczyzny, Warmii oraz Podlasia. Rywalizację sportową wygrała Maja Nowicka z Calisia Tenis Pro w Kaliszu.

Siódma łomżyńska „Czwórka”

mm wt, 06 czerwca 2023 08:28

Koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży zajęły VII miejsce w Finale Krajowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt.

Rekord Martyny w Warszawie

mm pon, 05 czerwca 2023 15:54

Martyna Krawczyńska na mitingu w warszawskim AWF-ie poprawiła ponad 20-letni rekord. Reprezentantka KS PREFBET-SONAROL wynikiem 4:42,96 sek. w biegu na 1500 metrów z przeszkodami ustanowiła nowy Rekord Polski Juniorek.

Dwubramkowy remis ŁKS-u z Wissą

mm so, 03 czerwca 2023 18:17

Remisem 2:2 zakończył się mecz ŁKS-u 1926 Łomża z Wissą Szczuczyn. Łomżyńska drużyna choć ma taką samą ilość punktów jak bielski Tur, to z uwagi na bilans bramek, nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Piątuś Cup już po raz 9.

mm so, 03 czerwca 2023 12:24

15 zawodniczek zakwalifikowano do turnieju tenisowego Piątuś Cup rozgrywanego na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. Organizatorzy zapraszają kibiców do podziwiania jednych z najlepszych zawodniczek w Polsce do 12 roku życia, wśród których są dwie reprezentantki Łomży. Zwyciężczynię poznamy po południu w poniedziałek.

Remonty basenów

mm pt, 02 czerwca 2023 16:15

Tylko do niedzieli działać będzie Park Wodny w Łomży. Później czego go przerwa technologiczna, po zakończeniu której, nieczynna będzie pływalnia przy Niemcewicza.

Sukcesy młodych pływaków UKS Butterfly

mm pon, 29 maja 2023 08:22

Podczas Drużynowego Wieloboju Pływackiego Dzieci 10, 11-latków oraz Mistrzostw Młodzików 12-latków, odbywających się w miniony weekend w Giżycku, bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi pływacy łomżyńskiego UKS Butterfly. Reprezentanci Łomży zdobyli w sumie 32 medale: 2 złote, 16 srebrnych i 13 brązowych.

Brązowa Krawczyńska jedzie na Mistrzostwa Europy

mm pon, 29 maja 2023 07:55

Martyna Krawczyńska podczas Mistrzostw Polski Juniorów na dystansie 5000 metrów wywalczyła brązowy medal. Zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL uzyskując czas 17:00,17min wypełniła normę i w sierpniu br. jedzie na Mistrzostwa Europy Juniorów do Izraela.

Pewne zwycięstwo i oczekiwany powrót po kontuzji bramkostrzelnego Maćkowskiego do drużyny ŁKSu

mm so, 27 maja 2023 19:11

Rafał Maćkowski został bohaterem ŁKS-u w meczu 29 kolejki. Zaraz po wejściu zdobył dwa gole, ale najważniejszą informacją jest jego powrót do gry po kontuzji. ŁKS pokonał Dąb Dąbrowa Białostocka 3:0.

Powołanie na zgrupowanie kadry młodej koszykarki

mm pt, 26 maja 2023 12:22

Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego 4 Łomża - Maja Sierzputowska dostała powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski U15K – informuje klub w komunikacie.

Łobodziński powołany na Mistrzostwa Świata

mm śr, 24 maja 2023 08:19

Zawodnik Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Piotr Łobodziński został powołany na 2 Mistrzostwa Świata w biegach górskich i terenowych, które 6-10 czerwca zostaną rozegrane w austriackim Innsbrucku.

III miejsce Leny Lutrzykowskiej w Międzynarodowych Zawodach Gimnastycznych

mm pon, 22 maja 2023 21:03

Łomżyńska gimnastyczka Lena Lutrzykowska (r. 2008) zajęła III miejsce w V Międzynarodowych Zawodach Gimnastycznych. Tę wymagającą olimpijską dyscyplinę sportu mimo, że przynosi wiele satysfakcji i radości, uprawia stosunkowo niewielu zawodników.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »