Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 sierpnia 2020 napisz DONOS@

Fotogaleria

W Białymstoku majstrują przy Via Baltica?

Powrót do artykułu « »

źródło: Strategia Rozwoju Województwa Podlaskiego do roku 2020
źródło: Strategia Rozwoju Województwa Podlaskiego do roku 2020
źródło: Strategia Rozwoju Województwa Podlaskiego do roku 2020
„Natężenie ruchu w województwie podlaskim nie jest bardzo wysokie, jeśli brać pod uwagę liczbę pojazdów. Także jego perspektywy nie przewidują drastycznego wzrostu obciążenia ruchem kołowym infrastruktury drogowej na terenie województwa (Program Budowy Dróg Krajowych… 2012). Ma on jednak charakter specyficzny, związany z przygranicznym położeniem regionu i dużego udziału ruchu ciężarowego. W tym zakresie prognozowane jest znaczące obciążenie infrastruktury (w szczególności obecnej drogi krajowej nr 61, która ma stać się drogą szybkiego ruchu S19) (Mapa 7).” źródło: Diagnoza strategiczna województwa podlaskiego
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę