czwartek, 24 kwietnia 2014 napisz DONOS@

PKS Dworzec Łomża - ODJAZDY

ważny od 1 stycznia 2007 r

Legenda

Kierunek przez ST Godziny odjazdów
ANDRZEJEWO ZAMBRÓW 7 10.30CL
AUGUSTÓW STAWISKI 13 5.20F; 14.10N
BIAŁYSTOK, D.A. RUTKI 8 7.00S; 13.00L
BIAŁYSTOK, D.A. WIZNA WIZNA 11 4.50F; 10.00L; 10.50A; 11.25U; 14.30L; 16.50U; 18.30K;
BIAŁYSTOK, D.A. WIZNA, SKRZ. 11 6.00T; 6.40Fz; 7.00U; 8.00; 8.20LA; 8.30U; 8.45UP; 9.25UP; 12.35UP; 15.00L; 16.00Un; 16.30DPv; 17.02UP; 20.30DP; 21.10UP;
BIAŁYSTOK, D.A. ZAMBRÓW 7 6.50L; 15.30Nn;
BRAŃSK ZAMBRÓW 7 13.30Nc;
       
BURZYN Wizna 12 12.40F;
CHLUDNIE CZARNOCIN 12 15.50HF;
CIECHANOWIEC ZAMBRÓW 7 12.00L; 13.50S; 16.55 1,4,CN
CIECHANOWIEC ZAMBRÓW 7 16.15F; 18.10+NHn;
CIECHANOWIEC ZAMBRÓW 7 18.10S;
CIECHANÓW, D.A. MIASTKOWO 2 8.20F;
CZAPLICE   3 8.10F; 12.00F; 16.30S;
CZARTORIA MIASTKOWO 2 6.15S; 15.10S;
CZERWONY BÓR WYGODA 7 6.20S; 16.05S;
DĘBOWO CHOJNY 2 7.10HF; 14.10HF;
DOBRZYJAŁOWO   13 7.30F; 11.10F; 15.40F;
EŁK, D.A. JEDWABNE 5 5.40L;
EŁK, D.A. MAŁY PŁOCK 9 9.30N;
EŁK, D.A. STAWISKI 13 7.10L; 11.20L; 12.45,5+L; 15.05LP;
GDAŃSK, D.A. OSTROŁĘKA, D.A. 2 7.30UP;
GDAŃSK, D.A. Szczytno, 4 6.10Pa;
GIŻYCKO, D.A. PISZ, D.K. 10

8.35N; 10.55LP; 12.45Pg; 13.20PeoD;  20.00UP; 21.05RP; 21.10E5,7;

GOŁDAP GRAJEWO, EŁK 13 1.00NnP; 13.45UP; 17.30NPm,
GRAJEWO, D.A. JEDWABNE 5 8.30U; 16.30LP;
GRAJEWO, D.A. STAWISKI 13 12.30F; 16.30C;
GRAJEWO, D.A. WAGI, SKRZ. 6 12.30L;
GRANNE ZAMBRÓW 7 16.55,5F;
GRĄDY WON. WIZNA 11 5.40F; 15.40S; 19.40Fn;
JEDWABNE   5 18.00S;
KĘTRZYN, D.A. PISZ, D.K. 10  15.00UP;
KOBYLIN B. RUTKI 8 17.00Nn;
KOLNO, D.A. MAŁY PŁOCK 9 5.40F; 6.40F; 7.45C; 8.00S; 11.30S; 12.25L; 13.30F; 14.10L; 15.20S; 15.30F; 17.25LP; 19.10L;
KOLNO, D.A. NOWOGRÓD, DOBRYLAS 4 11.00L; 13.00S; 15.40S
KOLNO, D.A. STAWISKI 13 10.00C;
KOŁAKI W CHLUDNIE 12 15.50S;
KOŁAKI W MAŁY PŁOCK NŻ 9 6.10S;
KUZIE NOWOGRÓD 4 18.00F;
LASKI NOWOGRÓD 2 15.40S;
LUBLIN SIEDLCE, D.A 7 13.05PLpo;
ŁOMŻA-ŁOMŻA CHOJNY 2 7.00S; 14.10S;
ŁOMŻA-ŁOMŻA GRĄDY MAŁE 5 7.00L;
ŁOMŻA-ŁOMŻA NADBORY 5 14.00L;
ŁOMŻA-ŁOMŻA OLSZYNY 12 7.45F;
 ŁOMŻA-ŁOMŻA Wizna 5 4.50S

 ŁOMŻA-ŁOMŻA

ŻELECHY 12 14.10F;
ŁYSE NOWOGRÓD 4 14.20L;
MAKÓW MAZ. D.A. MIASTKOWO 2 11.00U;
MAŁY PŁOCK CHLUDNIE 12 7.15F; 11.00F; 14.00S;
MŁAWA, D.A. MIASTKOWO 2 11.40U; 15.30LBn;
MOCARZE WIZNA 12 7.40L; 15.20LB;
 MRĄGOWOPisz, D.K.
 10 7.50DPv
MYSZYNIEC NOWOGRÓD, Łyse
4 6.40F; 12.10S; 16.50L;
OLECKO GRAJEWO, EŁK 13 9.30PL;
OLSZTYN, D.A. NOWOGRÓD 4 6.10LP; 9.00NP; 14.30UP; 15.30 7Pw
OLSZTYN, D.A. OSTROŁĘKA, D.A. 2 10.45DP; 17.30UP;
OLSZYNY ELŻBIECIN 12 6.30S; 16.25S;
OSNÓWKA ZAMBRÓW 7 13.50HF;
OSTROŁĘKA, D.A. MIASTKOWO 2 6.40L; 9.00L; 10.25L; 12.00F; 12.15L; 12.35LA; 13.40L; 13.55U; 16.00L; 17.00U; 19.45L; 20.30U;
OSTROŁĘKA, D.A. NOWOGRÓD 4 11.15L;
PISZ, D.K. KOLNO, D.A. 9 10.30F;  12.00U; 16.30Ln;
PNIEWO SIEMIEŃ 8 6.50S; 8.15S; 14.40 1345; 15.25 S2
PODOSIE MIASTKOWO 2 6.05F; 13.30S; 15.15F;
PRZASNYSZ, D.A. OSTROŁĘKA, D.A. 2 16.20U;
PRZYTUŁY JEDWABNE 5 11.30F
RADZIŁÓW JEDWABNE, 5 15.40F
RADZIŁÓW JEDWABNE, DUSZE 6
16.00F;
RADZIŁÓW JEDWABNE, NADBORY 5 10.30L; 15.30LB;
RADZIŁÓW JEDWABNE, PRZYTUŁY 5 19.50Ln;
RAJGRÓD STAWISKI 13 9.00F; 16.30F;
ROGALESTAWISKI1316.00S 
RUCIANE NIDA D.K.Kolno D.A.
10 12.00LP
RUTKI   8 5.55F; 8.10L; 15.50S;
SIEMIATYCZE, D.A. ZAMBRÓW, Czyżew 7 14.10 71;
SŁAWIEC SZKOŁA CHOJNY 3 7.45S; 13.55S;
STAWISKI   13 6.25S; 14.00S; 18.00S;
SUWAŁKI, D.A. RAJGRÓD 13 10.30UP; 14.05LP; 16.35LP; 18.40NP;
SZABŁY MŁODE KOZIKI, WIEŚ 3 6.40 2,5; 11.30 2,5;
SZABŁY MŁODE. ŚNIADOWO, D.K. 3 6.10S; 6.40HFd; 11.30Fd; 15.50F
SZCZECIN Płock, Bydgoszcz 2 10.00UP;
SZCZUCZYN STAWISKI 13 15.30L;
ŚNIADOWO III KONARZYCE 3 10.15F; 14.00L;
ŚNIADOWO, D.K. Jarnuty 2 15.50S;
ŚNIADOWO, D.K. KONARZYCE 3 6.00S; 7.30S; 18.40S;
ŚNIADOWO, RYN. LEMIESZE 3 8.00 7;
WARSZAWA, D.A.STADION OSTRÓW MAZ. 15 4.45LP; 6.00LP; 6.20LP; 6.45LP; 7.00LP; 7.15LP; 7.30LP; 8.10LP; 8.15P; 9.15P; 10.35NP; 10.45UP; 12.10UP; 13.15NP; 13.55RP; 13.55E5,7; 15.15NP; 16.45NnP; 18.15NnP; 19.10RP;
WARSZAWA ZACHODNI OSTRÓW MAZ. 15 3.00NrP; 8.50LP; 10.15Pg; 13.30NP; 15.50LP; 17.25UP; 17.40PL;
WĘGORZEWO, D.A.Orzysz, Giżycko
10 11.30RP; 14.40LP; 18.10UP;
WĘGORZEWO, D.A. PISZ, D.K. 10 15.45P;
WIZNA BOŻEJEWO STARE 11 6.25S; 14.00S; 16.40S;
WIZNA JEDWABNE 6 6.05S; 15.25S;
WYSOKIE MAZ. D.A. ZAMBRÓW 7 7.50L;
WYSOKIE MAZ. D.A. ZAMBRÓW, Kul. Kość 7 14.30N;
ZAMBRÓW   7 5.00F; 7.05CLH; 9.05F; 9.30F; 11.30S; 13.00F; 14.50D; 15.20F; 15.30f; 19.00N; 19.30 5+L; 19.45NP;
ZAMBRÓW PORYTE JABŁOŃ 7 7.05S; 8.45L; 11.00F; 12.30L; 20.30Nn;
ZAMBRÓW Koziki, Wieś
3 15.30S;
mm
cz, 22 kwietnia 2004 08:27
Data ostatniej edycji: 2007-04-11 22:37:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0