niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
leczenie hipnozą z nikotynizmu

Witam,
może ktoś z Was orientuje się czy w naszym mieście bądź okolicach ktoś zajmuję się leczeniem hipnozą z uzależnienia od papierosów? A może jest wśród Was ktoś, kto próbował tego na sobie ? Jakie to przynosi efekty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: leczenie hipnozą z nikotynizmu

cze
ja probowalem ze znamienitym skutkiem.facet mnie zaskoczyl swoja gatka i zaufalem jemu.sesja byla planowana na 10 wizyt, ja po6 lub 7 przestalem bo nie potrzebowalem. wczesniej palilem 20-30/dziennie+browary.wyklikaj sobie nazwisko Jozef Kielman z b-stoku, niestety nie mam nr tel.zaproponuj jemu ze zaplacisz za 1 wizyte a jak ci sie spodoba to wrocisz i ta wizyte wliczy sie do ''karnetu''.kiedys mial gabinet w rzemieslniku kolo dworca, teraz nie wiem bo zmienil, pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: leczenie hipnozą z nikotynizmu

Ile taka terapia kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: leczenie hipnozą z nikotynizmu

właśnie konej, ile wyniósł cały koszt ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: leczenie hipnozą z nikotynizmu

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: leczenie hipnozą z nikotynizmu

Dane do p.Kielman -- ul. św. Rocha 13/15 lok. 210
15-879 Białystok
Tel.: (85) 744-18-16
Tel. kom.: 607-275-352
E-mail: jozefkielman@op.pl

Chyba też z niego skorzystam,kiedyś byłam w Eskulapie-nie paliłam 4 lata i zaczęłam ponownie....z nudów?tak na pewno;/


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: leczenie hipnozą z nikotynizmu

a czy mozna hipnoza wyleczyc z alkoholizmu?
jak tak to meza zapisze :) i ile taka hipnoza kosztuje?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: leczenie hipnozą z nikotynizmu

kacza...na jego stronce wyczytałam,że uzależnienie od alkoholu też leczy--spróbuj--powodzenia w walce:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: leczenie hipnozą z nikotynizmu

Obejrzyj filmik będzie taniej. Postanów im wytrwaj dla siebie
http://www.youtube.com/watch?v=TqqApcqKcY0&feature=fvwrel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: leczenie hipnozą z nikotynizmu

Hipnoterapia tak, ale hipnoza jako taka, która jest pokazywana w tv jakoś mnie nie przekonuje. Hipnoterapia eliminuje przyczynę, a nie objawy dlatego też jest skuteczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: leczenie hipnozą z nikotynizmu

Wszystko fajnie, ale trzeba trafić do osoby, która ma odpowiednie kwalifikacje. Nie jest to jednak proste. Na pewno warto wybrać hipnoterapeutę rekomendowanego przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: leczenie hipnozą z nikotynizmu

Do mnie nie przemawiają takie metody. Chyba wolałabym się zapisać na odwyk albo wziąć jakieś tabletki typu desmoxan, żeby przestać palić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org