sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ceny działek w łomży

Cześć!!!
Mam takie jedno pytanie orientujecie się może ile mogę wziąść za 1m2 działki budowlanej w łomży na ulicy Nowogrodzkiej???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

ja mam działkę na nowogrodzkiej i proponowano mi 100 zł za m2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

witam ceny działek w Łomży od 80 zl do 300zl
80 zl działki przy Polmozbycie 300zl ostatnio na kieszkowej były sprzedawane w tej cenie,
Ceny i tak są za wysokie jak na Łomżę to ceny które były sztucznie napędzone 2 lata temu podczas bumu budowlanego, podobnie z mieszkaniami 4400zl za m2 w bloku zgroza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

jest tak jak pisze MR.Y-ceny byly i sa dalej sztucznie napedzane.niestety sami jestesmy sobie winni.ceny mieszkan troche przystopowaly bo ludzie zaczeli myslec i porownywac ceny m2 w Lomzy z cenami w innych miastach i woleli sie budowac, a na tym tak gdzies od roku moze troche dluzej zarabiaja wlasciciele dzialek.tylko ze to juz sie powoli tez zaczyna normalizowac-kto mial pieniadze to juz kupil a ze z kredytem teraz nie tak lekko to inni piec razy sie zastanowia zanim dadza 120-150(np. Konarzyce,Gielczyn)zl. za m2.
to jest tylko Lomza!!!a kredyt trzeba miec z czego splacac-teraz zarobia na dzialkach tylko ci ktorzy dostosuja swoje ceny i chec zarobienia do realiow lomzynskich, a nie ci ktorzy mysla ze czas zatrzymal sie na przelomie 2007/2008 i dalej chca kosmiczne ceny np.za m2 w starym budownictwie od 3500-4000 zl.
ale niestety sami sobie to "zgotowalismy"!Pora na otrzezwienie Panie i Panowie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

Kierzkowa się nazywa moja ulica i dodam że działka tu jest warta tych pieniędzy.Pozdrowienia dla wszystkich z Pociejewa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

Myśle że ceny działek nie spadną. Przez jakiś czas nie będą rosły. Poprostu ustabilizują się na obecnym poziomie. Nikt kto sprzedawał działki za 150zł za m2 nie sprzeda za 50zł. Będzie czekał na lepsze czasy chyba że będzie w potrzebie. Ale wtedy to będzie okazja a i teraz trafiają się takie okazje tylko trzeba mieć farta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

a coz takiego jest na tej Kierzkowej ze tyle "warta" jest.?ze w centrum?to jest pojecie wzgledne-teraz centrum jest dla kazdego w innym miejscu!okolica ladna?-zalezy jak na to patrzec,jest wiele ladnych miejsc a Kierzkowa jest normalna-domek scisle obok domku,kawalek podworka-to mozna miec wszedzie!!!i za mniejsze pieniadze!!!w innym fajnym miejscu tez w "centrum" Lomzy mozna tez miec super chatke za polowe tej ceny.!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

wszędzie jest fajnie jak się tanio kupi i ma się swój kawałek kąta,kierzkowa, dom na domku,te nowe osiedle co tam powstaje tak na prawdę to nie mam gdzie tyłka ruszyć za przeproszeniem ścisk wykorzystane wszystko na maksa
a gdzie ogródek,gdzie trawnik , huśtawka przed domem lab za,kupując działkę trzeba sie zastanowić gdzie będą sie dzieci bawić bo na asfalcie przed domem babki z pisku nie uklei, wiec po co wydawać 300 zl za metr jak na zawadach można kopić od 80-120 zl za metr działki 10 -15 arow , wejdzie swobodnie dom i zostanie kawal placu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

Zgadzam się w 100% z MR.Y ale poszedłbym krok dalej sąsiedztwo oraz widok z okna zapachy wokół np w tzw zatoce świń -strzelców kurpiowskich ,osiedle Maria smród jak wszyscy odpala piece i zależnie od miejsca widok na garaż sąsiada. Dlatego jeśli ktoś ma głowę na karku proponuje obrzeza miasta i np w st. Łomży widok na rzekę ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

o wlasnie i tu Panowie/Panie dobrze pisza.po co wydawac 300 za m2 jesli mozna dac 100 i miec jeszcze zielono dookola!!!
tyle tylko ze wielu ludzi mysli ze to okazja a wlasciciele dzialek z tego korzystaja.wiem cos o tym bo sama tez szukalam i to co zobaczylam w polaczeniu z cena-to czysta farsa.
najgorzej jest jak ci co kupili ze 2 lata temu wiekszy kawalek ziemi dziela go na 3 mikro czesci ale chca na tym zarobic potrojnie.Ludzie ja rozumiem ze kasa jest wazna ale tak na prosty chlopski-babski rozum-lepiej jest zejsc co nieco z ceny ale sprzedac niz bujac sie miesiacami liczac ze znajdzie sie chetny!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

święta prawda , święta prawda , jest okazja sprzedać i nie bujać sie nadchodzą ciężkie czasy to podobno początek kryzysu w Polsce , wolałbym
żeby wszyscy analitycy ,ekonomiści wizjonerzy i inni sie mylili z tym kryzysem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

Prawda jest taka,że każdy patrzy według tego co mu się podoba i na co go stać.A jeśli mowa o ładnych widokach to nie wiecie przypadkiem co z tymi działkami przy Zdrojowej miało tam być jakieś osiedle?Z tego co wiem to na Starej Łomży nad rzeką wcale nie jest tanio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

NA ZDROJOWEJ TRZEBA JESZCZE POCZEKAĆ ZANIM ZIEMI NAWIOZĄ :):) 2 , 3 LATA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

ceny na Starej Lomzy sa od 100-150zl.nie jest to tanio ale lepiej niz 300 na Kierzkowej-to jest na polowe taniej i mozna miec porzadna dzialke + chatka+sporo zieleni+piaskownica i hustawka dla dzieci a nawet miejsce na duzy basen( np.dmuchany).
tyle tylko ze jesli tezy ekonomistow sie sprawdza to bedzie malo kogo stac i na te "tylko" 100-120zl za m2 i to potrwa napewno dluzej niz miesiac czy dwa-moze rok a moze dwa!
prawda jest taka ze ci co maja kase juz sie obkupili i wybudowali. natomiast ci ktorzy to planowali.....poczekaja na dalszy rozwoj sytuacji ekonomicznej a w tej sytuacji wlasciciele dzialek w cenie powyzej 100zl beda na przegranej-zarobia ci ktorzy zejda z ceny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

W Łomży jest dziwny zwyczaj budowania bloków tylko 4-piętrowych, jakby szkodowali na windę... A potem miejsca brak, bo takie bobki stoją.

Nie ma co porównywać cen za m2 z innymi miastami, wystarczy obliczyć ile metrów kupisz za jedną wypłatę. Wtedy zobaczycie, że lepiej mieszkać w najdroższym mieście w Polsce.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

Wolnych działek jest mnóstwo - https://tabelaofert.pl/dzialki
A ja radzę po prostu szukanie odpowiedniej okazji - niektórzy robią mocne przeceny, ale też nie dzieje się to z dnia na dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny działek w łomży

Na Wiosennej działki lecą po 180zł za metr :)
Jak to mówią wszystko jest warte tyle, ile ktoś za to zapłaci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org